Gucci identiškumo krizė

 (1)
2001 m. pavasario sezoną mados koridoriuose vyrauja seksuali atmosfera. Tom Ford visuomet žinojo, kaip reikia dirbti su švelniomis, glotniomis ir blizgiomis medžiagomis, kurios atrodo geriau už bet ką kitką. Tačiau, nepaisant visų pastangų, atrodo, kad aplink Gucci įsivyravo kažkokia keista identiškumo krizė.
Pasirodymą atidarė juodai balti domino įkvėpti modeliai, kurie buvo padabinti korsetiniais juosmenimis, išryškintos jų griežtos krūtinės linijos, vyrauja stilingi aukštakulniai batai su aulu. Masyvūs purpurinės spalvos satininiai kostiumai papildomi safari stiliaus švarkais ir ypač plačiomis darbinio stiliaus kelnėmis.

Šlapi sportiniai marškinėliai varžosi su mažomis, siauromis palaidinėmis ir užleidžia podiumą militaristinio stiliaus švarkams ir kelnėms. Taip pat buvo pademonstruoti milžiniški viršutiniai švarkai, trumpos pelerinos ir guminiai apsiaustai su šikšnosparnio rankovėmis.

Kai mados tendencijos milžinišku greičiu mėgina peršokti dešimtmečio slenstį, Alaia, Saint Lorent, Mugler, Gaultier ir netgi Dolce & Gabbana ieško gyvybingų nuorodų. Tačiau ar mes esame pasirengę dideliems, pūstiems sijonams su milžiniškomis kišenėmis? Liemenėlės tipo perkryžiuotoms palaidinėms? Gucci geriausiai pavyko sukurti drabužius, kuriems neprireikė ypatingų pastangų, tokius kaip tiesios satino kelnės, palaidinės ir prigludusios suknelės.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Stilius

Lietuviškos mados savaitė pristatys pavasariškas tendencijas (1)

Įsibėgėjantis pavasaris džiugina ne tik gerėjančiu oru, augančiu saulės spindulių kiekiu, bet ir pagaliau pasirodžiusiomis naujomis lietuvių kūrėjų drabužių ir aksesuarų kolekcijomis. Akys krypsta į ryškiaspalvius audinius, įdomius kirpimus ir nematytus siluetus.

Vilnietė ryžosi stiliaus pokyčiams: atrodau sau keistai įdomiai (25)

Vilnietę Ritą dažniau pamatysi dėvinčią motociklininko aprangą ir šalmą nei besisukinėjančią prieš veidrodį. Tačiau atėjo pavasaris ir jai, kaip ir daugeliui moterų, kilo nepaaiškinamas pokyčių troškulys. „Kažko noriu“, – tarė sau Rita.

Nei žiema, nei pavasaris: kaip rengtis? (2)

Esant dabartiniams orams, kai sunku suprasti, ar jau pavasaris, ar dar žiema, natūraliai kyla klausimas – kaip rengtis? Ir kaip rengtis, kad nesusirgtume?

Plinta naujas vestuvių ritualas, atėjęs dar iš pagonių laikų (19)

Viena iš vis labiau populiarėjančių tradicijų šventėse - gintaro dulkių ritualas. Ši apeiga kilo iš pagonių, kuomet gintaro dulkės buvo aukojamos jas metant į laužą ir mintyse sugalvojant slapčiausius troškimus. Dabar ši graži tradicija populiarėja įvairiausių švenčių bei vestuvių metu.

Sandra Straukaitė: Koks Paryžius? Yra tik Vilnius (3)

Jau daugiau nei dvidešimt metų Lietuvos mados pasaulyje besisukanti dizainerė Sandra Straukaitė apie lietuvišką madą ir daugiausiai žadančius jaunuosius Lietuvos kūrėjus žino labai daug.