Grimas rudeniui: rudens vynuogynas

Kaip ir pastarųjų sezonų drabužiai, atrodo, kad sugrįžta ir romantiškas grimas, tačiau aštuoniasdešimtųjų spalvos jame nėra tokios ryškios. 2000 m. rudenį ieškokite sodrių, gilių žemės tono spalvų – puikiausiai tinka slyvos ir alyvuogių spalvos su tamsiai mėlyno, skalūno ir violetiniais atspalviais.
Grimas
Jei dar nesuradote savo spalvos, būkite pasiruošusi sumedžioti tą tobulą raudonų lūpų dažų atspalvį. Nors raudona niekuomet neišeina iš mados, rudenį pamatysime šio klasikinio grimo komponento pakilimą.

Lygiai taip pat, kaip ir drabužiai tampa “moteriški”, rafinuoti ir elegantiški, ta pačia kryptimi eina ir grimas. Įsižiūrėkite į rafinuotą žavesį – gausumą, kuris atspindi gražią podiumu bėgančią medžiagos tekstūrą ir raštą. Tai yra kaitru, bet apibrėžta. Išvaizda gali būti švelni ir moteriška – arba drąsi ir intensyvi.

Populiariausios spalvos nuo Niujorko iki pat Milano pasidalino į dvi stovyklas: alyvuogių – chaki dizainą ir vynuogių – vyno šešėlius. Kaip ir visuomet, kai kurie modeliuotojai renkasi labiau klasikinius, neutralesnius išraiškos būdus. Čia pateikiame keletą labiausiai vertų pagyrimų pavyzdžių, kurie pasirodė ant podiumo.

Neutrali žemės spalva

Grimas

Laikomasi visuomet populiaraus neutralaus grimo stiliaus, nors šiame grime nėra nieko nuobodaus. Sugrįžta ruda spalva, tačiau tik ne drumzlini, monochrominiai dizainai!. Rudi, rusvi ir chaki atspalviai derinami su lavandų, slyvų, persikų ir burgundiško raudonio spalvomis – rudai spalvai suteikiamas visiškai naujas vaizdas.

Ferreti pasirodymas buvo geriausias neutralaus ir žavingo stiliaus pavyzdys. Sodrus rudas šešėlis apibrėžia akis ir beveik padengia akies raukšlę. Antakių kaulo linija ir akies vokas dažomi šiek tiek šviesesne spalva – tuo siekiama išryškinti dizainą. Antakiai rūpestingai sušukuojami, o blakstienos padažomos ilginančiu, o ne tankinančiu tušu. Oda blizga permatomais neutraliais atspalviais. Lūpos padažomos skaidriu, blizgančiu abrikoso atspalviu.

Narcisso Rodriguez modeliai taip pat buvo panašūs. Griežtai apibrėžti neutraliai rudų šešėlių “sparnai” akies dizainą pavertė šiek tiek intensyvesniu. Vėlgi, akių vokai paliekami gana šviesūs, o dėmesys sutelkiamas į išorinius kampus. Lūpos ir skruostai dažomi rožiniais atspalviais.

Grimas

Eugene Souleiman, grimo specialistas Dolce ir Gabanna pasirodyme naudojo chaki atspalvius ir alyvuogių-rudus-pilkus akių šešėlius, kartais ‘20-ųjų stiliumi ryškiai pabrėždamas akies kontūrą. Jei norite tai išmėginti, tamsiausią šešėlį dėkite ant akies raukšlės, spalvą švelniai nušluodama link išorinės antakio kaulo linijos. Koncentruotas akių tušas, arba dar geriau – dirbtinės blakstienos – iš tiesų išryškins akis. Tokiu atveju lūpas dažykite gražiomis, sodriomis uogų spalvomis, o ne neutraliais atspalviais, o skruostus sušildykite abrikoso atspalviu.

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus
 
Naujienų prenumerata

Stilius

Per šventes siūlo puoštis išsinuomota suknele (2)

Mados prekių nuomos projektas „Rent Boutique“ ir šiuo metu itin populiarus mados ženklas „Más 924“ pasitinka šventinį laikotarpį su nauja „Christmas. Edition No1.“ vakarinių suknelių kolekcija, rašoma pranešime spaudai.

Pristatė vasara dvelkiančių papuošalų kolekciją (6)

Paklausus apie prisiminimus iš vasaros, turbūt dažnas atsakytų, jog regi žaliuojančias pievas, žydinčias gėles ir prisirpusias uogas.

Suformuokite antakius per kelias minutes su siūlu (10)

Kaip jūs formuojate savo antakius? Skutate antakių skustuku ar pešiojate pincetu po vieną plaukelį? O gal formuojate juos vašku grožio salone?

Grožio ekspertė pataria: kaip teisingai „skaityti“ naujausias makiažo tendencijas

Visai neseniai pasaulyje praūžusi mados savaitė pažėrė aibes naujų drabužių spalvų, siluetų, derinių variacijų. Kaip ir kiekvienąkart, taip ir šiemet didieji mados diktatoriai atskleidė ir naujas makiažo bei šukuosenų madas.

V. Sūdžiuvienės šventinė kolekcija nukelia į Paryžių, Vieną, Prahą (13)

Šventinė V. Sūdžiuvienės kolekcija - 2016/2017 rudens - žiemos „Pasaulio sostinių charizma“ tęsinys, tik šįkart mados sostinės paskendusios žiemos nakties švytėjime, užklotos šaltyje žėrinčiu sniegu ar persmelktos iš tamsos išnyrančiu spindesiu.