Grimas rudeniui: rudens vynuogynas

Kaip ir pastarųjų sezonų drabužiai, atrodo, kad sugrįžta ir romantiškas grimas, tačiau aštuoniasdešimtųjų spalvos jame nėra tokios ryškios. 2000 m. rudenį ieškokite sodrių, gilių žemės tono spalvų – puikiausiai tinka slyvos ir alyvuogių spalvos su tamsiai mėlyno, skalūno ir violetiniais atspalviais.
Jei dar nesuradote savo spalvos, būkite pasiruošusi sumedžioti tą tobulą raudonų lūpų dažų atspalvį. Nors raudona niekuomet neišeina iš mados, rudenį pamatysime šio klasikinio grimo komponento pakilimą.

Lygiai taip pat, kaip ir drabužiai tampa “moteriški”, rafinuoti ir elegantiški, ta pačia kryptimi eina ir grimas. Įsižiūrėkite į rafinuotą žavesį – gausumą, kuris atspindi gražią podiumu bėgančią medžiagos tekstūrą ir raštą. Tai yra kaitru, bet apibrėžta. Išvaizda gali būti švelni ir moteriška – arba drąsi ir intensyvi.

Populiariausios spalvos nuo Niujorko iki pat Milano pasidalino į dvi stovyklas: alyvuogių – chaki dizainą ir vynuogių – vyno šešėlius. Kaip ir visuomet, kai kurie modeliuotojai renkasi labiau klasikinius, neutralesnius išraiškos būdus. Čia pateikiame keletą labiausiai vertų pagyrimų pavyzdžių, kurie pasirodė ant podiumo.

Neutrali žemės spalva

Grimas

Laikomasi visuomet populiaraus neutralaus grimo stiliaus, nors šiame grime nėra nieko nuobodaus. Sugrįžta ruda spalva, tačiau tik ne drumzlini, monochrominiai dizainai!. Rudi, rusvi ir chaki atspalviai derinami su lavandų, slyvų, persikų ir burgundiško raudonio spalvomis – rudai spalvai suteikiamas visiškai naujas vaizdas.

Ferreti pasirodymas buvo geriausias neutralaus ir žavingo stiliaus pavyzdys. Sodrus rudas šešėlis apibrėžia akis ir beveik padengia akies raukšlę. Antakių kaulo linija ir akies vokas dažomi šiek tiek šviesesne spalva – tuo siekiama išryškinti dizainą. Antakiai rūpestingai sušukuojami, o blakstienos padažomos ilginančiu, o ne tankinančiu tušu. Oda blizga permatomais neutraliais atspalviais. Lūpos padažomos skaidriu, blizgančiu abrikoso atspalviu.

Narcisso Rodriguez modeliai taip pat buvo panašūs. Griežtai apibrėžti neutraliai rudų šešėlių “sparnai” akies dizainą pavertė šiek tiek intensyvesniu. Vėlgi, akių vokai paliekami gana šviesūs, o dėmesys sutelkiamas į išorinius kampus. Lūpos ir skruostai dažomi rožiniais atspalviais.

Grimas

Eugene Souleiman, grimo specialistas Dolce ir Gabanna pasirodyme naudojo chaki atspalvius ir alyvuogių-rudus-pilkus akių šešėlius, kartais ‘20-ųjų stiliumi ryškiai pabrėždamas akies kontūrą. Jei norite tai išmėginti, tamsiausią šešėlį dėkite ant akies raukšlės, spalvą švelniai nušluodama link išorinės antakio kaulo linijos. Koncentruotas akių tušas, arba dar geriau – dirbtinės blakstienos – iš tiesų išryškins akis. Tokiu atveju lūpas dažykite gražiomis, sodriomis uogų spalvomis, o ne neutraliais atspalviais, o skruostus sušildykite abrikoso atspalviu.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Stilius

Tarptautinius apdovanojimus skinančiai jaunajai dizainerei rūpi ir planetos likimas (2)

Tarptautinio konkurso „A’Design Award and Competition“ bronzos laimėtoja vilnietė Kristina Sviderskaitė, susidomėjusi Kaunu kaip „Europos kultūros sostine 2022“ (KEKS), nusprendė čia pristatyti naujausią savo kolekciją.

Tinkamiausi šortai kiekvienam figūros tipui (1)

Kokia vasara be šortų? O jų pasiūla didžiule, kartais net sunku išsirinkti. Stilistai purewow.com pataria, kokie šortai tinka pagal jūsų figūros tipą.

Aukcione „Christie`s“ dirbanti lietuvė: tenka prisiliesti prie pačių rečiausių daiktų (1)

Vertingiausi meno kūriniai, juvelyrika, antikvariniai baldai – didžiausiame pasaulio aukcione „Christie`s“ dirbanti lietuvė Neringa Riškutė su tuo susiduria kasdien.

Pinigai – jaunavedžių geidžiamiausia dovana: kaip šiuos originaliai įpakuoti? (3)

Gavote kvietimą į artimų draugų vestuves, kuriame, be kitų šventės detalių, subtilia forma užsiminta, jog su dovana persistengti nereikėtų: užtenka, jog ši tilptų… vokelyje.

TOP 3 madingiausi šios vasaros įvaizdžiai (1)

Dryžiai, apnuoginti pečiai, gėlių siuvinėjimai, akį traukiančios detalės ir kaip niekada sodrios spalvos – tai pagrindiniai stiliaus akcentai, lydėsiantys jus kiekviename šios vasaros žingsnyje.