Grimas rudeniui: rudens vynuogynas

Kaip ir pastarųjų sezonų drabužiai, atrodo, kad sugrįžta ir romantiškas grimas, tačiau aštuoniasdešimtųjų spalvos jame nėra tokios ryškios. 2000 m. rudenį ieškokite sodrių, gilių žemės tono spalvų – puikiausiai tinka slyvos ir alyvuogių spalvos su tamsiai mėlyno, skalūno ir violetiniais atspalviais.
Jei dar nesuradote savo spalvos, būkite pasiruošusi sumedžioti tą tobulą raudonų lūpų dažų atspalvį. Nors raudona niekuomet neišeina iš mados, rudenį pamatysime šio klasikinio grimo komponento pakilimą.

Lygiai taip pat, kaip ir drabužiai tampa “moteriški”, rafinuoti ir elegantiški, ta pačia kryptimi eina ir grimas. Įsižiūrėkite į rafinuotą žavesį – gausumą, kuris atspindi gražią podiumu bėgančią medžiagos tekstūrą ir raštą. Tai yra kaitru, bet apibrėžta. Išvaizda gali būti švelni ir moteriška – arba drąsi ir intensyvi.

Populiariausios spalvos nuo Niujorko iki pat Milano pasidalino į dvi stovyklas: alyvuogių – chaki dizainą ir vynuogių – vyno šešėlius. Kaip ir visuomet, kai kurie modeliuotojai renkasi labiau klasikinius, neutralesnius išraiškos būdus. Čia pateikiame keletą labiausiai vertų pagyrimų pavyzdžių, kurie pasirodė ant podiumo.

Neutrali žemės spalva

Grimas

Laikomasi visuomet populiaraus neutralaus grimo stiliaus, nors šiame grime nėra nieko nuobodaus. Sugrįžta ruda spalva, tačiau tik ne drumzlini, monochrominiai dizainai!. Rudi, rusvi ir chaki atspalviai derinami su lavandų, slyvų, persikų ir burgundiško raudonio spalvomis – rudai spalvai suteikiamas visiškai naujas vaizdas.

Ferreti pasirodymas buvo geriausias neutralaus ir žavingo stiliaus pavyzdys. Sodrus rudas šešėlis apibrėžia akis ir beveik padengia akies raukšlę. Antakių kaulo linija ir akies vokas dažomi šiek tiek šviesesne spalva – tuo siekiama išryškinti dizainą. Antakiai rūpestingai sušukuojami, o blakstienos padažomos ilginančiu, o ne tankinančiu tušu. Oda blizga permatomais neutraliais atspalviais. Lūpos padažomos skaidriu, blizgančiu abrikoso atspalviu.

Narcisso Rodriguez modeliai taip pat buvo panašūs. Griežtai apibrėžti neutraliai rudų šešėlių “sparnai” akies dizainą pavertė šiek tiek intensyvesniu. Vėlgi, akių vokai paliekami gana šviesūs, o dėmesys sutelkiamas į išorinius kampus. Lūpos ir skruostai dažomi rožiniais atspalviais.

Grimas

Eugene Souleiman, grimo specialistas Dolce ir Gabanna pasirodyme naudojo chaki atspalvius ir alyvuogių-rudus-pilkus akių šešėlius, kartais ‘20-ųjų stiliumi ryškiai pabrėždamas akies kontūrą. Jei norite tai išmėginti, tamsiausią šešėlį dėkite ant akies raukšlės, spalvą švelniai nušluodama link išorinės antakio kaulo linijos. Koncentruotas akių tušas, arba dar geriau – dirbtinės blakstienos – iš tiesų išryškins akis. Tokiu atveju lūpas dažykite gražiomis, sodriomis uogų spalvomis, o ne neutraliais atspalviais, o skruostus sušildykite abrikoso atspalviu.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Stilius

Moderni moteriška klasika I. Railienės kolekcijoje „Priešprieša“

Dizainerė Ingrida Railienė, įkvėpta žymaus Lietuvos dailininko, modernisto Vytauto Žiliaus paveikslo „Priešprieša“, pristato kontrastingą, to paties pavadinimo drabužių kolekciją moterims.

V. Sūdžiuvienės kolekcija pro rožinius akinius kviečia atrasti naujus atspalvius (6)

S/S 2017 kolekcija „Žvilgsnis pro rožinį filtrą“ kviečia pažvelgti į pasaulį kitaip – pro rožinius akinius ir įkvėpti save naujiems iššūkiams bei atrasti naujų atspalvių savo jausmų paletėje, sakoma pranešime spaudai.

Floristai ir dizaineriai į madą grąžino monsterą

Sakoma, kad mados ateina, praeina ir vėl grįžta. Taip atsitiko ir su praeito amžiaus viduryje itin madingu augalu – monstera. Atrodo, kad floristai, interjero ir mados dizaineriai be šio augalo pastaruoju metu tiesiog nebegali apsieti.

E. Skerstonas: drabužiai lietuviams – tuštybė ir skudurai (8)

Galima matyti, kaip moterys perka knygas apie politiką ir tai gerai, tačiau jos atprato domėtis grožiu – atrofavosi grožio paieškos jausmas, LRT RADIJUI sako socialinių mokslų daktaras Eugenijus Skerstonas.

Šių metų pasaulinės grožio tendencijos: nagai, plaukai, makiažas (8)

Šie metai grožio pasaulyje – itin natūralūs, individualūs. Būti kitokiu, išskirtiniu, unikaliu yra didžiulis pliusas. Nude stiliaus makiažas, sveika, švytinti oda, natūraliai krentančių plaukų šukuosenos arba atvirkščiai – griežtos kirpimo linijos ir išskirtiniai – rožiniai, melsvi, žali arba pilki atspalviai.