Gitis Bertulis ir Kristina Maselskytė pristato trijų spalvų ekspoziciją

 (1)
Šiuolaikinio meno centre savaitgalį vykstančiai “Mados infekcijai” dizaineriai Gitis Bertulis ir Kristina Maselskytė pasiūlė novatorišką kūrybinį sprendimą. Užuot pristatę tradicinę drabužių kolekciją ant podiumo, dizaineriai ją pateikia kaip daiktų ekspoziciją, pagrįstą trijų spalvų koncepcija.
"Audimo" kolekcija
© DELFI

“Manome, kad šis mūsų darbas puikiai įrodo, jog kolekcija gali būti suprantama ne tik kaip drabužių demonstravimas. Tikimės, kad sprendimas drabužius eksponuoti kartu su baldais ir įvairiais aksesuarais patenkins renginio organizatorių reikalavimą kuo originaliau perteikti savo kūrybines idėjas”, - sakė vienas iš kolekcijos kūrėjų Gitis Bertulis.

Kristina Maselskytė
© DELFI

Statiškoje ekspozicijoje dizainerių drabužius vilkės ne gyvi modeliai, o devyni nejudrūs manekenai. Taip pat eksponuojamus baldus ir aksesuarus dizaineriai sukūrė specialiai “Mados infekcijai”. Visus demonstruojamus objektus vienija trijų spalvų - baltos, raudonos ir mėlynos – kombinacija.

Gitis Bertulis
© DELFI

Šiais metais dizaineriai iš viso sukūrė keturias kolekcijas, dvi iš jų – “Audimui”. “Neatsiduodame vien tik menui – kuriame drabužius ir plačiai publikai. Bendradarbiaudami su sporto ir laisvalaikio aprangą gaminančiu “Audimu”, stengiamės, kad pirkėjus pasiekiantys rūbai pasižymėtų ne tik kokybe, bet ir stilingumu, originaliais kūrybiniais sprendimais",- sakė dizainerė K. Maselskytė.

Audimas_2

Gitis Bertulis ir Kristina Maselskytė kartu dirba jau 8 metus. Dizaineriai savo darbus pristato kasmet vykstančiose madų savaitėse, jie taip pat dalyvavo ir prieš du metus pirmą kartą vykusioje “Mados infekcijoje”. Pasak kūrėjų, didžiausia dalis jų drabužių skirti klubinį gyvenimą mėgstančiam jaunimui.Renginio rėmėjai:

Informacijos rėmėjai:Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Stilius

Tarptautinius apdovanojimus skinančiai jaunajai dizainerei rūpi ir planetos likimas (2)

Tarptautinio konkurso „A’Design Award and Competition“ bronzos laimėtoja vilnietė Kristina Sviderskaitė, susidomėjusi Kaunu kaip „Europos kultūros sostine 2022“ (KEKS), nusprendė čia pristatyti naujausią savo kolekciją.

Tinkamiausi šortai kiekvienam figūros tipui (1)

Kokia vasara be šortų? O jų pasiūla didžiule, kartais net sunku išsirinkti. Stilistai purewow.com pataria, kokie šortai tinka pagal jūsų figūros tipą.

Aukcione „Christie`s“ dirbanti lietuvė: tenka prisiliesti prie pačių rečiausių daiktų (1)

Vertingiausi meno kūriniai, juvelyrika, antikvariniai baldai – didžiausiame pasaulio aukcione „Christie`s“ dirbanti lietuvė Neringa Riškutė su tuo susiduria kasdien.

Pinigai – jaunavedžių geidžiamiausia dovana: kaip šiuos originaliai įpakuoti? (3)

Gavote kvietimą į artimų draugų vestuves, kuriame, be kitų šventės detalių, subtilia forma užsiminta, jog su dovana persistengti nereikėtų: užtenka, jog ši tilptų… vokelyje.

TOP 3 madingiausi šios vasaros įvaizdžiai (1)

Dryžiai, apnuoginti pečiai, gėlių siuvinėjimai, akį traukiančios detalės ir kaip niekada sodrios spalvos – tai pagrindiniai stiliaus akcentai, lydėsiantys jus kiekviename šios vasaros žingsnyje.