G.Fledžinskienės studentų kolekcijos (nuotraukų albumas)

 (2)
G.Fledžinskienės aukštesniosios menų mokyklos studentai “Baltijos madoje” pristatė keletą savo kolekcijų. Tai ne tik pavieniai, bet ir grupiniai darbai, sužavėję žiūrovus savo originalumu, žaismingumu bei nauju požiūriu į drabužį.
Dizainerė Goda Aliesienė

Trys autorės – L.Kuliešiūtė, D.Kudačiauskaitė ir A.Jurgelevičiūtė pristatė kolekciją “Trikotažas pagal mus”. Tai spalvingi, žaismingi ir jaunatviški modeliai, į kuriuos tikrai vertėtų atkreipti dėmesį lietuviško trikotažo gamintojams.

"Tramdomieji marškiniai - laisvei nuo civilizacijos"

Gerokai solidesnė Godos Aliesienės rudens – žiemos kolekcija “Vanilė”. Naujas ir įdomus požiūris - dygsniuotos kelnės ir paltai bei jų modeliavimas dvelkė kažkuo rytietišku ir sulaukė nemažai žiūrovų aplodismentų.

"Triušis spalvotų pieštukų dėžutėje"

Žaismingi modeliai maištaujančiam jaunimui su tokiu pat maištingu pavadinimu – “Tramdomieji marškiniai – laisvei nuo civilizacijos” – tai jaunos dizainerės Astos Daugirdienės kolekcija. Linksmos spalvos ir netikėti jų deriniai bei pačios neįtikėčiausios mezginių idėjos – puikus būdas išreikšti save bei išsiskirti iš kitų.

"Nuo šiol - tik linas"

Jolantos Latakaitės kolekcija “Triušis spalvotų pieštukų dėžutėje” – tai dizainerės žaidimas su triušio kailiu. Jis spalvinamas ir traktuojamas taip, kaip patinka.

Dovilė Gudačiauskaitė pristatė lininių drabužių kolekciją “Nuo šiol – tik linas”. Joje drabužiai ne tik vasarai ir laisvalaikiui, bet ir oficialesnei aplinkai.

Dizainerė Eurika Melamed aprengė pačius jauniausius - jos kolekcija skirta vaikams. Žavūs savo natūralumu mažieji modeliukai sulaukė nemažai aplodismentų.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata
G.Fledžinskienės aukštesniosios menų mokyklos studentų kolekcijosStilius

Tinkamiausi šortai kiekvienam figūros tipui (2)

Kokia vasara be šortų? O jų pasiūla didžiule, kartais net sunku išsirinkti. Stilistai purewow.com pataria, kokie šortai tinka pagal jūsų figūros tipą.

Aukcione „Christie`s“ dirbanti lietuvė: tenka prisiliesti prie pačių rečiausių daiktų (1)

Vertingiausi meno kūriniai, juvelyrika, antikvariniai baldai – didžiausiame pasaulio aukcione „Christie`s“ dirbanti lietuvė Neringa Riškutė su tuo susiduria kasdien.

Pinigai – jaunavedžių geidžiamiausia dovana: kaip šiuos originaliai įpakuoti? (3)

Gavote kvietimą į artimų draugų vestuves, kuriame, be kitų šventės detalių, subtilia forma užsiminta, jog su dovana persistengti nereikėtų: užtenka, jog ši tilptų… vokelyje.

TOP 3 madingiausi šios vasaros įvaizdžiai (1)

Dryžiai, apnuoginti pečiai, gėlių siuvinėjimai, akį traukiančios detalės ir kaip niekada sodrios spalvos – tai pagrindiniai stiliaus akcentai, lydėsiantys jus kiekviename šios vasaros žingsnyje.

Geriausios Coco Chanel citatos apie madą ir gyvenimą (14)

Užaugusi vienuolyno našlaičių namuose Coco Chanel tapo viena įtakingiausių visų laikų dizainerių.