Gatvės mada. Milda, Andrius ir Martynas

 (9)
Kas gero Vilniaus gatvėse? Pavasarėja, mažėja storų megztinių, didžiulių šalikų ir, kas svarbiausia, daugėja šypsenų bei smagių stilingų žmonių.
Iš kairės: Martynas, Milda ir Andrius
© I.Ukanytės nuotr.

Martynui – aštuoniolika, Mildai – šešiolika, o Andriui – septyniolika metų. Pamačiusi juos tarp kitų praeivių, negalėjau neprieiti ir neužkalbinti, juk ne kasdien pamatysi gatvėje taip atrodančius jaunuolius: švarkai, peteliškė, nuostabios pėdkelnės ir pasitikėjimas veiduose – iškart paperka.

Vėliau paaiškėjo, kad visi trys buvo pakeliui į Andriaus merginos gimtadienį. Gaila. Tačiau visi trys tikino, kad kasdienė jų apranga ne tiek jau skiriasi nuo tos, kurią matote.

„Galbūt tik be kaklaraiščio ir peteliškių“ – šypsojosi vaikinai.

Pavyzdžiui, Milda savo stilių ir jo formavimą apibūdino labai paprastai: „Atsidarau spintą, pamatau, jog ten nieko nėra, tuomet nueinu į parduotuvę, išsirenku ką nors naujo ir apsirengiu“.

Andriaus įvaizdžiui didžiausią įtaką daro jo mergina, anot draugų, labai stilinga. Aklai mados tendencijų vaikinas neseka, tačiau vis vien domisi naujovėmis, šiemet nepraleido ir kovo pabaigoje vykusios „Mados infekcijos“.

O Martyno įvaizdžiui didžiausią įtaką daro aplinka: „Stebiu tai, kas aplink mane. Įkvepia ir gatvės mada, žmonės – patikusias detales dažniausiai pritaikau ir savo aprangoje.“

Štai kokie jie – ryškūs, ekspresyvūs ir tuo be galo žavūs. Sėkmės!

Milda
Milda
© I.Ukanytės nuotr.

Martynas
Martynas
© I.Ukanytės nuotr.
Andrius
Andrius
© I.Ukanytės nuotr.
Iš kairės: Martynas, Milda ir Andrius
Iš kairės: Martynas, Milda ir Andrius
© I.Ukanytės nuotr.
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Stilius

Tarptautinius apdovanojimus skinančiai jaunajai dizainerei rūpi ir planetos likimas (2)

Tarptautinio konkurso „A’Design Award and Competition“ bronzos laimėtoja vilnietė Kristina Sviderskaitė, susidomėjusi Kaunu kaip „Europos kultūros sostine 2022“ (KEKS), nusprendė čia pristatyti naujausią savo kolekciją.

Tinkamiausi šortai kiekvienam figūros tipui (1)

Kokia vasara be šortų? O jų pasiūla didžiule, kartais net sunku išsirinkti. Stilistai purewow.com pataria, kokie šortai tinka pagal jūsų figūros tipą.

Aukcione „Christie`s“ dirbanti lietuvė: tenka prisiliesti prie pačių rečiausių daiktų (1)

Vertingiausi meno kūriniai, juvelyrika, antikvariniai baldai – didžiausiame pasaulio aukcione „Christie`s“ dirbanti lietuvė Neringa Riškutė su tuo susiduria kasdien.

Pinigai – jaunavedžių geidžiamiausia dovana: kaip šiuos originaliai įpakuoti? (3)

Gavote kvietimą į artimų draugų vestuves, kuriame, be kitų šventės detalių, subtilia forma užsiminta, jog su dovana persistengti nereikėtų: užtenka, jog ši tilptų… vokelyje.

TOP 3 madingiausi šios vasaros įvaizdžiai (1)

Dryžiai, apnuoginti pečiai, gėlių siuvinėjimai, akį traukiančios detalės ir kaip niekada sodrios spalvos – tai pagrindiniai stiliaus akcentai, lydėsiantys jus kiekviename šios vasaros žingsnyje.