Elizabeth Taylor

Elizabeth_Taylor_41
Elizabeth_Taylor_41

28-asis kasmetinis Oscarų įteikimas

ELIZABETH TAYLOR pasirodė kaip karalienė dėvėdama imperatoriško liemens šifono suknelę, ceremoningas pirštines, tiarą ir kailio mantiją.

Elizabeth_Taylor_49
Elizabeth_Taylor_49

41-asis kasmetinis Oscarų įteikimas

TAYLOR dėvėjo Edith Head levandų spalvos šifono suknelę, ant kaklo puikavosi deimantų koljė. Tai buvo pirmasis Head kūrinys, pasirodęs ant raudonojo kilimo.

49-asis kasmetinis Oscarų įteikimas

Sensacinga naujiena buvo nėriniuotas ilgas vakarinis apdaras. Jį sukūrė Halston. Dizainerio teigimu, raudona spalva idealiai tinka šiai aktorei.

Nicole Kidman
Jennifer Lopez
Sophia Loren
Madonna
Winona Ryder
Susan Saradon & Tim Robbins
Mira Sorvino
Sharon Stone
Sigourney Weaver

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Stilius

Lietuviškos mados savaitė pristatys pavasariškas tendencijas (1)

Įsibėgėjantis pavasaris džiugina ne tik gerėjančiu oru, augančiu saulės spindulių kiekiu, bet ir pagaliau pasirodžiusiomis naujomis lietuvių kūrėjų drabužių ir aksesuarų kolekcijomis. Akys krypsta į ryškiaspalvius audinius, įdomius kirpimus ir nematytus siluetus.

Vilnietė ryžosi stiliaus pokyčiams: atrodau sau keistai įdomiai (25)

Vilnietę Ritą dažniau pamatysi dėvinčią motociklininko aprangą ir šalmą nei besisukinėjančią prieš veidrodį. Tačiau atėjo pavasaris ir jai, kaip ir daugeliui moterų, kilo nepaaiškinamas pokyčių troškulys. „Kažko noriu“, – tarė sau Rita.

Nei žiema, nei pavasaris: kaip rengtis? (2)

Esant dabartiniams orams, kai sunku suprasti, ar jau pavasaris, ar dar žiema, natūraliai kyla klausimas – kaip rengtis? Ir kaip rengtis, kad nesusirgtume?

Plinta naujas vestuvių ritualas, atėjęs dar iš pagonių laikų (19)

Viena iš vis labiau populiarėjančių tradicijų šventėse - gintaro dulkių ritualas. Ši apeiga kilo iš pagonių, kuomet gintaro dulkės buvo aukojamos jas metant į laužą ir mintyse sugalvojant slapčiausius troškimus. Dabar ši graži tradicija populiarėja įvairiausių švenčių bei vestuvių metu.

Sandra Straukaitė: Koks Paryžius? Yra tik Vilnius (3)

Jau daugiau nei dvidešimt metų Lietuvos mados pasaulyje besisukanti dizainerė Sandra Straukaitė apie lietuvišką madą ir daugiausiai žadančius jaunuosius Lietuvos kūrėjus žino labai daug.