Elegantiškos suknelės tikroms moterims

 (27)
Sostinėje trečiadienio vakarą dizainerė Audronė Bunikienė pristatė elegantišką moteriškų drabužių - suknelių ir kostiumėlių - kolekciją, kurios pasižiūrėti susirinko dizainerės draugai, klientai ir kiti kviestiniai svečiai, besidomintys mados pasaulio naujienomis. Kolekcijoje dominavo šviesios ir gaivios spalvos, o drabužiai, regis, buvo pritaikyti bet kokio skonio moterims - ir ieškančioms modernios klasikos, ir norinčioms atskleisti romantišką sielą... Visoms, kurios tiesiog nori žydėti. Taip buvo pavadinta ir kolekcija - "Žydėjimas".
Audronės Bunikienės kolekcijos pristatymas
Audronės Bunikienės kolekcijos pristatymas
© DELFI (K.Čachovskio nuotr.)

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Stilius

„Magiškos vestuvės": pasirengimo santuokai kursai ir parodos "Mano tobulos vestuvės" akimirkos

Laidoje matysite: sužadėtinių pasiengimo sąntuokai kursai, kur juos lankyti, jei esate katalikai, stačiatikiai ar evangelikai? Parodos "Mano tobulos vestuvės" akimirkos iš Kauno. Nuotakos biblija, My day internetinis planuoklis ir kiti nepaprastai paprasti vedybų planavimo gidai.

Apklausa: lietuvėms barzdoti vyrai – nepatrauklūs (37)

Pasaulyje prieš kelerius metus į madą grįžęs barzdos auginimo kultas išpopuliarėjo ir tarp Lietuvos vyrų, tačiau moterims jis neatrodo patrauklus. 60 proc. lietuvių nelaiko barzdos stilinga vyriško įvaizdžio detale – joms labiau patinka vyrai be barzdos.

Vizažistės O. Žuravliovos patarimai, kaip pasirinkti tinkamą kreminės pudros atspalvį (9)

Dažnai užduodamas ir labai svarbus klausimas – kaip pasirinkti kreminės pudros atspalvį. Makiažo meistrė Olesia Žuravliova Jums pataria kaip tai padaryti ir sako, jog atrasti sau tinkamą atspalvį tikrai įmanoma.

Pristatyta mados namų WICKY debiutinė kolekcija „New black“

„Nustosiu dėvėti juoda, kai bus sukurta dar juodesnė!” – toks mados namų WICKY debiutinės kolekcijos NEW BLACK šūkis. Trečiadienio vakarą pristatytoje ir šaltajam sezonui skirtoje kolekcijoje vyrauja prabangi juoda spalva.

Visos Juozo Statkevičiaus paslaptys – dviejuose grandioziniuose šou (13)

„Kartelė aukštai iškelta, tačiau tai bus vienas iš labiausiai netikėtų mano šou“, - žada drabužių dizaineris Juozas Statkevičius. Du jo 2016 metų pavasario-vasaros kolekcijos „Slaptas JS gyvenimas“ pristatymai įvyks kitą savaitę, trečiadienį, Vilniaus „Siemens“ arenoje. Bilietai į pirmąjį šou beveik parduoti, bet galimybių patekti į antrąjį, kuriame dalyvaus ir kviestinė publika, dar yra.