Elegantiškos suknelės tikroms moterims

 (27)
Sostinėje trečiadienio vakarą dizainerė Audronė Bunikienė pristatė elegantišką moteriškų drabužių - suknelių ir kostiumėlių - kolekciją, kurios pasižiūrėti susirinko dizainerės draugai, klientai ir kiti kviestiniai svečiai, besidomintys mados pasaulio naujienomis. Kolekcijoje dominavo šviesios ir gaivios spalvos, o drabužiai, regis, buvo pritaikyti bet kokio skonio moterims - ir ieškančioms modernios klasikos, ir norinčioms atskleisti romantišką sielą... Visoms, kurios tiesiog nori žydėti. Taip buvo pavadinta ir kolekcija - "Žydėjimas".
Audronės Bunikienės kolekcijos pristatymas
Audronės Bunikienės kolekcijos pristatymas
© DELFI (K.Čachovskio nuotr.)

www.DELFI.lt
Naujienų prenumerata
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Stilius

„Pudra ir lūpdažis“ – naujoji „Agne Fashion“ kolekcija (1)

„Pudrą ir lūpdažį, ko gero, galima surasti kiekvienos stilingos ir modernios moters rankinėje ar kosmetinėje. Tai du neišskiriami daiktai, kurie jai leidžia jaustis gražia, stilinga ir elegantiška, vaikštant pavasarinio miesto gatvėmis, keliaujant į darbą ar ruošiantis į pasimatymą su žaviu nepažįstamuoju.

Stulbinantis pokytis: kukli mergina virto žavia ugniaplauke (80)

„Išėjus iš salono jaučiausi labai gerai. Dabar tik kai su oranžiniu dviračiu važiuoju, tai jaučiu žmonių žvilgsnius, nes spalva visgi neįprasta ir labai ryški. Bet gerai būti matomai, ypač ant dviračio. Ir smagu. Dabar labai gera nuotaika man. Todėl kiekvienai merginai ir moteriai siūlau, kad pavasarį tikrai reikia kažkaip atsinaujinti. Labai smagu ir viduje, ir išorėje“,- šypsodamasi pasakoja DELFI stiliaus pokyčių dalyvė Jogintė.

Romantiškas įvaizdis pavasariui (2)

Atėjus ilgai lauktam tikram pavasariui ir saulės spinduliams vis intensyviau glostant skruostus, pats laikas atskleisti tai, ką kiekviena moteris turi gražiausio. Besiskleidžiantys žiedai patys diktuoja pavasarišką stilių – šiltą, romantišką ir lengvą.

Naujoji DAME kolekcija - svajoklėms apie svajones

Miniatiūrinis mados ženklas „DAME“ per metus pristato dvi kapsulines kolekcijas, kurios, anot ženklo kūrėjos - vandens motorlaivių čempionatų prizininkės Lauros Stainytės Auškalnienės skirtas mažametėms mergaitėms, kurioms patinka „paneliška“ mada ir moterims, kurios viduje yra gležnos ir švelnios mergaičiukės, nors dienomis dirba rimtus ir atsakingus darbus.

5 slapti būdai kasdien atrodyti šiek tiek stilingiau

Užbėgsime už akių ir pasakysime, kad kančios, kurias patiriame kas rytą sukdamos galvą, ką apsirengti į darbą, praktiškai prilygsta toms kančioms, kurias patiriame kas mėnesį pildydami išlaidų ataskaitą.