Elegantiškos suknelės tikroms moterims

 (27)
Sostinėje trečiadienio vakarą dizainerė Audronė Bunikienė pristatė elegantišką moteriškų drabužių - suknelių ir kostiumėlių - kolekciją, kurios pasižiūrėti susirinko dizainerės draugai, klientai ir kiti kviestiniai svečiai, besidomintys mados pasaulio naujienomis. Kolekcijoje dominavo šviesios ir gaivios spalvos, o drabužiai, regis, buvo pritaikyti bet kokio skonio moterims - ir ieškančioms modernios klasikos, ir norinčioms atskleisti romantišką sielą... Visoms, kurios tiesiog nori žydėti. Taip buvo pavadinta ir kolekcija - "Žydėjimas".
Audronės Bunikienės kolekcijos pristatymas
Audronės Bunikienės kolekcijos pristatymas
© DELFI (K.Čachovskio nuotr.)

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Stilius

Ukrainos prezidentas nustebino savo moderniu aksesuaru (156)

Ukrainos prezidentas Petro Porošenka, matyt, nori žengti koja kojon su mada ir pažanga. Žurnalistai pastebėjo, kad ant jo rankos puikuojasi šį pavasarį prekyboje atsiradęs laikrodis „Apple Watch“.

Tarybinė mada: „spjaudomasis“ tušas, rūbai „iš po prekystalio“ ir nusvilusios ausys (954)

Žiūriu į savo tėvų jaunystės fotografijas, pavartau senus, tarybinių laikų žurnalus. Moterys ir tada atrodė gražuolės, pasitempusios, susitvarkiusios.

„Kieta“ nuomonė iš šalies: tatuiruotės - tiesiog kvaila užgaida? (34)

Kalbinome Arvydą, Kaune labiau žinomą Korso slapyvardžiu, – žmogų, puikiai išmanantį apie Lietuvoje daromas tatuiruotes ir jų paplitimą. Pradėjus pokalbį ši, į gyvenimą drąsiai žvelgianti ir svarios patirties sukaupusi, asmenybė pasidalijo mintimis apie tautybių skirtumus, nurodė, ko Lietuvai trūksta, ko reikėtų pasimokyti iš kitų šalių.

Išskirtinio dizaino laikrodis – mados namų ir technologijų milžinės kūrinys (1)

„Huawei“ vartotojų verslo grupė pristatė pirmąjį specialios serijos laikrodį, kurio dizainą kūrė žinomas italų dizaineris Barnabas Fornasetti. Naujasis laikrodis įkūnija bendras technologijų kompanijos, „Vogue China“ ir mados namų pastangas suvienyti meną, dizainą ir šiuolaikines technologijas.

Dries van Noteno kolekcijos raštai priminė tatuiruotes chna

Trečiadienį Dries van Notenas įsiveržė į Paryžiaus mados savaitę su daugybės spalvų ir muzikos kakofonija.