Dizainerių vizijos rudeniui: Jean Paul Gaultier

Mados savaitės "Houte Couture" Paryžiuje vyksta du kartus per metus - sausio ir liepos mėnesiais. Sausį prognozuojama vasaros mada, liepą - rodomos kolekcijos artimiausiam rudens-žiemos sezonui. O ateinančios žiemos mada "pret-a-porter" demonstruojama gerokai prieš tai - dar vasario pabaigoje. Kodėl gi toks laiko skirtumas? "Pret-a-porter" - mados industrija, o "Houte Couture" - tik linksmas produktas.
Neretai daiktai žiemai "pret-a porter" parduotuvėse pasirodo dar liepos mėnesį, per didžiuosius vasaros kolekcijų išpardavimus. Na, o "Houte Couture' - visiškai kitoks scenarijus. Klientės išsirenka joms patikusius modelius betarpiškai demonstracijos metu, o kitą dieną keliauja tiesiog į Mados Namus, kur matuojasi patikusį daiktą, derasi dėl kainos ir laukia, kol meistrai pritaikys tekstilinę brangenybę jų dydžiui. Kartais ant podiumo patenka jau užsakytos suknelės. Dizainerio sukurtas modelis "pret-a porter" kainuoja maždaug 200 JAV dolerių. "Houte Couture" darbų kaina rašoma mažiausiai su keturiais nuliais.

Taigi, siūlome susipažinti su žymiųjų dizainerių vizijomis rudens-žiemos sezonui ir pažaisti su šiais linksmais "Houte Couture" modeliais. Galbūt jums pavyks ką nors pritaikyti kasdienybėje...

JEAN-PAUL GAULTIER

Gaultier

Publika iš nuostabos neteko žado kiekvienam modeliui įžengiant ant podiumo. Gaultier pritrenkianti kolekcija skirta Paryžiaus miestui. Karaliaujantis paprastumas su muškietininkų rankovėmis, kimono švarkais ir drapiruotomis apykaklėmis švelniai atnaujino glotnius griežto kirpimo kostiumus. Gaultier tradiciniams raštams suteikė naują įspūdį. Su savo neprilygstamu siekimu gatvinius drabužius paversti prabangos elementais, Gaultier džinsinius ir maskuojančio audinio švarkus suderino su audinės kailiu. Patys labiausiai stulbinantys modeliai – velvetinės suknelės su žibančiais perlais, išsiuvinėtais Paryžiaus miesto peizažo ornamentais ir su žavinga mantija, ant kurios išsiuvinėtas Paryžiaus vardas.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Stilius

Tarptautinius apdovanojimus skinančiai jaunajai dizainerei rūpi ir planetos likimas (2)

Tarptautinio konkurso „A’Design Award and Competition“ bronzos laimėtoja vilnietė Kristina Sviderskaitė, susidomėjusi Kaunu kaip „Europos kultūros sostine 2022“ (KEKS), nusprendė čia pristatyti naujausią savo kolekciją.

Tinkamiausi šortai kiekvienam figūros tipui (1)

Kokia vasara be šortų? O jų pasiūla didžiule, kartais net sunku išsirinkti. Stilistai purewow.com pataria, kokie šortai tinka pagal jūsų figūros tipą.

Aukcione „Christie`s“ dirbanti lietuvė: tenka prisiliesti prie pačių rečiausių daiktų (1)

Vertingiausi meno kūriniai, juvelyrika, antikvariniai baldai – didžiausiame pasaulio aukcione „Christie`s“ dirbanti lietuvė Neringa Riškutė su tuo susiduria kasdien.

Pinigai – jaunavedžių geidžiamiausia dovana: kaip šiuos originaliai įpakuoti? (3)

Gavote kvietimą į artimų draugų vestuves, kuriame, be kitų šventės detalių, subtilia forma užsiminta, jog su dovana persistengti nereikėtų: užtenka, jog ši tilptų… vokelyje.

TOP 3 madingiausi šios vasaros įvaizdžiai (1)

Dryžiai, apnuoginti pečiai, gėlių siuvinėjimai, akį traukiančios detalės ir kaip niekada sodrios spalvos – tai pagrindiniai stiliaus akcentai, lydėsiantys jus kiekviename šios vasaros žingsnyje.