Dizainerių vizijos rudeniui: Jean Paul Gaultier

Mados savaitės "Houte Couture" Paryžiuje vyksta du kartus per metus - sausio ir liepos mėnesiais. Sausį prognozuojama vasaros mada, liepą - rodomos kolekcijos artimiausiam rudens-žiemos sezonui. O ateinančios žiemos mada "pret-a-porter" demonstruojama gerokai prieš tai - dar vasario pabaigoje. Kodėl gi toks laiko skirtumas? "Pret-a-porter" - mados industrija, o "Houte Couture" - tik linksmas produktas.
Gaultier
Neretai daiktai žiemai "pret-a porter" parduotuvėse pasirodo dar liepos mėnesį, per didžiuosius vasaros kolekcijų išpardavimus. Na, o "Houte Couture' - visiškai kitoks scenarijus. Klientės išsirenka joms patikusius modelius betarpiškai demonstracijos metu, o kitą dieną keliauja tiesiog į Mados Namus, kur matuojasi patikusį daiktą, derasi dėl kainos ir laukia, kol meistrai pritaikys tekstilinę brangenybę jų dydžiui. Kartais ant podiumo patenka jau užsakytos suknelės. Dizainerio sukurtas modelis "pret-a porter" kainuoja maždaug 200 JAV dolerių. "Houte Couture" darbų kaina rašoma mažiausiai su keturiais nuliais.

Taigi, siūlome susipažinti su žymiųjų dizainerių vizijomis rudens-žiemos sezonui ir pažaisti su šiais linksmais "Houte Couture" modeliais. Galbūt jums pavyks ką nors pritaikyti kasdienybėje...

JEAN-PAUL GAULTIER

Gaultier

Publika iš nuostabos neteko žado kiekvienam modeliui įžengiant ant podiumo. Gaultier pritrenkianti kolekcija skirta Paryžiaus miestui. Karaliaujantis paprastumas su muškietininkų rankovėmis, kimono švarkais ir drapiruotomis apykaklėmis švelniai atnaujino glotnius griežto kirpimo kostiumus. Gaultier tradiciniams raštams suteikė naują įspūdį. Su savo neprilygstamu siekimu gatvinius drabužius paversti prabangos elementais, Gaultier džinsinius ir maskuojančio audinio švarkus suderino su audinės kailiu. Patys labiausiai stulbinantys modeliai – velvetinės suknelės su žibančiais perlais, išsiuvinėtais Paryžiaus miesto peizažo ornamentais ir su žavinga mantija, ant kurios išsiuvinėtas Paryžiaus vardas.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Stilius

Nauja Ingrid INŽI kolekcija laužo stereotipus: juoda gali būti visokia (8)

„Tai bus pirmoji mano kolekcija, kurią sukūriau Vilniuje, pro savo studijos langus žiūrėdama į raudonus senamiesčio stogus“, - sako dizainerė Ingrida Rutkauskaitė (33).

Kelios valandos grožio salone neatpažįstamai pakeitė vilnietę (86)

DELFI ir grožio salono „Goldwell“ pokyčių projekto dalyvę Gražiną stilistės vadina išskirtiniu atveju – moteris atėjo turėdama savo viziją, žinodama, ko nori, tačiau truputį nerimavo. Tad jos matymą reikėjo šiek tiek keisti ir pasiūlyti naujovių.

„MK drama queen“ kolekcijos pristatymas virto juodųjų gulbių šokiu (6)

Pirmadienio vakarą „Vaidilos“ teatre įvyko naujos „MK drama queen“ kolekcijos „Juodoji gulbė“ pristatymas. Jo metu svečiai pasijuto tarsi baleto užkulisiuose, kur laukiama paskutinio primabalerinos išėjimo ant scenos, o modeliai virto juodomis gulbėmis.

A. Pogrebnojus pristatė civilizacijos priešaušriais dvelkiančią kolekciją (24)

Dizaineris Aleksandras Pogrebnojus, pirmadienį pakvietęs svečius į naujosios kolekcijos „Heart Of Cave“ pristatymą, nubloškė juos į civilizacijos priešaušrius - atėjusius pasitiko prieblanda ir šaltis. Ant podiumo pasirodę modeliai patvirtino - visi atsidūrėme improvizuotame urve.

Ką rengtis: šių metų žiema – pūkuota ir spalvinga

Stilistė ir tinklaraščio TryOn.lt autorė Kristina Danilevičė pataria kaip atrodyti gražiai ir madingai šių metų žiemą. Pasak jos, šiemet dominuoja dirbtinis kailis ir netikėtai ryškios spalvos, sakoma pranešime spaudai.