Dizainerių vizijos rudeniui: Jean Paul Gaultier

Mados savaitės "Houte Couture" Paryžiuje vyksta du kartus per metus - sausio ir liepos mėnesiais. Sausį prognozuojama vasaros mada, liepą - rodomos kolekcijos artimiausiam rudens-žiemos sezonui. O ateinančios žiemos mada "pret-a-porter" demonstruojama gerokai prieš tai - dar vasario pabaigoje. Kodėl gi toks laiko skirtumas? "Pret-a-porter" - mados industrija, o "Houte Couture" - tik linksmas produktas.
Neretai daiktai žiemai "pret-a porter" parduotuvėse pasirodo dar liepos mėnesį, per didžiuosius vasaros kolekcijų išpardavimus. Na, o "Houte Couture' - visiškai kitoks scenarijus. Klientės išsirenka joms patikusius modelius betarpiškai demonstracijos metu, o kitą dieną keliauja tiesiog į Mados Namus, kur matuojasi patikusį daiktą, derasi dėl kainos ir laukia, kol meistrai pritaikys tekstilinę brangenybę jų dydžiui. Kartais ant podiumo patenka jau užsakytos suknelės. Dizainerio sukurtas modelis "pret-a porter" kainuoja maždaug 200 JAV dolerių. "Houte Couture" darbų kaina rašoma mažiausiai su keturiais nuliais.

Taigi, siūlome susipažinti su žymiųjų dizainerių vizijomis rudens-žiemos sezonui ir pažaisti su šiais linksmais "Houte Couture" modeliais. Galbūt jums pavyks ką nors pritaikyti kasdienybėje...

JEAN-PAUL GAULTIER

Gaultier

Publika iš nuostabos neteko žado kiekvienam modeliui įžengiant ant podiumo. Gaultier pritrenkianti kolekcija skirta Paryžiaus miestui. Karaliaujantis paprastumas su muškietininkų rankovėmis, kimono švarkais ir drapiruotomis apykaklėmis švelniai atnaujino glotnius griežto kirpimo kostiumus. Gaultier tradiciniams raštams suteikė naują įspūdį. Su savo neprilygstamu siekimu gatvinius drabužius paversti prabangos elementais, Gaultier džinsinius ir maskuojančio audinio švarkus suderino su audinės kailiu. Patys labiausiai stulbinantys modeliai – velvetinės suknelės su žibančiais perlais, išsiuvinėtais Paryžiaus miesto peizažo ornamentais ir su žavinga mantija, ant kurios išsiuvinėtas Paryžiaus vardas.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Stilius

Moderni moteriška klasika I. Railienės kolekcijoje „Priešprieša“

Dizainerė Ingrida Railienė, įkvėpta žymaus Lietuvos dailininko, modernisto Vytauto Žiliaus paveikslo „Priešprieša“, pristato kontrastingą, to paties pavadinimo drabužių kolekciją moterims.

V. Sūdžiuvienės kolekcija pro rožinius akinius kviečia atrasti naujus atspalvius (6)

S/S 2017 kolekcija „Žvilgsnis pro rožinį filtrą“ kviečia pažvelgti į pasaulį kitaip – pro rožinius akinius ir įkvėpti save naujiems iššūkiams bei atrasti naujų atspalvių savo jausmų paletėje, sakoma pranešime spaudai.

Floristai ir dizaineriai į madą grąžino monsterą

Sakoma, kad mados ateina, praeina ir vėl grįžta. Taip atsitiko ir su praeito amžiaus viduryje itin madingu augalu – monstera. Atrodo, kad floristai, interjero ir mados dizaineriai be šio augalo pastaruoju metu tiesiog nebegali apsieti.

E. Skerstonas: drabužiai lietuviams – tuštybė ir skudurai (8)

Galima matyti, kaip moterys perka knygas apie politiką ir tai gerai, tačiau jos atprato domėtis grožiu – atrofavosi grožio paieškos jausmas, LRT RADIJUI sako socialinių mokslų daktaras Eugenijus Skerstonas.

Šių metų pasaulinės grožio tendencijos: nagai, plaukai, makiažas (8)

Šie metai grožio pasaulyje – itin natūralūs, individualūs. Būti kitokiu, išskirtiniu, unikaliu yra didžiulis pliusas. Nude stiliaus makiažas, sveika, švytinti oda, natūraliai krentančių plaukų šukuosenos arba atvirkščiai – griežtos kirpimo linijos ir išskirtiniai – rožiniai, melsvi, žali arba pilki atspalviai.