Didžiausios modelių nesėkmės ant podiumo

 (38)
Baisiausia, kas modeliui gali nutikti žingsniuojant podiumu, tai prarasti pusiausvyrą ir nusiristi visų įžymybių ir stilingųjų akivaizdoje. O tai labai nesunku, turint omenyje, kokius stebėtinai nepatogius batus dizaineriai gali sukurti. Video reportaže - dešimt didžiausių nesėkmių ant podiumo.
Didžiausios modelių nesėkmės ant podiumo
© AFP/Scanpix

Prada, 2009 pavasaris

Proenza Schouler, 2009 pavasaris

Mila Schon, 2010 m. pavasaris

www.DELFI.lt
Registruoti (0) Anonimiški (38)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Stilius

Kokia turi būti tobula vestuvių fotografija? (6)

Kokia yra tobula vestuvių fotografija? Nė nemirktelėję kalbinami fotografai atsako, jog ideali nuotrauka yra ta, kurioje užfiksuota istoriją pasakojanti emocija. Ji gali būti paslaptinga, žaisminga, gyva, nesuvaidinta, bet būtinai charizmatiška.

Dizaineriai sutaria: šį sezoną mada patogi (2)

Neseniai savo kolekcijas „Mados infekcijoje“ pristačiusios dizainerės Lilija Larionova, Ugnė Martinaitytė ir Lina Gudanavičiūtė vienu balsu sutaria, kad pagrindinės naujojo sezono mados tendencijos – laisvė, patogumas ir minimalizmas.

Konkursas: „Tobulas makiažas pagal mano mamą“ (1)

Mamos - mūsų pirmosios mokytojos, iš kurių sužinome, kaip reikia rūpintis savimi ir puoselėti savo grožį. Artėjant Motinos dienai kviečiame dalyvauti fotokonkurse „Tobulas makiažas pagal mano mamą“, o laimėtojų laukia puikūs prizai!

Dizainerė Aušinė Juknaitė pristatė ryškiaspalvę lino kolekciją (14)

Antradienio vakarą viešbučio „Europa City“ didžiojoje salėje vyko „AJ STUDIJOS“ dviejų dalių kolekcijos pristatymas.

„Pelenėje“ karaliavo grožis: varžėsi geriausi meistrai ir pasiektas rekordas (6)

Jau kelintą pavasarį iš eilės tarptautinės grožio parodos „Pelenė“ lankytojus ir svečius džiugina „Kirpėjų ir grožio specialistų asociacijos“ („KIGSA“) surengtas „Atviras Lietuvos čempionatas 2015“.