Didžiausios modelių nesėkmės ant podiumo

 (38)
Baisiausia, kas modeliui gali nutikti žingsniuojant podiumu, tai prarasti pusiausvyrą ir nusiristi visų įžymybių ir stilingųjų akivaizdoje. O tai labai nesunku, turint omenyje, kokius stebėtinai nepatogius batus dizaineriai gali sukurti. Video reportaže - dešimt didžiausių nesėkmių ant podiumo.
Didžiausios modelių nesėkmės ant podiumo
© AFP/Scanpix

Prada, 2009 pavasaris

Proenza Schouler, 2009 pavasaris

Mila Schon, 2010 m. pavasaris

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Stilius

Maskvoje duris atvėrė „plus size“ modelių mokykla

Ką daryti, jeigu nori dirbti mados pramonėje, o dėvi 50 drabužių dydį? „Mokytis“, – atsako Diljara Larina. Maždaug prieš mėnesį ji atidarė „plus size“ modelių mokyklą, kurioje save realizuoti galės nestandartinių šioje srityje išmatavimų merginos.

„Magiškos vestuvės": pasirengimo santuokai kursai ir parodos "Mano tobulos vestuvės" akimirkos

Laidoje matysite: sužadėtinių pasiengimo sąntuokai kursai, kur juos lankyti, jei esate katalikai, stačiatikiai ar evangelikai? Parodos "Mano tobulos vestuvės" akimirkos iš Kauno. Nuotakos biblija, My day internetinis planuoklis ir kiti nepaprastai paprasti vedybų planavimo gidai.

Apklausa: lietuvėms barzdoti vyrai – nepatrauklūs (38)

Pasaulyje prieš kelerius metus į madą grįžęs barzdos auginimo kultas išpopuliarėjo ir tarp Lietuvos vyrų, tačiau moterims jis neatrodo patrauklus. 60 proc. lietuvių nelaiko barzdos stilinga vyriško įvaizdžio detale – joms labiau patinka vyrai be barzdos.

Vizažistės O. Žuravliovos patarimai, kaip pasirinkti tinkamą kreminės pudros atspalvį (9)

Dažnai užduodamas ir labai svarbus klausimas – kaip pasirinkti kreminės pudros atspalvį. Makiažo meistrė Olesia Žuravliova Jums pataria kaip tai padaryti ir sako, jog atrasti sau tinkamą atspalvį tikrai įmanoma.

Pristatyta mados namų WICKY debiutinė kolekcija „New black“

„Nustosiu dėvėti juoda, kai bus sukurta dar juodesnė!” – toks mados namų WICKY debiutinės kolekcijos NEW BLACK šūkis. Trečiadienio vakarą pristatytoje ir šaltajam sezonui skirtoje kolekcijoje vyrauja prabangi juoda spalva.