Christian Lacroix

Christian Lacroix parodė nuostabią kolekciją, sugrįždamas prie moteriškumo ir grandiozinių projektų, kurie jį ir išgarsino Paryžiuje. Karoliukai ir grandinėlės tiesiog varvėjo nuo apatinių sijonėlių ir kokteilių suknelių, o flamenko stilius pasireiškė ant vakarinių apdarų. Kaip menininkai beatodairiškai mėto dažus ant drobės, taip Lacroix “pridrabstė” ant drabužių brangakmenių ir nėrinių arba ant nertinių prisiuvinėjo audinės kailio ornamentų.
Sugretindamas delikatumą ir puošnumą, jis susiuvo grubiai sukirptą sijoną ir iš jo išgavo sidabrinį kikliką. Ir kai podiumą nušlavė stulbinantis juodas vakarinis apdaras, apibertas arabeskais, publika suklupo prie modeliuotojo kojų, apdovanodama garsiausiomis ovacijomis ir pagarba atsistojus.
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Stilius

Tarptautinius apdovanojimus skinančiai jaunajai dizainerei rūpi ir planetos likimas (2)

Tarptautinio konkurso „A’Design Award and Competition“ bronzos laimėtoja vilnietė Kristina Sviderskaitė, susidomėjusi Kaunu kaip „Europos kultūros sostine 2022“ (KEKS), nusprendė čia pristatyti naujausią savo kolekciją.

Tinkamiausi šortai kiekvienam figūros tipui (1)

Kokia vasara be šortų? O jų pasiūla didžiule, kartais net sunku išsirinkti. Stilistai purewow.com pataria, kokie šortai tinka pagal jūsų figūros tipą.

Aukcione „Christie`s“ dirbanti lietuvė: tenka prisiliesti prie pačių rečiausių daiktų (1)

Vertingiausi meno kūriniai, juvelyrika, antikvariniai baldai – didžiausiame pasaulio aukcione „Christie`s“ dirbanti lietuvė Neringa Riškutė su tuo susiduria kasdien.

Pinigai – jaunavedžių geidžiamiausia dovana: kaip šiuos originaliai įpakuoti? (3)

Gavote kvietimą į artimų draugų vestuves, kuriame, be kitų šventės detalių, subtilia forma užsiminta, jog su dovana persistengti nereikėtų: užtenka, jog ši tilptų… vokelyje.

TOP 3 madingiausi šios vasaros įvaizdžiai (1)

Dryžiai, apnuoginti pečiai, gėlių siuvinėjimai, akį traukiančios detalės ir kaip niekada sodrios spalvos – tai pagrindiniai stiliaus akcentai, lydėsiantys jus kiekviename šios vasaros žingsnyje.