Menichettis languotą audinį iškeitė į rugiagėlės mėlynumo, visų atspalvių smėlio ir prislopintos žalios spalvos audinius. Rankomis siūti odiniai švarkai buvo sukišti į liemeniuotus sijonus su dviguba juosmens juosta; šilkiniai sijonai ir palaidinės atrodė labai gaivūs ir švarūs, nes ant jų nebuvo nei vienos sagos. Tačiau kai kurios kelnės, kurių šone ėjo sportinė juostelė ir keletas kasdieninių palaidinių su “BP” logotipu (kuris reiškia Burberry Prosrum, o ne British Petroleum) atrodė visiškai čia netinkami - kaip ir keisti diržai, kurie suvaržė daugelį modelių.

Iš esmės drabužiai buvo puikiai sukirpti ir pasiūti, tačiau bendrai kolekcija buvo paini. Jeigu prisiminsime, kad ją kūrė italų dizaineris, žiūrėdamas į Rytų kultūrą ir mėgino modelius pritaikyti tradiciniams Anglijos mados namams, tampa aišku, kodėl.

Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją