Badgley Mischka - geidžiamiausias žvaigždžių dizaineris (nuotraukų albumas)

 (3)
Ruošdami podiumą Badgley Mischka kolekcijos demonstracijai techniniai darbuotojai triūsė iki pat paskutinės minutės. Ant scenos pasirodžiusi Caroline Ribeiro publiką apstulbino savo pritrenkiančiu spindesiu. Modeliai vilkėjo auksu bei sidabru siuvinėtas sukneles. Viskas spindėjo Badgley Mischka stiliumi: modeliai buvo seksualūs, prigludę prie kūno ir traukė kiekvieno akį – susupami šifono sijonai, auksu siuvinėtos kelnės ir suknelės atidengtais pečiais.
Badgley Mischka_1

Tačiau tai bus tik paprasti, dienai skirti modeliai. Vakarinės suknelės buvo tai, ko trokšta objektyvų šviesoje spindinčios žvaigždės. Atėjus Akademijos apdovanojimų metui, iš proto dėl Swarovski aksesuarų einančios žvaigždės medžios šiuos žavingus prie kūno prigludusius, šviesą atspindinčius, akį traukiančius ir gausiai išsiuvinėtus šedevrus. O Badgley Mischka kolekcijoje tokių kūrinių tikrai gausu.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Stilius

Lietuviškos mados savaitė pristatys pavasariškas tendencijas (1)

Įsibėgėjantis pavasaris džiugina ne tik gerėjančiu oru, augančiu saulės spindulių kiekiu, bet ir pagaliau pasirodžiusiomis naujomis lietuvių kūrėjų drabužių ir aksesuarų kolekcijomis. Akys krypsta į ryškiaspalvius audinius, įdomius kirpimus ir nematytus siluetus.

Vilnietė ryžosi stiliaus pokyčiams: atrodau sau keistai įdomiai (25)

Vilnietę Ritą dažniau pamatysi dėvinčią motociklininko aprangą ir šalmą nei besisukinėjančią prieš veidrodį. Tačiau atėjo pavasaris ir jai, kaip ir daugeliui moterų, kilo nepaaiškinamas pokyčių troškulys. „Kažko noriu“, – tarė sau Rita.

Nei žiema, nei pavasaris: kaip rengtis? (2)

Esant dabartiniams orams, kai sunku suprasti, ar jau pavasaris, ar dar žiema, natūraliai kyla klausimas – kaip rengtis? Ir kaip rengtis, kad nesusirgtume?

Plinta naujas vestuvių ritualas, atėjęs dar iš pagonių laikų (19)

Viena iš vis labiau populiarėjančių tradicijų šventėse - gintaro dulkių ritualas. Ši apeiga kilo iš pagonių, kuomet gintaro dulkės buvo aukojamos jas metant į laužą ir mintyse sugalvojant slapčiausius troškimus. Dabar ši graži tradicija populiarėja įvairiausių švenčių bei vestuvių metu.

Sandra Straukaitė: Koks Paryžius? Yra tik Vilnius (3)

Jau daugiau nei dvidešimt metų Lietuvos mados pasaulyje besisukanti dizainerė Sandra Straukaitė apie lietuvišką madą ir daugiausiai žadančius jaunuosius Lietuvos kūrėjus žino labai daug.