Ar užkrečiama mados infekcija? (nuotraukų albumas)

 (21)
Lapkričio 9-10 d. Šiuolaikinio Meno centre vyks mados renginys “Mados infekcija”. Jame dalyvaus ir savo kolekcijas pristatys dizaineriai iš Lietuvos bei svečias iš Rusijos.
Lapkričio 9 d. savo kolekcijas pristatys Ieva Babilaitė ir Eglė Babilaitė, Sonata Bylaitė ir Vitalijus Čepkauskas, Valdas Ozarinskas ir Aida Čeponytė, Povilas Zaleskis ir Barbara Bartoševič, Nerilė Urbonaitė, Sandra Straukaitė bei svečias iš Rusijos Denis Semačiov.

Lapkričio 10 d. matysime Dariaus Mikšio, Jurgos Kasperavičiūtės, Ramunės Čekuolytės, Ramunės Strazdaitės ir Vilmanto Marcinkevičiaus, Juliano Fedo, Jurgos Januškevičiūtės, Ievos Ševiakovaitės ir Jolantos Rimkutės bei Alionos Achmadulinos iš Rusijos darbus.

Abi šias dienas Šiuolaikinio meno centre bus galima pamatyti ir Gičio Bertulio bei Kristinos Maselskytės "3 spalvų ekspoziciją".

Pristatome renginio dalyvius.

Sonata Bylaitė. Kostiumų dizainerė. Dalyvavusi “Vilniaus mados savaitės” kolekcijų pristatymuose, įvairiuose konkursuose Lietuvoje ir užsienyje (Italijoje, Latvijoje, Rusijoje, Ukrainoje). Dirba UAB “Ekonometras” stiliste – TV serialas “Gedimino 11”, “Sniego skonis”, TV laida “Korida”.

Vitalijus Čepkauskas (Vitalis). Galerijos “R.TREGER” (Paryžius) dailininkas; Galerijos “Vartai” (Vilnius) dailininkas.

“Liza” – bendros abiejų autorių kolekcijos, kurią sudaro 15 modelių, pavadinimas.

Kolekcijos tematikai pasirinkta Leonardi da Vinči tapybos drobė “Mona Liza” ir interpretuota, panaudojant paveikslo siužetą drabužių dekoravimui. Kolekcijai įtakos neturi šio paveikslo sukūrimo laikmetis. Mona Liza – kaip idėjinis simbolis, kaip “kultinis” vienetas, ikona.

“Kurdami kolekciją nuo pat idėjos iki jos įgyvendinimo dirbome kartu. Kiekvieno modelio forma, spalva, dekoras, aksesuarai buvo sukurti taip pat kartu, nors esame atskirų meno sričių atstovai. Tai ir tapo šios kolekcijos savitumu. Todėl Mona Liza yra kaip šio tendemo simbolis” – sakė kolekcijos kūrėjai.

Sandra Straukaitė. Tai, kas bus parodyta “Mados infekcijoje” – kol kas paslaptis. Autorė pateikia savo 10 metų darbų retrospektyvą, taip parodydama savo tapimą tuo, kuo yra dabar.Renginio rėmėjai:

Informacijos rėmėjai:Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata
Sandros Straukaitės 10 metų darbų retrospektyva
Sandra
Sandra
Sandra
Sandra
Sandra
Sandra
Sandra
Sandra
Sandra
Sandra
Sandra
Sandra
Sandra
Sandra
Sandra
Sandra
Sandra
Sandra
Sandra

Stilius

Tarptautinius apdovanojimus skinančiai jaunajai dizainerei rūpi ir planetos likimas (1)

Tarptautinio konkurso „A’Design Award and Competition“ bronzos laimėtoja vilnietė Kristina Sviderskaitė, susidomėjusi Kaunu kaip „Europos kultūros sostine 2022“ (KEKS), nusprendė čia pristatyti naujausią savo kolekciją.

Tinkamiausi šortai kiekvienam figūros tipui (2)

Kokia vasara be šortų? O jų pasiūla didžiule, kartais net sunku išsirinkti. Stilistai purewow.com pataria, kokie šortai tinka pagal jūsų figūros tipą.

Aukcione „Christie`s“ dirbanti lietuvė: tenka prisiliesti prie pačių rečiausių daiktų (1)

Vertingiausi meno kūriniai, juvelyrika, antikvariniai baldai – didžiausiame pasaulio aukcione „Christie`s“ dirbanti lietuvė Neringa Riškutė su tuo susiduria kasdien.

Pinigai – jaunavedžių geidžiamiausia dovana: kaip šiuos originaliai įpakuoti? (3)

Gavote kvietimą į artimų draugų vestuves, kuriame, be kitų šventės detalių, subtilia forma užsiminta, jog su dovana persistengti nereikėtų: užtenka, jog ši tilptų… vokelyje.

TOP 3 madingiausi šios vasaros įvaizdžiai (1)

Dryžiai, apnuoginti pečiai, gėlių siuvinėjimai, akį traukiančios detalės ir kaip niekada sodrios spalvos – tai pagrindiniai stiliaus akcentai, lydėsiantys jus kiekviename šios vasaros žingsnyje.