A.Pogrebnojus ir V.Simanavičiūtė Maskvoje pristatys savo jubiliejinę kolekciją

Šį rudenį poroje dirbantys drabužių dizaineriai Aleksandras Pogrebnojus ir Vida Simanavičiūtė švęs savo kūrybos dešimties metų jubiliejų. Šia proga dizaineriai sukūrė naują pavasario-vasaros kolekciją "SECURITY", su kuria supažindins Lietuvos ir užsienio publiką.
Pirmasis kolekcijos pristatymas įvyks Maskvoje spalio 29 - lapkričio 2 dienomis renginyje "Fusion Week". Tai viena iš dviejų didžiausių mados švenčių Maskvoje, kurioje dalyvauja daugiausia nepriklausomi dizaineriai.

Kaip BNS sakė A.Pogrebnojus, ši kolekcija labai skiriasi nuo to, ką abu dizaineriai kūrė iki šiol.

"Apibūdinčiau kolekciją kaip labai seksualią. Kalbant apie techniką - joje labai daug rankų darbo, be to, pirmą kartą kūrėme batus", - sakė dizaineris.

Kolekciją, kurią sudarys 20 modelių, Maskvoje demonstruos vietinės lietuvių dizainerių atrinktos manekenės.

Gruodžio pradžioje kolekcija "SECURITY" bus parodyta ir Vilniuje. A.Pogrebnojus teigia, kad iki tol ji pasipildys dar keliais modeliais.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Stilius

Tarptautinius apdovanojimus skinančiai jaunajai dizainerei rūpi ir planetos likimas (2)

Tarptautinio konkurso „A’Design Award and Competition“ bronzos laimėtoja vilnietė Kristina Sviderskaitė, susidomėjusi Kaunu kaip „Europos kultūros sostine 2022“ (KEKS), nusprendė čia pristatyti naujausią savo kolekciją.

Tinkamiausi šortai kiekvienam figūros tipui (1)

Kokia vasara be šortų? O jų pasiūla didžiule, kartais net sunku išsirinkti. Stilistai purewow.com pataria, kokie šortai tinka pagal jūsų figūros tipą.

Aukcione „Christie`s“ dirbanti lietuvė: tenka prisiliesti prie pačių rečiausių daiktų (1)

Vertingiausi meno kūriniai, juvelyrika, antikvariniai baldai – didžiausiame pasaulio aukcione „Christie`s“ dirbanti lietuvė Neringa Riškutė su tuo susiduria kasdien.

Pinigai – jaunavedžių geidžiamiausia dovana: kaip šiuos originaliai įpakuoti? (3)

Gavote kvietimą į artimų draugų vestuves, kuriame, be kitų šventės detalių, subtilia forma užsiminta, jog su dovana persistengti nereikėtų: užtenka, jog ši tilptų… vokelyje.

TOP 3 madingiausi šios vasaros įvaizdžiai (1)

Dryžiai, apnuoginti pečiai, gėlių siuvinėjimai, akį traukiančios detalės ir kaip niekada sodrios spalvos – tai pagrindiniai stiliaus akcentai, lydėsiantys jus kiekviename šios vasaros žingsnyje.