Amerikietiškas pavasaris (nuotraukų albumas)

 (9)
Ar pamenate dienas, kai oficialus apsirengimo vadovėlis buvo visiems privaloma perskaityti instrukcija? Kai Lauren Hutton apibrėžė palaidos juodos suknelės prabangą? Šį pavasarį amerikiečių dizaineriai peržiūrėjo klasikinį amerikietiškąjį stilių ir atnaujino jį priderindami prie naujos kartos.
Nesibaiminkite – jums neteks nuo galvos iki kojų pasidabinti pastelinėmis spalvomis. 2001 metų pavasario sezono mada – viskas, ką tik galima suderinti ir sumaišyti tarpusavyje. Pradėkite nuo nesenstančio prado, tokio kaip Miguel Adrover languotos sportinės palaidinės; derinkite ją su kelnėmis bei Lambertson Truex juostuotomis basutėmis ir būsite pasirengę įšokti į Amangsett’o traukinį.

Svarbiausia – išlaikyti suderintą išvaizdą, tačiau negalima atsisakyti ir žaismingų spalvų derinių – išmėginkite lengvą sagomis susagstomą gabardino kostiumėlį su šortais ir pasidabinkite Gerard Yosca Technicolor grubia apyranke. Žinoma, nauja mokykla reiškia subtilius aksesuarus: savo derinį užbaikite Christian Louboutin stulbinančiais, aplinkinių dėmesį pritraukiančiais sandalais.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Stilius

Lietuviškos mados savaitė pristatys pavasariškas tendencijas (1)

Įsibėgėjantis pavasaris džiugina ne tik gerėjančiu oru, augančiu saulės spindulių kiekiu, bet ir pagaliau pasirodžiusiomis naujomis lietuvių kūrėjų drabužių ir aksesuarų kolekcijomis. Akys krypsta į ryškiaspalvius audinius, įdomius kirpimus ir nematytus siluetus.

Vilnietė ryžosi stiliaus pokyčiams: atrodau sau keistai įdomiai (25)

Vilnietę Ritą dažniau pamatysi dėvinčią motociklininko aprangą ir šalmą nei besisukinėjančią prieš veidrodį. Tačiau atėjo pavasaris ir jai, kaip ir daugeliui moterų, kilo nepaaiškinamas pokyčių troškulys. „Kažko noriu“, – tarė sau Rita.

Nei žiema, nei pavasaris: kaip rengtis? (2)

Esant dabartiniams orams, kai sunku suprasti, ar jau pavasaris, ar dar žiema, natūraliai kyla klausimas – kaip rengtis? Ir kaip rengtis, kad nesusirgtume?

Plinta naujas vestuvių ritualas, atėjęs dar iš pagonių laikų (19)

Viena iš vis labiau populiarėjančių tradicijų šventėse - gintaro dulkių ritualas. Ši apeiga kilo iš pagonių, kuomet gintaro dulkės buvo aukojamos jas metant į laužą ir mintyse sugalvojant slapčiausius troškimus. Dabar ši graži tradicija populiarėja įvairiausių švenčių bei vestuvių metu.

Sandra Straukaitė: Koks Paryžius? Yra tik Vilnius (3)

Jau daugiau nei dvidešimt metų Lietuvos mados pasaulyje besisukanti dizainerė Sandra Straukaitė apie lietuvišką madą ir daugiausiai žadančius jaunuosius Lietuvos kūrėjus žino labai daug.