6. Figūros trūkumai - platūs klubai (didelis pilvas) ir sunki apačia

Ši moterų kūno dalis dažniausiai suardo visas proporcijas ir daugumai pagimdo tikriausią kompleksą. Fokusas paprastas: reikia atkreipti dėmesį į viršutinę maudymosi kostiumėlio dalį, kuri turi būti ryškios spalvos. Išilginės linijos, susikertančios ant pilvo arba klubų, taip pat jus lieknins.
Gerai atrodo maudymosi kostiumėlis su sijonėliu, bet venkite tokio modelio, jei jūsų pečiai siauri, nes sijonėlis liemenį daro panašų į kriaušę. Kostiumėliai, prispaudžiantys pilvą, taip pat su dideliu kiekiu lykros, padės jums paslėpti keletą colių jūsų apimčių.

Neverta pirkti šviesaus ir (arba) blizgančio audinio maudymosi kostiumėlio, kuris vaizdžiai didins ir taip jau styrantį pilvą, užpakalinės iškilios dalies ir išsiplėtusių klubų apimtis. Venkite pabrėžti taliją - nesirinkite maudymosi kostiumėlių su dirželiais ir išilginėmis detalėmis apatinėje dalyje.

Problemos sprendimas

Platūs klubai

Vientisas maudymosi kostiumėlis su įsiuvais, pritraukiančiais pilvą, yra lygiavertis korsetui. Vykęs pasirinkimas bus tamsios matinės spalvos maudymosi kostiumėlis pažeminta talija, taip pat su išilginiu arba įstrižiniu piešiniu. Atkreipkite dėmesį į viršutinę kūno dalį - čia maudymosi kostiumėlis turi būti šviesesnių ir ryškesnių atspalvių; pageidautinos plačiai išskirtos petnešėlės, kurios suteiks pusiausvyros “viršui” ir “apačiai”.

Plačių pečių figūrai tinka modelis su sijonėliu, bet tik tuo atveju, jei sijonėlis pakankamo ilgio ir nesitaršo. Raištį riškite ant talijos, mazgą nuleiskite kuo žemiau, kad būtų įstriža, visada liekninanti linija.

Venkite: dirželių, šviesių blizgančių audinių ir skersinio piešinio apatinėje maudymosi kostiumėlio dalyje.

Raištis

Jei turite plačius klubus ir didelį pilvą, raištį riškite kampe ant talijos, o ne griežtai horizontaliai. Atminkite, kad įstrižinė linija visuomet lieknina ir nukreipia žvilgsnį žemiau nuo pavojingos figūros srities.

Platūs pečiai
Siauri pečiai
Didelė krūtinė
Maža krūtinė
Trumpa talija
Nedidelis ūgis / trumpos kojos
Stambi figūra
Trumpas kaklas
Stambios rankos
Labai didelis ūgis

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Stilius

Tarptautinius apdovanojimus skinančiai jaunajai dizainerei rūpi ir planetos likimas (2)

Tarptautinio konkurso „A’Design Award and Competition“ bronzos laimėtoja vilnietė Kristina Sviderskaitė, susidomėjusi Kaunu kaip „Europos kultūros sostine 2022“ (KEKS), nusprendė čia pristatyti naujausią savo kolekciją.

Tinkamiausi šortai kiekvienam figūros tipui (1)

Kokia vasara be šortų? O jų pasiūla didžiule, kartais net sunku išsirinkti. Stilistai purewow.com pataria, kokie šortai tinka pagal jūsų figūros tipą.

Aukcione „Christie`s“ dirbanti lietuvė: tenka prisiliesti prie pačių rečiausių daiktų (1)

Vertingiausi meno kūriniai, juvelyrika, antikvariniai baldai – didžiausiame pasaulio aukcione „Christie`s“ dirbanti lietuvė Neringa Riškutė su tuo susiduria kasdien.

Pinigai – jaunavedžių geidžiamiausia dovana: kaip šiuos originaliai įpakuoti? (3)

Gavote kvietimą į artimų draugų vestuves, kuriame, be kitų šventės detalių, subtilia forma užsiminta, jog su dovana persistengti nereikėtų: užtenka, jog ši tilptų… vokelyje.

TOP 3 madingiausi šios vasaros įvaizdžiai (1)

Dryžiai, apnuoginti pečiai, gėlių siuvinėjimai, akį traukiančios detalės ir kaip niekada sodrios spalvos – tai pagrindiniai stiliaus akcentai, lydėsiantys jus kiekviename šios vasaros žingsnyje.