5. Figūros trūkumai - trumpa talija

Jeigu atstumas tarp talijos ir krūtinės nežymus, bikini jums netiks, nes tik pabrėš disproporciją ir vaizdžiai paplatins taliją bei krūtinės ląstą. Kad atrodytumėte lieknesnės, jums reikia sudaryti pailgintos krūtinės ląstos įspūdį. Reikia vengti horizontalių detalių maudymosi kostiumėlyje talijos srityje ir ypač dirželių.
Miniatiūrinės moterys su trumpa talija geriau atrodo su vientisu maudymosi kostiumėliu, nei su bikini, nebent kelnaitės labai siauros, kas vaizdžiai padidina atstumą tarp krūtinės ir talijos. Jūsų tikslas - pailgintas lieknas liemuo, todėl maudymosi kostiumėliai su vertikaliomis detalėmis ir juostelėmis jums tiks idealiai. Būtini ir kaušeliai su strypeliais, kad krūtinę virš talijos linijos pakeltų kuo aukščiau.

Problemos sprendimas

Trumpa talija

Jums reikalingas vientisas maudymosi kostiumėlis su strypelių kaušeliais, kad kuo aukščiau pakeltų krūtinę. Bet kuri vertikalė - įstrižas piešinys ar siūlės, sagų eilė - taip pat ilgins liemenį. Kombinuotų horizontalių įvairiaspalvių juostų maudymosi kostiumėlis puikus - turėsite siaurą taliją, jei įsiuvai šonuose minkštai “linksta” į vidų.

Venkite: pabrėžti taliją (ypač dirželių arba horizontalių detalių talijos srityje), maudymosi kostiumėlių su kaušeliais be strypelių ir bikini su plačiomis kelnaitėmis.

Raištis

Raištis su įstrižu piešiniu, užrištas po pažastimis iš dešinės arba kairės, ilgins liemenį.

Platūs pečiai
Siauri pečiai
Didelė krūtinė
Maža krūtinė
Platūs klubai
Nedidelis ūgis / trumpos kojos
Stambi figūra
Trumpas kaklas
Stambios rankos
Labai didelis ūgis

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Stilius

Tarptautinius apdovanojimus skinančiai jaunajai dizainerei rūpi ir planetos likimas (1)

Tarptautinio konkurso „A’Design Award and Competition“ bronzos laimėtoja vilnietė Kristina Sviderskaitė, susidomėjusi Kaunu kaip „Europos kultūros sostine 2022“ (KEKS), nusprendė čia pristatyti naujausią savo kolekciją.

Tinkamiausi šortai kiekvienam figūros tipui (2)

Kokia vasara be šortų? O jų pasiūla didžiule, kartais net sunku išsirinkti. Stilistai purewow.com pataria, kokie šortai tinka pagal jūsų figūros tipą.

Aukcione „Christie`s“ dirbanti lietuvė: tenka prisiliesti prie pačių rečiausių daiktų (1)

Vertingiausi meno kūriniai, juvelyrika, antikvariniai baldai – didžiausiame pasaulio aukcione „Christie`s“ dirbanti lietuvė Neringa Riškutė su tuo susiduria kasdien.

Pinigai – jaunavedžių geidžiamiausia dovana: kaip šiuos originaliai įpakuoti? (3)

Gavote kvietimą į artimų draugų vestuves, kuriame, be kitų šventės detalių, subtilia forma užsiminta, jog su dovana persistengti nereikėtų: užtenka, jog ši tilptų… vokelyje.

TOP 3 madingiausi šios vasaros įvaizdžiai (1)

Dryžiai, apnuoginti pečiai, gėlių siuvinėjimai, akį traukiančios detalės ir kaip niekada sodrios spalvos – tai pagrindiniai stiliaus akcentai, lydėsiantys jus kiekviename šios vasaros žingsnyje.