4. Figūros trūkumai - maža arba plokščia krūtinė

Pagal paskutinius duomenis, 13 % moterų dėvi A dydžio liemenėlę, dauguma jų - miniatiūrinės moterys. Beje, maža krūtinė - tai nėra jau tokia problema, kai jūs su maudymosi kostiumėliu. Kai turite mažą krūtinę, galite rinktis maudymosi kostiumėlius su kaušeliais be strypelių, tačiau jei norite, kad krūtinė atrodytų didesnė ir pilnesnė, rinkitės maudymosi kostiumėlius su strypelių kaušeliais arba su pastandintais kaušeliais; įdėklus galima išimti - tokiu būdu patys nuspręsite, kokio gylio duburį palikti krūtinei.
Susukta, siaura, šalikėlio tipo liemenėlė be petnešėlių atrodo puikiai ir vaizdžiai sudaro didelės pilnos krūtinės įspūdį.

Problemos sprendimas

Maža krūtinė

Atvartai, klostelės, skersinis piešinys, ryškūs atspalviai taip pat vaizdžiai padidina krūtinę, ypač, jei maudymosi kostiumėlis paprastas ir tamsesnis pagal spalvą žemiau krūtinės linijos.

Venkite: tamsių atspalvių, vertikalių linijų ant krūtinės ir liemenėlių su kaušeliais be strypelių , jei norite, kad jūsų krūtinė atrodytų didesnė.

Raištis

Raištį riškite dideliu mazgu tiesiai ant krūtinės, kad vaizdžiai ją padidintumėte.

Platūs pečiai
Siauri pečiai
Didelė krūtinė
Trumpa talija
Platūs klubai
Nedidelis ūgis / trumpos kojos
Stambi figūra
Trumpas kaklas
Stambios rankos
Labai didelis ūgis

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Stilius

Tarptautinius apdovanojimus skinančiai jaunajai dizainerei rūpi ir planetos likimas (1)

Tarptautinio konkurso „A’Design Award and Competition“ bronzos laimėtoja vilnietė Kristina Sviderskaitė, susidomėjusi Kaunu kaip „Europos kultūros sostine 2022“ (KEKS), nusprendė čia pristatyti naujausią savo kolekciją.

Tinkamiausi šortai kiekvienam figūros tipui (1)

Kokia vasara be šortų? O jų pasiūla didžiule, kartais net sunku išsirinkti. Stilistai purewow.com pataria, kokie šortai tinka pagal jūsų figūros tipą.

Aukcione „Christie`s“ dirbanti lietuvė: tenka prisiliesti prie pačių rečiausių daiktų (1)

Vertingiausi meno kūriniai, juvelyrika, antikvariniai baldai – didžiausiame pasaulio aukcione „Christie`s“ dirbanti lietuvė Neringa Riškutė su tuo susiduria kasdien.

Pinigai – jaunavedžių geidžiamiausia dovana: kaip šiuos originaliai įpakuoti? (3)

Gavote kvietimą į artimų draugų vestuves, kuriame, be kitų šventės detalių, subtilia forma užsiminta, jog su dovana persistengti nereikėtų: užtenka, jog ši tilptų… vokelyje.

TOP 3 madingiausi šios vasaros įvaizdžiai (1)

Dryžiai, apnuoginti pečiai, gėlių siuvinėjimai, akį traukiančios detalės ir kaip niekada sodrios spalvos – tai pagrindiniai stiliaus akcentai, lydėsiantys jus kiekviename šios vasaros žingsnyje.