3. Figūros trūkumai - didelė krūtinė

Miniatiūrinė moteris su didele krūtine gali atrodyti “perkrauta” viršuje, o tai nesuteiks figūrai pusiausvyros. Pirmiausia, rinkitės maudymosi kostiumėlį su strypelių kaušeliais ir būtinai su petnešėlėmis, kad kuo geriau prilaikytų krūtinę. Tamsus, lygus audinys viršutinėje maudymosi kostiumėlio dalyje ir šviesus su piešinuku apatinėje - štai ko reikia, kad figūrai suteiktų pusiausvyros. Modeliai su susiautimu, sudarantys įstrižinę liniją ant krūtinės ir atitraukiantys žvilgsnį žemiau, visuomet tinka miniatiūrinėms moterims.
Didelės krūtinės problema dabar lengvai sprendžiama, juk nuolat gaminami maudymosi kostiumėliai su įvairaus dydžio kaušeliais, su strypeliais arba su kriauklės formos kaušeliais. Venkite neelastingų, plonų audinių maudymosi kostiumėlių su siauromis petnešėlėmis, su kaušeliais be strypelių, pastandintų kaušelių arba kokių nors kitokių krūtinę prilaikančių dalykų, nes priešingu atveju jūsų krūtinė bus beformė ir nukars.

Problemos sprendimas

Didelė krūtinė

Kaušeliai su strypeliais ir plačios petnešėlės padeda patikimai prilaikyti krūtinę. Jums taip pat tiks modeliai su susiautimu ir audiniai su įstrižiniu piešiniu ant krūtinės. Vaizdžiai sumažinti krūtinės apimtį padės ir kombinuotų medžiagų maudymosi kostiumėliai: tamsios spalvos audinys viršuje ir šviesesnis - apačioje. Niekada neriškite raiščio ant krūtinės arba ties krūtine, geriau ant klubų.

Venkite: siaurų petnešėlių, maudymosi kostiumėlių su kaušeliais be strypelių ir šviesių atspalvių viršutinėje maudymosi kostiumėlio dalyje.

Raištis

Niekada neriškite raiščio virš krūtinės arba ties ja - geriau žemai ant klubų.

Platūs pečiai
Siauri pečiai
Maža krūtinė
Trumpa talija
Platūs klubai
Nedidelis ūgis / trumpos kojos
Stambi figūra
Trumpas kaklas
Stambios rankos
Labai didelis ūgis

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Stilius

Tinkamiausi šortai kiekvienam figūros tipui (2)

Kokia vasara be šortų? O jų pasiūla didžiule, kartais net sunku išsirinkti. Stilistai purewow.com pataria, kokie šortai tinka pagal jūsų figūros tipą.

Aukcione „Christie`s“ dirbanti lietuvė: tenka prisiliesti prie pačių rečiausių daiktų (1)

Vertingiausi meno kūriniai, juvelyrika, antikvariniai baldai – didžiausiame pasaulio aukcione „Christie`s“ dirbanti lietuvė Neringa Riškutė su tuo susiduria kasdien.

Pinigai – jaunavedžių geidžiamiausia dovana: kaip šiuos originaliai įpakuoti? (3)

Gavote kvietimą į artimų draugų vestuves, kuriame, be kitų šventės detalių, subtilia forma užsiminta, jog su dovana persistengti nereikėtų: užtenka, jog ši tilptų… vokelyje.

TOP 3 madingiausi šios vasaros įvaizdžiai (1)

Dryžiai, apnuoginti pečiai, gėlių siuvinėjimai, akį traukiančios detalės ir kaip niekada sodrios spalvos – tai pagrindiniai stiliaus akcentai, lydėsiantys jus kiekviename šios vasaros žingsnyje.

Geriausios Coco Chanel citatos apie madą ir gyvenimą (14)

Užaugusi vienuolyno našlaičių namuose Coco Chanel tapo viena įtakingiausių visų laikų dizainerių.