2. Figūros trūkumai - siauri pečiai

Tai iš tiesų problema, kai dėvite maudymosi kostiumėlį, juk negalima po petnešėlėmis paslėpti petukų, kad išlygintume apatinę figūros dalį! Vadinasi, reikia sudaryti pusiausvyros įspūdį pasirenkant spalvą ir (arba) maudymosi kostiumėlio modelį. Paieškokite modelio su plačiai išskirtomis petnešėlėmis ir gilia iškirpte, o jeigu yra kokios nors horizontalios detalės arba piešinys, jie turi būti šviesesnių arba ryškių atspalvių būtent viršutinėje maudymosi kostiumėlio dalyje, o apatinė dalis turi būti tamsesnė ir be piešinio.
1980- aisiais metais, kai viešpatavo “vyriškas” drabužių stilius, net maudymosi kostiumėliai ir liemenėlės buvo gaminamos su “pasunkintomis” petnešėlėmis, kas buvo palaima moterims su siaurais arba nuolaidžiais pečiais. Na, o kol tokių maudymosi kostiumėlių mada sugrįš, jums teks siekti… plačių pečių įspūdžio, o tam būtina spalvinio ir geometrinio efekto pagalba vaizdžiai susiaurinti klubus žemiau talijos. Svarbiausia, venkite maudymosi kostiumėlių su apykakle - juostele, nes juostelės linija sudaro nuolaidžių pečių įspūdį ir tik pabrėžia jūsų disproporciją.

Problemos sprendimas

Siauri pečiai

Geriausia turėti maudymosi kostiumėlį su gilia iškirpte ir plačiai išplėstomis petnešėlėmis, be to, viršutinė dalis turi būti šviesių atspalvių, o apatinė - tamsių. Raištį riškite horizontaliai po pažastimis, kad vaizdžiai paplatintumėte viršutinę kūno dalį.

Venkite: apykaklės - juostelės, gilios V-tipo iškirptės, išilginių linijų viršutinėje maudymosi kostiumėlio dalyje.

Raištis

Raištį užriškite po pažastimis horizontaliai iš kairės arba dešinės, kad vaizdžiai paplatintumėte pečius.

Platūs pečiai
Didelė krūtinė
Maža krūtinė
Trumpa talija
Platūs klubai
Nedidelis ūgis / trumpos kojos
Stambi figūra
Trumpas kaklas
Stambios rankos
Labai didelis ūgis

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Stilius

Tarptautinius apdovanojimus skinančiai jaunajai dizainerei rūpi ir planetos likimas (1)

Tarptautinio konkurso „A’Design Award and Competition“ bronzos laimėtoja vilnietė Kristina Sviderskaitė, susidomėjusi Kaunu kaip „Europos kultūros sostine 2022“ (KEKS), nusprendė čia pristatyti naujausią savo kolekciją.

Tinkamiausi šortai kiekvienam figūros tipui (1)

Kokia vasara be šortų? O jų pasiūla didžiule, kartais net sunku išsirinkti. Stilistai purewow.com pataria, kokie šortai tinka pagal jūsų figūros tipą.

Aukcione „Christie`s“ dirbanti lietuvė: tenka prisiliesti prie pačių rečiausių daiktų (1)

Vertingiausi meno kūriniai, juvelyrika, antikvariniai baldai – didžiausiame pasaulio aukcione „Christie`s“ dirbanti lietuvė Neringa Riškutė su tuo susiduria kasdien.

Pinigai – jaunavedžių geidžiamiausia dovana: kaip šiuos originaliai įpakuoti? (3)

Gavote kvietimą į artimų draugų vestuves, kuriame, be kitų šventės detalių, subtilia forma užsiminta, jog su dovana persistengti nereikėtų: užtenka, jog ši tilptų… vokelyje.

TOP 3 madingiausi šios vasaros įvaizdžiai (1)

Dryžiai, apnuoginti pečiai, gėlių siuvinėjimai, akį traukiančios detalės ir kaip niekada sodrios spalvos – tai pagrindiniai stiliaus akcentai, lydėsiantys jus kiekviename šios vasaros žingsnyje.