Stilius

Lietuviškos mados savaitė pristatys pavasariškas tendencijas (1)

2017 balandžio mėn. 24 d. 12:01
Lietuviškos mados savaitė pristatys pavasariškas tendencijas
Dizaino studija „kARTu“
Įsibėgėjantis pavasaris džiugina ne tik gerėjančiu oru, augančiu saulės spindulių kiekiu, bet ir pagaliau pasirodžiusiomis naujomis lietuvių kūrėjų drabužių ir aksesuarų kolekcijomis. Akys krypsta į ryškiaspalvius audinius, įdomius kirpimus ir nematytus siluetus.

Vilnietė ryžosi stiliaus pokyčiams: atrodau sau keistai įdomiai (25)

2017 balandžio mėn. 21 d. 11:50
Vilnietę Ritą dažniau pamatysi dėvinčią motociklininko aprangą ir šalmą nei besisukinėjančią prieš veidrodį. Tačiau atėjo pavasaris ir jai, kaip ir daugeliui moterų, kilo nepaaiškinamas pokyčių troškulys. „Kažko noriu“, – tarė sau Rita.

Nei žiema, nei pavasaris: kaip rengtis? (2)

2017 balandžio mėn. 20 d. 09:09
Esant dabartiniams orams, kai sunku suprasti, ar jau pavasaris, ar dar žiema, natūraliai kyla klausimas – kaip rengtis? Ir kaip rengtis, kad nesusirgtume?

Plinta naujas vestuvių ritualas, atėjęs dar iš pagonių laikų (19)

2017 balandžio mėn. 20 d. 08:54
Plinta naujas vestuvių ritualas, atėjęs dar iš pagonių laikų
Organizatorių nuotr.
Viena iš vis labiau populiarėjančių tradicijų šventėse - gintaro dulkių ritualas. Ši apeiga kilo iš pagonių, kuomet gintaro dulkės buvo aukojamos jas metant į laužą ir mintyse sugalvojant slapčiausius troškimus. Dabar ši graži tradicija populiarėja įvairiausių švenčių bei vestuvių metu.

Sandra Straukaitė: Koks Paryžius? Yra tik Vilnius (3)

2017 balandžio mėn. 19 d. 10:29
Sandra Straukaitė: Koks Paryžius? Yra tik Vilnius
Paulius Gasiūnas
Jau daugiau nei dvidešimt metų Lietuvos mados pasaulyje besisukanti dizainerė Sandra Straukaitė apie lietuvišką madą ir daugiausiai žadančius jaunuosius Lietuvos kūrėjus žino labai daug.

Kolekciją Londone pristačiusi lietuvė: vestuvinės suknelės vertė - tai ne tik 5 metrai audinio (3)

2017 balandžio mėn. 18 d. 17:56
Kolekciją Londone pristačiusi lietuvė: vestuvinės suknelės vertė - tai ne tik 5 metrai audinio
Foto / Renata Stonytė
Kai kurie dalykai gyvenime – tik vienam kartui. Bet jei pasirenki teisingai – daugiau ir nereikia. Tik buvusios ar būsimos nuotakos supras, kaip nelengva išsirinkti vestuvinę suknelę. Ypatingai šiandien, kai atakuoja tokia stilių įvairovė.

Naujausios rankinių tendencijos: žinoma kūrėja patarė, į ką atkreipti dėmesį

2017 balandžio mėn. 13 d. 10:42
Naujausios rankinių tendencijos: žinoma kūrėja patarė, į ką atkreipti dėmesį
Organizatorių nuotr.
Atėjus pavasariui, saulės ir šilumos pasiilgusios akys vis dažniau krypsta į ryškesnius ir įdomesnius drabužius bei vieną pagrindinių aksesuarų – rankinę. Renkantis šią detalę šiemet būkite žaismingos – eksperimentuojant spalvomis, formomis suklysti išties sunku.

Aušra Haglund: gerai jaučiuosi tik ten, kur malonu mano sielai ir akiai

2017 balandžio mėn. 12 d. 16:25
Aušra Haglund: gerai jaučiuosi tik ten, kur malonu mano sielai ir akiai
V.Pilkausko nuotr.
Grožis ir menas išgelbės pasaulį. Tuo įsitikinusi žinoma rankinių kūrėja, dizainerė, mados namų „Ausra Haglund Style & Attitude“ įkūrėja Aušra Haglund. Savo vaikus visuomet skatinusi išnaudoti jų kūrybinį potencialą moteris mano, jog tai yra būtina tam, kad žmogus būtų laimingas. Anot dizainerės, neskatindami vaikų kūrybinių gebėjimų tėvai skriaudžia savo atžalas.

Papuošalų kūrėja: „Cacka Pacacka“ – mano gyvenimo būdas ir planas, kaip padaryti pasaulį gražesnį“ (12)

2017 balandžio mėn. 11 d. 12:23
Papuošalų kūrėja: „Cacka Pacacka“ – mano gyvenimo būdas ir planas, kaip padaryti pasaulį gražesnį“
Asmeninio albumo nuotr.
Išskirtinis ir įsimintinas prekės ženklo vardas, savitas kūrybos braižas, nebijojimas eksperimentuoti norint judėti į priekį ir, svarbiausia, aiškus tikslas bei norima perteikti žinutė – visa tai puikiai padeda būti pastebėtam ir įsimintam. Tai įrodo ir „Cackos Pacackos“ prekės ženklo papuošalų kūrėja Ieva Ąžuolaitytė-Staneikienė, per palyginti neilgą laiką subūrusi tūkstančius jos kūrybos gerbėjų.

Simonos Nainės pavasario iššūkis – visur su aukštakulniais (17)

2017 balandžio mėn. 10 d. 12:18
Simonos Nainės pavasario iššūkis – visur su aukštakulniais
Deichmann
Atėjus pavasariui – ryškių spalvų ir atsinaujinimo metui – „Pinup Girls“ narė Simona Nainė metė sau stiliaus iššūkį ir nusprendė šiltąjį sezoną pasitikti drąsiau, negu įprastai. Nors dažniausiai garsi atlikėja renkasi laisvus, patogius drabužius bei sportinio tipo avalynę, šį sezoną ji nusprendė sudrebinti savo įvaizdį ir būti kitokia – ryškesnė, moteriškesnė – bei iškėlė sau tikslą dažniau rinktis eleganciją ir laikyseną pabrėžiančius aukštakulnius, sakoma pranešime spaudai.

Floristas M. Vasiliauskas sukūrė suknelę iš kačiukų (6)

2017 balandžio mėn. 10 d. 11:34
Floristas M. Vasiliauskas sukūrė suknelę iš kačiukų
Organizatorių nuotr.
Floristas Modestas Vasiliauskas kauniečius vėl stebino sukurta suknele – Verbų sekmadienį restorane „Svarstyklės“ jis pristatė savo darbą iš kačiukų, gubojų, tulpių, narcizų ir kraspedijų.

Makiažo specialistė: mano likimą pakeitė „Instagram“ (2)

2017 balandžio mėn. 10 d. 09:48
Sonya Miro su aktore Natalija Oreiro
Organizatorių nuotr.
Viena iš geriausiai pasaulyje atpažįstamų „Face Chart“ meno kūrėjų, Sonya Miro, keliais teptuko potėpiais geba sukurti ypatingą įvaizdį ne tik ant popieriaus, bet ir ant veido. „Instagram“ paskyroje vizažo meistrę seka daugiau nei tris šimtus tūkstančių siekiantis gerbėjų skaičius.

5 patarimai, perkant drabužius internetu (5)

2017 balandžio mėn. 6 d. 16:51
Šiuolaikiniame pasaulyje žmogus nuolat skuba. Sunku suspėti laiku pavalgyti, susitikti su draugais ar daugiau laiko praleisti su šeima, apsipirkimas tapo ne išimtis.

Neatsilik nuo mados: pavasario ir vasaros makiažo tendencijos (7)

2017 balandžio mėn. 4 d. 16:22
Neatsilik nuo mados: pavasario ir vasaros makiažo tendencijos
Foto / Gražina Lomovskaja
Šiltuoju sezonu madingiausias dūminis makiažas bus neryškus ir raudono vyno atspalvio, o veido kontūravimas pozicijas užleis šviesą atspindinčioms, natūralios odos įspūdį kuriančioms priemonėms.

Netrukus dėvėsime tirpstančius, keičiančius formą, spalvą ir sveikatinančius drabužius (1)

2017 balandžio mėn. 3 d. 11:56
Mada nuo karo pramonės atsilikusi apie 50 metų, tad palyginti greitai dėvėsime drabužius iš tokių pluoštų, kokie jau seniai naudojami karo pramonėje, LRT KLASIKAI sako Vilniaus dailės akademijos profesorės Eglė Ganda Bogdanienė ir Jolanta Vazalinskienė.

Neįtikėtini vestuvių papročiai: ką privalo žinoti būsimi jaunieji?

2017 kovo mėn. 31 d. 11:20
Neįtikėtini vestuvių papročiai: ką privalo žinoti būsimi jaunieji?
Foto / Anna Smile
Vestuvės – tradicinė šventė. Nuo seno žinomi papročiai ir taisyklės, kurias privalu gerbti, jaunuosius lydi iki šiol. Nors pačios apeigos, tuoktuvių vieta ir stilius su laiku pasikeitė, iki šių dienų, kai kurių tradicijų vis dar laikomasi. Tačiau, į ką, verta atkreipti dėmesį, o kas gi, yra tiesiog mitas?

Stilistės patarimai, kaip stilingai pasitikti pavasarį (4)

2017 kovo mėn. 31 d. 00:00
Stilistės patarimai, kaip stilingai pasitikti pavasarį
Foto / V.Černiauskas
Pavasaris atneša ne tik sprogstančius medžius, vis giedresnį orą ir šviesesnius vakarus. Dienoms šiltėjant, rytais vis ilgiau stoviniuojame prie spintos ir stengiamės rasti atsakymus į lengvai kankinančius klausimus: ką apsirengti? Kuo apsiauti? Kas šį sezoną madinga, o ką reikėtų paslėpti giliausiame spintos kampe?

Įkvėpta gėlių, sukurta moterims – nauja dizainerės Agnės Deveikytės kolekcija (1)

2017 kovo mėn. 30 d. 18:04
Įkvėpta gėlių, sukurta moterims – nauja dizainerės Agnės Deveikytės kolekcija
Eva Grin
Lietuviškas mados prekės ženklas „Agne Fashion“ ir jo įkūrėja bei dizainerė Agnė Deveikytė pristato šių metų pavasario ir vasaros moteriškų drabužių kolekciją, kurioje dominuoja švelnios, įkvėptos pavasarinių gėlių, pastelinės spalvos, moteriški siluetai ir skiriamuoju Agnės ženklu tapę unikalūs rankų darbo pynimai, sakoma pranešime spaudai.

Moderni moteriška klasika I. Railienės kolekcijoje „Priešprieša“

2017 kovo mėn. 27 d. 11:18
Moderni moteriška klasika I. Railienės kolekcijoje „Priešprieša“
Organizatorių nuotr.
Dizainerė Ingrida Railienė, įkvėpta žymaus Lietuvos dailininko, modernisto Vytauto Žiliaus paveikslo „Priešprieša“, pristato kontrastingą, to paties pavadinimo drabužių kolekciją moterims.

V. Sūdžiuvienės kolekcija pro rožinius akinius kviečia atrasti naujus atspalvius (6)

2017 kovo mėn. 23 d. 15:50
V. Sūdžiuvienės kolekcija pro rožinius akinius kviečia atrasti naujus atspalvius
Organizatorių nuotr.
S/S 2017 kolekcija „Žvilgsnis pro rožinį filtrą“ kviečia pažvelgti į pasaulį kitaip – pro rožinius akinius ir įkvėpti save naujiems iššūkiams bei atrasti naujų atspalvių savo jausmų paletėje, sakoma pranešime spaudai.

Floristai ir dizaineriai į madą grąžino monsterą

2017 kovo mėn. 22 d. 10:10
Floristai ir dizaineriai į madą grąžino monsterą
Stopkadras / LRT
Sakoma, kad mados ateina, praeina ir vėl grįžta. Taip atsitiko ir su praeito amžiaus viduryje itin madingu augalu – monstera. Atrodo, kad floristai, interjero ir mados dizaineriai be šio augalo pastaruoju metu tiesiog nebegali apsieti.

E. Skerstonas: drabužiai lietuviams – tuštybė ir skudurai (9)

2017 kovo mėn. 20 d. 09:35
Galima matyti, kaip moterys perka knygas apie politiką ir tai gerai, tačiau jos atprato domėtis grožiu – atrofavosi grožio paieškos jausmas, LRT RADIJUI sako socialinių mokslų daktaras Eugenijus Skerstonas.

Šių metų pasaulinės grožio tendencijos: nagai, plaukai, makiažas (8)

2017 kovo mėn. 17 d. 11:49
Šių metų pasaulinės grožio tendencijos: nagai, plaukai, makiažas
Organizatorių archyvas
Šie metai grožio pasaulyje – itin natūralūs, individualūs. Būti kitokiu, išskirtiniu, unikaliu yra didžiulis pliusas. Nude stiliaus makiažas, sveika, švytinti oda, natūraliai krentančių plaukų šukuosenos arba atvirkščiai – griežtos kirpimo linijos ir išskirtiniai – rožiniai, melsvi, žali arba pilki atspalviai.

Tyrimas atskleidė: lietuviai konservatyvūs ir stiliumi nenori išsiskirti iš minios (6)

2017 kovo mėn. 15 d. 16:00
Tyrimas atskleidė: lietuviai konservatyvūs ir stiliumi nenori išsiskirti iš minios
Organizatorių archyvas
Tyrimas atskleidė, kad pusė lietuvių neskiria dėmesio savo stiliui ir nemėgsta išsiskirti iš minios, sakoma pranešime spaudai.

Ryškiausios pavasario/vasaros avalynės tendencijos pagal I. Stonkuvienę (7)

2017 kovo mėn. 15 d. 15:51
Ryškiausios pavasario/vasaros avalynės tendencijos pagal I. Stonkuvienę
Deichmann
Masyvus ir storas padas arba siauras ir elegantiškas kulniukas – šis pavasario/vasaros sezonas avalynėje bus kupinas kontrastų. Madoje vis dar išliks septyniasdešimtuosius menantis stilius, tačiau šį sezoną jis atsispindės ne tik suvarstomų, bet ir įspiriamų basučių dizaine.

Stereotipus sprogdinanti fotosesija: laiminga nuotaka nelygu S dydžio suknelei (29)

2017 kovo mėn. 14 d. 14:05
Stereotipus sprogdinanti fotosesija: laiminga nuotaka nelygu S dydžio suknelei
Foto / Victor Morozov
Nestandartinis – L ir didesnis – vestuvinės suknelės dydis nereiškia mažiau laimės nuotakos širdyje. Priešingai – kai kurios jos galbūt milijoną kartų laimingesnės už tas, kurios gali pasigirti vapsvos liemeniu. Kai kalbama apie nuostabią šventę – vestuves – ir jos centre atsiduriančios moters grožį nebelieka vietos stereotipams.

Dovana veganei draugei įkvėpė naująją „Elvyra design“ kolekciją (8)

2017 kovo mėn. 14 d. 10:54
Dovana veganei draugei įkvėpė naująją „Elvyra design“ kolekciją
Brice Barrett nuotr.
Papuošalų kūrėja Elvyra Monginienė prieš keletą dienų baigė tobulinti paskutiniuosius savo pavasario – vasaros kolekcijos „Angels and demons“ darbus.

Svarbiausia renkantis vestuvinę suknelę - figūros tipas (1)

2017 kovo mėn. 8 d. 10:50
Svarbiausia renkantis vestuvinę suknelę - figūros tipas
Organizatorių nuotr.
Šilkas, tiulis, nėriniai – tikra muzika būsimos jaunosios ausims. Sulig kiekviena diena, artėjant vestuvėms, šie elementai tampa vis svarbesni. Tačiau, kaip nepasimesti tokioje įvairovėje? Anot profesionalų, svarbiausia nuspręsti kokio rezultato tikimąsi, o pasižvalgyti po naujausias tendencijas – verta.

Nagų priežiūros specialistė: pagrindinė tendencija nesikeičia (3)

2017 kovo mėn. 8 d. 10:01
Daivos padarytas manikiūras
Asmeninis archyvas
Svetur laimės ieškoti išvažiavę lietuviai nesėdi vietoje: vos tik įsikūrę jie pradeda realizuoti save pačiose įvairiausiose veiklose, kurios teiktų jiems malonumą ir aprūpintų finansiškai. D. Britanijoje itin populiarus grožio procedūrų verslas – čia apstu lietuviškų salonų, siūlančių atsinaujinti ir pasigražinti.

Neįtikėtina: 37-erius metus vedusi japonų pora kasdien rengiasi suderintai (13)

2017 kovo mėn. 7 d. 15:39
Neįtikėtina: 37-erius metus vedusi japonų pora kasdien rengiasi suderintai
Instagram
Jeigu vieniems žmonėms sunku surasti kojinių porą, tai šiai koordinuotai porai iš Japonijos nereikia didelių pastangų savo aprangoms suderinti. Ir kaip matote iš šių nuotraukų, jų drabužių deriniai tiesiog nuostabūs, rašo boredpanda.com.