Zahos Hadid projekto vizualizacija

 (69)

www.DELFI.lt
 
69
Registruoti (0) Anonimiški (69)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Naujos formos

Kaip apsaugoti turtą emigruojant? (3)

2015 kovo mėn. 4 d. 11:20
Kasmet iš Lietuvos išvyksta keliasdešimt tūkstančių žmonių. Nemaža dalis jų tikisi anksčiau ar vėliau sugrįžti į gimtinę, tad joje palieka įvairaus turto – namus, butus, automobilius, garažus.

Kaip sekėsi įrenginėti keisto plano loftą: vaizdas pasikeitė per dieną (103)

2015 kovo mėn. 4 d. 10:04
Viena akimirka – ir viskas stoja į savo vietas. Kino režisierius Andrejus Tarkovskis tokius nušvitimo momentus yra pavadinęs „akimirksniu pajustu tikrumu“. Buvusiame pramonės statinyje architekto Andriaus Byčenkovo kurto šeimos būsto interjero koncepcija atsiskleidė erdvėje tarsi vienu grakščiu rankos mostu nubrėžus „brūkšnį“ – įrengus išskirtinę konstrukciją. Tačiau iki jos, ieškant racionaliausio, patogiausio sprendimo, eita tris mėnesius.

Naujausios vonios plytelių tendencijos: nevaržomas raštų ir formų žaismas (2)

2015 kovo mėn. 3 d. 12:15
Naujausios vonios plytelių tendencijos: nevaržomas raštų ir formų žaismas
Bendrovės nuotr.
Šiuolaikinis vonios kambarys vis labiau primena gyvenamąją erdvę, kuri ne tik atlieka tradicinę higienos funkciją, bet ir tampa svarbia žmogaus poilsio dalimi. Vonios kambario interjeras kuriamas taip, kad čia būtų malonu leisti laiką, atsipalaiduoti.

Patarimai, kaip prižiūrėti baldus, kad ilgiau tarnautų (1)

2015 kovo mėn. 3 d. 11:38
Kiekvienas, įsigydamas naujus baldus, viliasi, kad jie tarnaus ilgai. Baldų gamintojai įspėja, kad tai priklauso ne tik nuo baldų kokybės ir medžiagų, iš kurių jie pagaminti, bet ir nuo to, kaip jie bus prižiūrimi.

Pasvajokime, kaip gyvensime išmaniuosiuose namuose, kurie atspėja mūsų norus (6)

2015 vasario mėn. 26 d. 14:56
Ko gero, per visą žmonijos istoriją nebuvo tokio laikmečio, kuomet konkrečiam individui ir jo poreikiams būtų skiriama tiek daug dėmesio, kiek dabar. Restorane virtuvės šefas sukomponuos salotas tik iš jūsų pageidaujamų ingredientų. Sociume akcentuojama atskiro individo laimė. Ir net daiktai, pvz., termo drabužiai, gali prisitaikyti prie tą akimirką asmeniškai patiriamų kūno reakcijų.