Svetainės interjeras: 50 šiuolaikinio dizaino pavyzdžių

 (37)
Interjeras
Interjeras
© Shutterstock nuotr.

Štai penkiasdešimt idėjų, kaip šiuolaikiškai įsirengti svetainę. Šie dizaino pavyzdžiai turėtų patikti, jei nemėgstate gėlėtų užuolaidų, jus purto nuo senovinių baldų, raitytų rėmelių, sekcijų su močiutės servizais, dulkes traukiančių aksominių apmušalų. Jokio vintažo – tik išgrynintas interjeras žmogui, norinčiam namuose atsipalaiduoti nuo greito gyvenimo tempo...

www.DELFI.lt
 
37
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Naujos formos

Ką sodinti rugpjūtį ir rudens pradžioje

2014 rugpjūčio mėn. 2 d. 00:01
Rugpjūtis – paskutinis vasaros mėnuo: dienos trumpėja, naktys šaltėja. Tačiau nepaisant akivaizdžių artėjančio rudens požymių, šiuo metu galima ne tik rinkti sėklas, bet dar ir sodinti bei sėti.

Kaip teisingai laistyti augalus per karščius? (11)

2014 liepos mėn. 31 d. 11:11
Kamuojant karščiams ir sausrai, sunku ne tik žmonėms, bet ir augalams. Kaip laistyti daržoves, kad rudenį netektų verkti tuščioje lysvėje?

Stiklas interjere: nuo veidrodžių iki vitražų

2014 rugpjūčio mėn. 1 d. 12:40
Seniai praėjo tie laikai, kai su objektais iš stiklo elgėmės taip atsargiai, lyg jie galėtų sudužti vien nuo to, kad juos laikome rankose. Šiuolaikinės technologijos leidžia kurti tokias šios medžiagos formas, kurios nedūžta net jei ant jų vaikštome. Ši savybė leidžia drąsiai naudoti stiklą interjere. O dėl stiklo estetinių savybių jis yra geidžiamas elementas bet kokio stiliaus interjere.

Kilimai interjere: kokį pirkti, kaip derinti (1)

2014 liepos mėn. 30 d. 12:59
Kilimai suteikia kambariui jaukumo, gali tapti pagrindiniu jo akcentu ar padeda suskirstyti patalpą zonomis.

Kaip tinkamai įrengti virtuvę – 5 dizainerių patarimai (11)

2014 liepos mėn. 29 d. 00:01
Virtuvė – namų siela, centrinė patalpa, kurioje praleidžiame daug laiko, gaminame maistą, šnekučiuojamės su artimaisiais ir draugais. Kaip apstatyti virtuvę, kad ji išsaugotų funkcionalumą ir džiugintų akį? DELFI.lv pateikia dizainerių patarimų.