Pasidaryk pats: originalus šviestuvas

 (16)
Šviestuvas iš nėrinių
Šviestuvas iš nėrinių
© dornob.com

Jei pritrūkote idėjų, kuo užimti vaiką, pasiūlykite jam pabūti dizaineriu. Rezultatas? Nuostabus pavyzdys, kaip šviesos ir šešėlių žaismas gali pagyvinti kambarį.

Rankdarbių mėgėjos švedės Isabelle Dos šviestuvas yra pagamintas iš didelio pripūsto baliono, aplipdyto tapetų klijais sudrėkintomis nertomis servetėlėmis.

Sudrėkintos servetėlės lengvai prilimpa prie baliono sienelių, persipina ir suformuoja tobulą gaubtą, o rezultatu galima džiaugtis jau kitą dieną, kai jis išdžiūsta ir sutvirtėja.

Tada belieka tik pradurti balioną ir pro mažą įpjovą viršuje įkišti elektros lemputę. Jei nertos servetėlės atrodo per daug senamadiškos, gaubto gamybai ir šviesos filtravimui galite naudoti kitus panašius audinius.


dornob.com nuotraukos

www.DELFI.lt
 
16
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Naujos formos

Lietuviškame rūtų darželyje auga net česnakai (1)

2014 balandžio mėn. 15 d. 10:16
Lietuviškame rūtų darželyje auga net česnakai
Organizatorių nuotr.
Balandžio 24–27 dienomis Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO vyksiančioje didžiausioje Baltijos šalyse statybų tematikos parodoje „Resta 2014“ Lietuvos želdintojų ir dekoratyvinių augalų augintojų asociacija specialiai parodai sukurs „Žaliąją ekspoziciją“ – net 1000 kv.m. žydintį sodą.

J. Deppo ir K. Moss meilės lizdelis: apsigyventi gali bet kas (18)

2014 balandžio mėn. 14 d. 23:02
Johnny Deppo ir Kate Moss namai
AOP nuotr.
Už 19 tūkst. dolerių (daugiau nei 47 tūkst. Lt.) per mėnesį galima panirti į dešimtąjį praėjusio amžiaus dešimtmetį ir pagyventi apartamentuose, kur Johnnas Deppas ir tuometinė jo sužadėtinė K. Moss praleido tiek daug laiko kartu, skelbia "All over press".

Šiuolaikinių šviestuvų dizainas: naujienos iš Frankfurto parodos (3)

2014 balandžio mėn. 14 d. 15:22
Šiuolaikinių šviestuvų dizainas: naujienos iš Frankfurto parodos
Organizatorių nuotr.
Ką tik Frankfurte prie Maino pasibaigusioje „Light+Building” parodoje pristatoma pastatų inžinerijos ir technologijų ateitis. Tačiau būtent į šį grandiozinį renginį susirenka ir svarbiausios pasaulio apšvietimo kompanijos.

Visai nesudėtinga: patys pasigaminkite naminį grindų valiklį (23)

2014 balandžio mėn. 13 d. 00:01
Pastarąjį dešimtmetį visi pamažu linksta link natūralumo. Kadangi natūralių produktų poreikis vis labiau auga, eiliniai žmonės ir verslo kompanijų vadovai stengiasi gaminti nesintetines ir netoksiškas priemones, skirtas namų valymui, rašo goodshomedesign.com.

S. Spielbergo vila Malibu paplūdimyje: galite joje apsistoti (16)

2014 balandžio mėn. 12 d. 00:01
S.Spielbergo vila
AOP nuotr.
Jei vis dar ieškote vietos, kur galėtumėte praleisti šią vasarą, savo namus Malibu paplūdimyje jums norėtų pasiūlyti pats Stevenas Spielbergas. Už 150 tūkstančių dolerių (374 tūkstančius litų) per mėnesį visa tai, įskaitant baldus, gali būti jūsų, skelbia „All over press“.