Massimiliano Fukso projekto vizualizacija

 (62)

www.DELFI.lt
 
62
Registruoti (0) Anonimiški (62)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Naujos formos

Interjeras, nuteikiantis atostogoms: ramybės užutėkis su intriga (9)

2015 kovo mėn. 5 d. 14:24
Interjeras, nuteikiantis atostogoms: ramybės užutėkis su intriga
Asmeninio archyvo nuotr.
Nors atostogos mums pirmiausia asocijuojasi su poilsiu, per jas norisi patirti ir naujų įspūdžių. Šios dvi nuostatos atsispindi trijų kambarių buto Druskininkuose interjere. Modernaus stiliaus, gaivaus ir ramaus kolorito, saikingai papildytas detalėmis būstas nuteikia poilsiui, tačiau nuoboduliu nedvelkia.

Kaip apsaugoti turtą emigruojant? (4)

2015 kovo mėn. 4 d. 11:20
Kasmet iš Lietuvos išvyksta keliasdešimt tūkstančių žmonių. Nemaža dalis jų tikisi anksčiau ar vėliau sugrįžti į gimtinę, tad joje palieka įvairaus turto – namus, butus, automobilius, garažus.

Kaip sekėsi įrenginėti keisto plano loftą: vaizdas pasikeitė per dieną (117)

2015 kovo mėn. 4 d. 10:04
Viena akimirka – ir viskas stoja į savo vietas. Kino režisierius Andrejus Tarkovskis tokius nušvitimo momentus yra pavadinęs „akimirksniu pajustu tikrumu“. Buvusiame pramonės statinyje architekto Andriaus Byčenkovo kurto šeimos būsto interjero koncepcija atsiskleidė erdvėje tarsi vienu grakščiu rankos mostu nubrėžus „brūkšnį“ – įrengus išskirtinę konstrukciją. Tačiau iki jos, ieškant racionaliausio, patogiausio sprendimo, eita tris mėnesius.

Naujausios vonios plytelių tendencijos: nevaržomas raštų ir formų žaismas (2)

2015 kovo mėn. 3 d. 12:15
Naujausios vonios plytelių tendencijos: nevaržomas raštų ir formų žaismas
Bendrovės nuotr.
Šiuolaikinis vonios kambarys vis labiau primena gyvenamąją erdvę, kuri ne tik atlieka tradicinę higienos funkciją, bet ir tampa svarbia žmogaus poilsio dalimi. Vonios kambario interjeras kuriamas taip, kad čia būtų malonu leisti laiką, atsipalaiduoti.

Patarimai, kaip prižiūrėti baldus, kad ilgiau tarnautų (2)

2015 kovo mėn. 3 d. 11:38
Kiekvienas, įsigydamas naujus baldus, viliasi, kad jie tarnaus ilgai. Baldų gamintojai įspėja, kad tai priklauso ne tik nuo baldų kokybės ir medžiagų, iš kurių jie pagaminti, bet ir nuo to, kaip jie bus prižiūrimi.