Massimiliano Fukso projekto vizualizacija

 (62)
www.DELFI.lt
Registruoti (0) Anonimiški (62)
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Naujos formos

Interjero dizaineriai: mažieji loftai Vilniuje laužo interjero standartus (4)

Gegužės 4 – 10 dienomis Vilniaus „Dizaino savaitės“ metu loftų projekto „Radio Lofts“ vystytojai, bendradarbiaudami su dizaineriais, pristatys pirmąjį demonstracinį mažąjį loftą.

Kaip gelbėjami augalai: per šalnas šiltnamiai primena pasakų namelius (10)

Pavasarinės šalnos – nemalonus dalykas sodininkams, bet joms spaudžiant galima išvysti ir netikėtų vaizdų. Šalnų naktį žvakėmis apšviesti šiltnamiai ir įspūdingai, ir netgi šiek tiek paslaptingai. Taip sodininkai bando apsaugoti šiltnamiuose susodintus ankstyvuosius augalus.

Po žiemos veja nebeželia. Ką daryti? (1)

Balandis, gegužės pradžia – palankiausias laikas įsirengti ar atnaujinti veją. Nors tai galima atlikti visu žolių vegetacijos laikotarpiu, specialistai rekomenduoja išnaudoti geriausią laiką, kada dirva yra pakankamai drėgna.

Unikali menininkės Jūratės Rekevičiūtės roletų kolekcija kvepia citrinomis (4)

Viena ryškiausių šalies menininkių Jūratė Rekevičiūtė kartu su roletų ir žaliuzių gamintojais dar šią savaitę pristatė pozityviam mąstymui įkvepiančią vienetinę roletų kolekciją „YES”. Menininkė neslepia, kad jai svarbu, jog aplinka keltų geras emocijas, pulsuotų pozityvia energija, todėl rytas atveriant langus ir įsileidžiant saulę turi prasidėti optimistiškai.

Konkursas „Mano žydintis sodas“ (3)

Pavasaris tiesiog susprogo ir svaigina mus neapsakomo grožio žiedais. Ar spėjote pagauti šią akimirką? Jei ne, kviečiame paskubėti ir dalyvauti DELFI konkurse „Mano žydintis sodas“ bei laimėti puikius „Fiskars“ prizus!