Daugelis nustebtų sužinoję, jog vienu didžiausių Švedijoje tituluojamas naktinis klubas „Puls“ įsikūręs ne Stokholme, bet dešimtame pagal dydį Švedijos mieste. Nors Norrkopinge gyvena vos apie 80 000 gyventojų, „Puls“ naktinis klubas gali pretenduoti į didžiausio Švedijoje vardą.
© Organizatorių nuotr.

1300 m2 plote įsikūręs restoranas, muzikinis baras, yra trys šokių aikštelės, šešios barų zonos, dvi terasos ir nedidelis kazino. Tačiau net vietiniai gyventojai nustebo sužinoję, jog vietine įžymybę laikomą klubą rekonstravo ir neatpažįstamai pakeitė lietuviai. Lietuviai atliko rekonstrukcijos darbus „nuo - iki“.

Kompanijos, atlikusios visus rekonstrukcijos darbus bendrasavininkas Jurgis Garmus pasakojo, jog pradžioje susidūrė su tipišku ir atsargiu skandinavišku klubo savininko požiūriu.

Lietuviai neatpažįstamai pakeitė didžiausią Švedijos naktinį klubą
© Organizatorių nuotr.

„Pradžioje rekonstravome atskiras klubo zonas. Žingsnis po žingsnio pelnėme savininko pasitikėjimą. Galiausiai jis pasiūlė imtis didžiausio iššūkio -pagrindinės šokių aikštelės rekonstrukcijos“, - sakė Jurgis Garmus.

Didžiausios šokių aikštelės, kur savaitgaliais verda pagrindinis naktinis gyvenimas, bendras plotas - 400 m2. Šokių aikštelę ir visą interjerą klubo savininkas norėjo atnaujinti iš pagrindų: nugriauti gremėzdiškus ir erdvę vizualiai slopinusius balkonus, pakeisti elektros instaliacijas, grindų ir sienų plokštumas, santechninę įrangą, įdiegti naują apšvietimo ir šviesos efektų sistemą, pagaminti ir sumontuoti naujus interjero elementus ir baldus bendrai bei VIP zonoms.

Lietuviai neatpažįstamai pakeitė didžiausią Švedijos naktinį klubą
© Organizatorių nuotr.

Pasak pašnekovo, šis interjeras savo apimtimi ir kompleksiškumu kol kas yra didžiausias ir ambicingiausias jų kompanijos įgyvendintas visuomeninis interjero projektas Skandinavijoje.

Lietuviai neatpažįstamai pakeitė didžiausią Švedijos naktinį klubą
© Organizatorių nuotr.

Visus darbus atliko lietuviai

Paprašytas įvardinti projekto išskirtinumą J. Garmus pirmiausia paminėjo, jog šį projektą įgyvendino išimtinai tik lietuvių pajėgos.

Lietuviai neatpažįstamai pakeitė didžiausią Švedijos naktinį klubą
© Organizatorių nuotr.

„Iškart nusprendėme bendradarbiauti tik su lietuviškomis kompanijomis. Darbų atlikimo kokybe jos tikrai nenusileidžia vietinėms, laikosi nustatytų terminų, lanksčiai ir operatyviai reaguoja į situaciją, o tokiuose kompleksiniuose visuomeninio interjero projektuose tai labai svarbu,-pasakojo J. Garmus. - Lietuvoje koordinavome visą projekto eigą, organizavome įvairių interjero elementų, baldų gamybą, derinimą su užsakovais ir pristatymą. Visus įrengimo ir montavimo darbus taip pat atliko lietuvių komanda. Lietuvoje netgi pirkome reikalingas gamybos ir interjero apdailos medžiagas, nes jas nugabenti buvo tiesiog pigiau nei įsigyti pačioje Švedijoje“.

Lietuviai neatpažįstamai pakeitė didžiausią Švedijos naktinį klubą
© Organizatorių nuotr.

Klubas dirbo ir per rekonstrukciją. Per kiek buvo įgyvendintas šis naktinio klubo rekonstrukcijos projektas J. Garmus turbūt pasakytų ir pakeltas vidury nakties - griežtos sutarties sąlygos įpareigojo rekonstruckiją įvykdyti per 10 savaičių arba pustrečio mėnesio. Tiek užtruko remonto, gamybos ir įrengimo darbai. Iki darbų pradžios dar apie du mėnesius vyko techninių projektų rengimas ir jų derinimas su užsakovu. Įrengimo darbus atliko 15 žmonių komanda, likus kelioms savaitėms iki atidarymo komanda padidėjo iki dvidešimties.

Lietuviai neatpažįstamai pakeitė didžiausią Švedijos naktinį klubą
© Organizatorių nuotr.

Įdomiausia, kad net per rekonstrukciją klubas nebuvo uždarytas ir toliau veikė. „Iki penktadienio vakaro darbininkai turėdavo baigti visus darbus. Nepriklausomai nuo darbų apimčių ir sudėtingumo privalėjom išnykti be pėdsakų, - šypsosi Jurgis. – Penktadienį ir šeštadienį klubas veikdavo įprastai. Nuo sekmadienio vėl galėdavome grįžti prie darbų. Todėl viską reikėdavo labai tiksliai apskaičiuoti, o darbus įvykdyti pagal suplanuotą grafiką“.

Pašnekovas džiaugėsi, kad projektą pavyko įgyvendinti pagal nustatytus terminus ir kokybiškai.

„Ne paslaptis, kad atrasti savo nišą reiklioje Skandinavijos rinkoje- gana sunkus uždavinys. Priėmėm ambicingą iššūkį, ir mums pavyko. Tikimės, jog tai – tik gera pradžia“.

Lietuviai neatpažįstamai pakeitė didžiausią Švedijos naktinį klubą
© Organizatorių nuotr.

Vienas stilingiausių naktinių klubų Švedijoje

„Puls“ naktinio klubo interjeras neatsitiktinai šiandien tituluojamas vienu įdomiausių ir stilingiausių visoje Švedijoje. Tačiau lietuviams reikėjo ne tik įgyti klubo savininko pasitikėjimą, bet ir rasti bendrą kalbą su interjero koncepciją kūrusiu vietiniu švedų interjero dizaineriu.

„Dizainerio požiūris į šį projektą buvo, švelniai tariant, meniškas, - šypsosi Jurgis. - Jis pateikė mums tik gražius paveiksliukus, nelabai įsivaizduodamas, kaip šias idėjas įgyvendinti, todėl milžinišką darbą atliko mūsų kompanijos technologai ir inžinieriai. Reikėjo sugalvoti, kaip kokybiškai įgyvendinti jo viziją: rasti techninius sprendimus, paruošti brėžinius, sąmatas, parinkti medžiagas, gamyba, viską suderinti su užsakovu, galiausiai kokybiškai sumontuoti“.

Pagrindinis šokių aikštelės akcentas - patalpos viduryje įrengta baro zona su įspūdinga devynių metrų aukščio ir aštuonių metrų pločio plieno ir apšviesto organinio stiklo konstrukcija. Jos viršuje įrengta kelių kvadratinių metrų šokių aikštelė klubo šokėjoms. Per visą šokių aikštelės plotį sukabintos LED sietynas.

Lietuviai neatpažįstamai pakeitė didžiausią Švedijos naktinį klubą
© Organizatorių nuotr.

Svarbiausius šio klubo interjero elementus vienija bendra apšvietimo koncepcija. RGB LED sistemos su skirtingais apšvietimo scenarijais instaliuotos ne tik pagrindiniame baro fasade, taip pat metalinėje konstrukcijoje, bet ir šoninėse kolonose. Sienų apdailai buvo pasirinktas blizgaus aukšto slėgio laminato plokštės, kurių gamybai panaudoti skydiniai elementai.

Naudojant specialias aliuminio tvirtinimo detales jos buvo sujungtos tarpusavyje į dinamišką ir plastišką konstrukciją. J. Garmus atkreipė dėmesį, kad šios interjero konstrukcijos gamyba ir montavimas buvo vienas didžiausių technologinių iššūkių. Į plokštes keliomis eilėmis preciziškai įleistos organinio stiklo juostelės su RGB LED pašvietimu.

Reikšmingais interjero akcentais tapo organinio stiklo plokštė su išfrezuotu ir LED pašviestu klubo logotipu. Visa klubo apšvietimo sistema sinchroniškai valdoma išmania DMX kontroline sistema.

Lietuviai neatpažįstamai pakeitė didžiausią Švedijos naktinį klubą
© Organizatorių nuotr.


Dizainika.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
Naujienų prenumerata

Top naujienos

Į populiarumo viršūnes braunasi primiršta šventė: išleidžia tūkstančius eurų (56)

Jei anksčiau prabangiausia šeimos švente buvo įvardijamos vestuvės , tai pastaruoju metu į...

Naktis Vilniuje: netikėtai atpažintas kelių erelis ir vienas už kitą įdomesni pažeidėjai (10)

Naktį iš penktadienio į šeštadienį Vilniaus policijos pareigūnai surengė reidą. Pylimo...

Hobis tapo antrąja profesija (8)

Garsiausiame Pietų Dzūkijos turguje, veikiančiame Lazdijų rajono Veisiejų miesto pakraštyje,...

Orai: įspūdingą karštį nuplaus liūtys (7)

Panašu, kad šį savaitgalį vėl sulauksime panašios karščio kulminacijos kaip ir praėjusį:...

Laisvalaikio veikla lietuviui atnešė milijonus: atskleidė sėkmės formulę (26)

Vienas iš „ Vinted “ įkūrėjų Justas Janauskas , atsimindamas studijų laikus Vilniaus...

Sutemus į „Karklę“ sugūžėjo minios: konfiskuoja ir alkoholį, ir narkotikus papildyta 23:40 (82)

Penktadienio vidurdienį duris atvėrusio festivalio „ Karklė “ apsaugos darbuotojai nesnaudžia...

Ekspertai kai kuriuos Laisvės aikštės pertvarkos projektus pavadino isteriškais (26)

Dailės galerijoje aptarus 10 pateiktųjų projektų, kaip atnaujinti Laisvės aikštę ir jos...

Kai katės pervertina savo galimybės: bando įsirangyti į kelis kartus mažesnes vietas (9)

Yra vienas dalykas, kurį katės mėgsta daryti labiau nei valgyti ir tinginiauti - bandyti sutilpti...

Socialiniame tinkle paatviravo apie sekso metu patirtus sužalojimus (22)

Seksas turėtų būti malonus dalykas, bet kartais jis pasisuka priešinga linkme ir tampa…...

Šiltesni nei įprasta orai išsilaikys ne tik rugpjūtį, bet ir rugsėjį (12)

Pagal dabar turimą informaciją, ne tik rugpjūčio pabaiga, bet ir rugsėjo pradžia turėtų būti...