Danielio Libeskindo projekto vizualizacija

 (59)
www.DELFI.lt
Registruoti (0) Anonimiški (59)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Naujos formos

Kaip gimsta margučiai

Artėjant šv. Velykoms visi pagalvojame, kaipgi marginsime kiaušinius. Juk be margučių neįsivaizduojame šios šventės. O tų marginimo būdų – tikra galybė, bet vis tiek patys gražiausi ir mieliausi tie, kuriuos naudojo mūsų senoliai...

Talentingai dzūkei mėgstamas hobis atstoja ir vaistus, ir sanatorijas (31)

Meškasalis – Dzūkijos kaimelis ant Ilgio ežero kranto. Čia mus pasitinka dzūke iki kaulų smegenų save vadinanti Marytė Gilevičienė, mielai sutikusi pasidalinti su DELFI skaitytojais savo margučių marginimo paslaptimis.

Ar žinote, kuo valote namus? Valikliuose - vėžį sukeliantys chemikalai (11)

Pavasario pradžia daugeliui — švaros, generalinės tvarkos metas. Nuolat girdime, kiek bakterijų slypi mūsų namuose, kaip svarbu jas išnaikinti, reklamuojama daugybė buitinės chemijos produktų. Rodos, prekybos centrai yra pilni priemonių, galinčių įveikti bet kokius nešvarumus ir išvalyti bet kokius paviršius. Tačiau niekur neužsimenama apie tokių cheminių priemonių naudojimo pavojus.

Atnaujiname interjerą: kokia virtuvė tapo po dizainerės prisilietimo (61)

Ryškus žibučių mėlis, šalpusnių ir pienių geltonis, gaivi pirmųjų lapelių žaluma, subtilus vaismedžių žiedų rausvumas – idėjos, kurias diktuoja įsibėgėjantis pavasaris. Pasirinkite vieną iš jų ir atnaujinkite savo virtuvę.

Neįprastas, bet smagus kiaušinių marginimo būdas (16)

Artėjant Velykoms, originaliu kiaušinių marginimo būdu - su šilku - dalinasi Kristina ir „Virtuvės Fėjos“.