Danielio Libeskindo projekto vizualizacija

 (59)
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujos formos

Kurie augalai praneša apie pavasario pradžią?

Sigitas Juzėnas, dėstantis Vilniaus universiteto Gyvybės mokslų centro Biomokslų institute, teigia, kad šiuo metu augalai Lietuvoje pamažu ima busti po žiemos periodo. Anot jo, yra konkretūs augalai, kurie mums sako, kada prasideda ankstyvasis pavasaris.

Ar jūsų namuose baldai saugūs? (3)

Kaip bebūtų apmaudu, tačiau kiekvienais metais daugybė žmonių susiduria su nemaloniomis situacijomis, kurių metu susižeidžia arba yra sužeidžiami. Vertinant namų grėsmes, kurių metu galime patirti fizinius sužalojimus, derėtų prisiminti žalas, kurias galite patirti dėl nesaugių baldų.

Net švariame virtuviniame rankšluostyje – 26 kartus daugiau bakterijų nei Lietuvoje gyventojų (10)

Net švariuose virtuviniuose rankšluosčiuose aptinkama ne tik įvairių mielių ar pelėsių, bet ir žmogaus sveikatai kenksmingų bakterijų. Tai atskleidė Nacionalinio maisto ir veterinarijos rizikos vertinimo instituto atliktas virtuvinių rankšluosčių bakteriologinis tyrimas.

Daiktų dizainerė, ieškanti prasmės

Kaip dažnai susimąstote apie buitinių daiktų grožį? Ar iš kasdien naudojamų prietaisų norite tik funkcijos, negendamai atliekamo veiksmo, ar akis vis dar užkliūva už grakščiai lenktos linijos? Italijoje gyvenanti Kaune gimusi dizainerė Justė Pavasarytė atskleidė, kaip gimsta nauji daiktai ir kas yra svarbiausia juos kuriant.

Lietuvis neįprastu fotografavimo kampu stebina pasaulį (6)

Fotografas Andrius Burba kuria projektą „Underlook“. Menininkas per pastarąjį pusmetį neįprastai – iš apačios per stiklinę pertvarą – įamžino kates, šunis, triušius ir net arklius.