Naujos formos

Pasidarykite patys: antistresinis kamuoliukas (1)

2017 vasario mėn. 24 d. 00:00
Pasidarykite patys: antistresinis kamuoliukas
Shutterstock
Norite sumažinti stresą ir tuo pačiu patirti smagumą? Pasidarykite antistresinį kamuoliuką patys! Tai tikrai labai nesudėtinga ir nepaprastai smagu.

Dizaineriškas mąstymas – 5 žingsnių sėkmės formulė verslui

2017 vasario mėn. 23 d. 11:01
Dizaineriškas mąstymas – 5 žingsnių sėkmės formulė verslui
Asmeninio albumo nuotr.
Įdarbinimo profesionalai tai vis dažniau įvardija kaip vieną kertinių sėkmingų ateities specialistų įgūdžių. Paprastose, atrodo, net kasdieniškose situacijose, kūrybinis požiūris į problemą gali pasiūlyti netikėčiausių sprendimų, o versle – padidinti procesų efektyvumą ar pasiūlyti naujų strateginių sprendimų.

Maistinė kandis pietų lėkštėje? Kaip išvengti šių bjaurybių namuose (41)

2017 vasario mėn. 23 d. 10:52
Maistinė kandis pietų lėkštėje? Kaip išvengti šių bjaurybių namuose
Shutterstock
Išlupus šokoladą, atidarius riešutų ar košės pakelį ir išvydus besirangančias maistinių kandžių lervas apetitas dingsta akimirksniu. Šie kenkėjai – vieni iš dažniausiai namuose aptinkamų vabzdžių, į namus dažnai patenkantys su maistu, parsineštu iš prekybos centrų, arba pro kambarių vedinimui pravertus langus, ventiliacijos angas.

Apie neįprastą vonią dviem ir sulankstomą dušo kabiną (1)

2017 vasario mėn. 22 d. 12:13
Apie neįprastą vonią dviem ir sulankstomą dušo kabiną
Organizatorių nuotr.
Vonia „Paiova 5“ užima tiek pat vietos, kiek ir standartinės vienvietės vonios, tačiau joje patogiai mėgautis vandens procedūromis gali ir keli žmonės. O „OpenSpace“ visiškai nepanaši į įprastas dušo kabinas, nes, ko gero, vienintelė pasaulyje... susilanksto.

Jau laikas kabinti inkilus. Kaip išsirinkti tinkamiausią?

2017 vasario mėn. 22 d. 10:47
Prekybininkai pastebėjo, kad artėjant pavasariui mūsų tautiečių susidomėjimas paukščių inkilais išaugo. Jų yra net kelių rūšių, tad gamtininkas Selemonas Paltanavičius atskleidžia, kaip išsirinkti tinkamiausią inkilėlį bei kur ir kiek jų kabinti.

Šiltiname stogą: kaip išvengti didžiausių klaidų? (10)

2017 vasario mėn. 20 d. 10:35
Vienas svarbiausių namo statybos etapų – tinkamas stogo apšiltinimas. Pasirinkus nekokybiškas medžiagas, prastą specialistą ar nusprendus savarankiškai apšiltinti stogą, ateityje galima sulaukti itin rimtų nemalonumų.

Kaip apsaugoti vaiką nuo namuose slypinčių pavojų? (2)

2017 vasario mėn. 20 d. 10:30
Statistika rodo, kad daugiausia nelaimingų atsitikimų, kuriuose nukenčia mažamečiai vaikai, įvyksta namuose, o kiekvienais metais Europos Sąjungos šalyse namuose traumas patiria apie 10 mln. vaikų. Įvairūs susižeidimai – didžiausias tėvų rūpestis, todėl labai svarbu yra užtikrinti savo vaikų saugumą jų artimiausioje aplinkoje. Bet kaip tai padaryti?

6 pasiūlymai, padėsiantys namus paversti ekologiškesniais

2017 vasario mėn. 20 d. 10:22
Yra nemažai būdų, kuriais galite sumažinti aplinkos taršą. Rūšiuojant šiukšles, vartojant daugkartinę tarą vandeniui ar mažinant naudojimąsi automobiliu, mes propaguojame ekologišką gyvenimo būdą, tačiau ar kada nors pamąstėte, ką galėtumėme padaryti dar?

Gurmaniškame festivalyje - geriausių Lietuvos baristų kovos ir netikėtas paveikslas

2017 vasario mėn. 19 d. 11:09
Gurmaniškame festivalyje - geriausių Lietuvos baristų kovos ir netikėtas paveikslas
Organizatorių archyvas
Visą šeštadienį geriausi šalies baristos savo sugebėjimus demonstravo Kavos ruošimo čempionate. Iš 11 profesionalų į finalą pateko šeši geriausi. Kas laimėjo pagrindinį prizą - bilietą į Seule vyksiantį pasaulio čempionatą atstovauti Lietuvai - paaiškės jau sekmadienį prekybos ir laisvalaikio centro „Panorama“ vyksiančio finalo metu.

Kaip iš miego budinti kambarinius augalus? (3)

2017 vasario mėn. 16 d. 00:00
Dienos vis ilgėja, vis dažniau džiugina saulės spinduliai ir kambariniai augalai po truputį pradeda busti. Galime padėti jiems tai padaryti kuo lengviau ir kuo greičiau, sako floristas, augalų kolekcininkas Andrius Plindinas.

Kaip vizualiai praplėsti mažą erdvę? 6 sumanūs būdai (1)

2017 vasario mėn. 17 d. 00:00
Parinkus tinkamą spalvą, apšvietimą, net mažiausias kambarėlis gali atrodyti erdvus. Jūsų dėmesiui – portalas purewow.com pateikia šešias gudrybes, kaip tai padaryti.

Gidas nekantraujantiems: ką sėti vasarį? (2)

2017 vasario mėn. 19 d. 12:44
Augalų auginimas iš sėklų turi daug pliusų. Kiekvienas regionas, klimato juosta turi savų ypatumų, na, bet kai kuriuos augalus galima pasėti jau vasarį, rašo supersadovnik.ru.

Interjero kūrėjų pora: įsikūrę sename name Žaliakalnyje radome buvusių šeimininkų palikimą (2)

2017 vasario mėn. 15 d. 10:29
Interjero kūrėjų pora: įsikūrę sename name Žaliakalnyje radome buvusių šeimininkų palikimą
Stopkadras / LRT
Spindinčių dangoraižių eroje įsimylėti senutėlį medinuką – misija, suvokiama ne kiekvienam architektui. Tai įmanoma, jei esi žmogus, vadinamas „Kauno architektų sąžine“. O jei dar turi pakankamai užsispyrimo ir valios, tikėtina, kad tarpukaryje statytai vilai bus suteiktas antras šansas tapti padoriais ir stilingais namais.

Petronių kaimą garsina ypatingi sūriai (4)

2017 vasario mėn. 15 d. 00:00
Ukmergės rajono Petronių kaimo ūkininkės du dešimtmečius gamina pieno produktus, dalijasi receptais, kartu prekiauja ir sako tarpusavyje nekonkuruojančios. Jų sūriai pripažinti tautinio paveldo produktu.

Vilniaus dailės akademija kviečia į dizaino inovacijų parodą

2017 vasario mėn. 14 d. 17:54
PET taros pūtimo mašina Lito-6. UAB Terekas, Dizaineriai Saulius Jarašius Jsj ir Andrius Žemaitis
Organizatorių archyvas
Vasario 15 d. 18.30 val. VDA parodų salės „Titanikas“ II-ame aukšte atidaroma paroda AKADEMIJA+. Parodos tikslas – pristatyti dizaino, technologijų ir verslo sinergiją kaip perspektyviausią inovacijų šaltinį.

7 patarimai, padėsiantys įrengti jaukų kambarį vaikams (2)

2017 vasario mėn. 11 d. 00:00
Daugelis mano, kad įsirenginėjant ar atnaujinant namus, vaikų kambario dekoravimas – vienas linksmiausių ir nesudėtingiausių procesų. Ryškios spalvos, žaismingi baldai ir begalė žaislų gali priblokšti ir nudžiuginti kiekvieną vaiką, tačiau vien to nepakanka. Įrenginėjant kambarį vaikams reiktų nepamiršti ir saugumo bei funkcionalumo.

Ko nepraleisti parodoje „Ambiente“ (1)

2017 vasario mėn. 9 d. 17:54
Ko nepraleisti parodoje „Ambiente“
Gamintojo archyvas
Pirmą kartą apsilankę jau šį penktadienį Frankfurte prie Maino prasidedančioje plataus vartojimo prekių parodoje „Ambiente“ gali patirti lengvą įspūdžių šoką.

Interjeruose vėl karaliauja vintažiniai gėlių motyvai

2017 vasario mėn. 13 d. 15:31
Pernai dizaineriai vėl prisiminė gėlių motyvus, taigi podiumai ir interjerai pražydo gėlėmis, kaip prieš kelis dešimtmečius. Tiems, kam gėlės patinka, bet ne prie širdies vintažinė estetika, gali būti sunkoka priimti šią tendenciją.

Keturi žingsniai, kurių rinkdamiesi būstą neįvertina naujakuriai (9)

2017 vasario mėn. 8 d. 12:25
Vaiko kambaryje dažniausiai tamsu, svetainėje netelpa pagrindinis akcentas – sofa-lova, o virtuvėje stalas užima daugiau vietos, nei planavote. Tai situacijos, su kuriomis dažnai susiduria naujakuriai.

Druska ne tik maistui: išradingi būdai, kaip ją panaudoti buityje (11)

2017 vasario mėn. 12 d. 07:33
Druskos yra kiekvienuose namuose. Ji nėra brangi, o naudoti ją galima ne tik gaminant valgį, rašoma brightside.me. Toli gražu...

10 daiktų, apie kurių paskirtį nė nenumanėte (37)

2017 vasario mėn. 19 d. 07:42
Kasdien matome daugybę daiktų, bet neretai nežinome jų paskirties. Jūsų dėmesiui – 10 daiktų, apie kurių paskirtį veikiausiai nežinote, rašoma brightside.me.

Į madą grįžta balti patalynės užvalkalai (5)

2017 vasario mėn. 23 d. 00:00
Kad ir kuriai sričiai priskirsite lovos patalų užvalkalus – interjerui, madai, o gal higienai, būsite teisus. Nėra universalaus patarimo, kas kiek laiko reikėtų atnaujinti lovos baltinius, aišku, jei kalbėsime ne apie reguliarų skalbimą, o apie turimos kolekcijos papildymą. Man atrodo, jei kas rytą kartojate frazę „neturiu, ką rengtis“, verčiau įsigyti naują patalynės užvalkalų komplektą. Juk gerai išsimiegojus ir akys kitaip rodo.

Egzotinių gyvūnų mylėtojams – į šakelę panašus augintinis (5)

2017 vasario mėn. 4 d. 00:00
Tiems, kurie ieško neįprasto augintinio, galbūt patiks gyvalazdės. Šie augintiniai panašūs į šakeles, ant kurių gyvena. Kai kurios gyvalazdės primena žalius ar sudžiūvusius lapus ir taip puikiai maskuojasi gamtos prieglobstyje.

Kokius apšiltinimo darbus galima daryti ir žiemą? (4)

2017 vasario mėn. 2 d. 15:36
Šiltuoju periodu statybvietės primena skruzdėlynus. Atšalus jos ištuštėja, tačiau, dėl įvairių priežasčių, gyvenimas čia neapmiršta – vieni tęsia suplanuotus darbus, kiti baiginėja užsitęsusius, treti taupo – kai kuriais atvejais žiemą galima statyti pigiau. Viena dažniausiai kylančių dilemų – ką galima daryti žiemą, o ką geriau palikti pavasariui, kad netektų perdarinėti ir skaičiuoti nuostolių, sakoma pranešime spaudai.

Botanikos sode pražydo egzotiškoji lavongėlė (1)

2017 vasario mėn. 2 d. 09:28
Viena įspūdingiausių akimirkų Vytauto Didžiojo universiteto Kauno botanikos sodo oranžerijoje žiemą – leopardinio amorfofalo (Amorphophallus konjac) žydėjimas.

Originali dovana mylimajam vos už kelis eurus (1)

2017 vasario mėn. 2 d. 12:05
Meilės nenusipirksi - sako liaudies išmintis. Iš tiesų, net brangiausios dovanos negali nupirkti jausmų, jeigu jų nėra. Tačiau kai myli, pati brangiausia dovana yra yra mylimojo dėmesys ir tai, ką sukuria jo rankos.

5 privačios salos, kurios kainuoja tiek pat, kiek butas didmiestyje (22)

2017 vasario mėn. 3 d. 11:43
Nors ne kartą jau buvo kalbėta apie aukštas Londono būsto kainas, tačiau ar žinojote, kad kartais jos tokios didelės, kad prilygsta kai kurių privačių tropinių salų kainai?

Unikali paroda, kurioje susitinka senoji ir naujoji karta

2017 vasario mėn. 1 d. 10:29
Vilniaus dailiųjų amatų asociacija kartu su didžiausiu kultūrinės istorijos muziejumi Norvegijoje “Norsk Folkemuseum” įgyvendina tarptautinį projektą Gaminu ir augu: tradicijos tarp pluošto ir struktūros.

Ar netobulos išvaizdos vaisiai ir daržovės blogesni už gražuolius?

2017 sausio mėn. 29 d. 00:00
Kasmet pasaulyje apie 1,5 trilijono kilogramų (arba trečdalis) visų maisto produktų lieka nesuvartoti, iš jų vaisiai ir daržovės sudaro didžiausią dalį. Prie to prisideda ne tik nuostoliai transportuojant, bet ir griežti prekybininkų reikalavimai, taikomi vaisių bei daržovių išvaizdai. Ar netobulos išvaizdos vaisiai ir daržovės blogesni už gražuolius?

5 baldų pasirinkimo sprendimai jūsų mažai erdvei

2017 sausio mėn. 25 d. 00:00
Mažėjant gyvenamosioms patalpoms dauguma mūsų susiduria su gan opiu erdvės limito klausimu. Nuo seno yra žinoma, kad baldai kambaryje tiek vizualiai, tiek fiziškai mažina kambario erdvę, tačiau atsisakyti kai kurių patogumų tikrai ne geriausias sprendimas.