Šviesos nuotaika

 (1)
William Brand ir Annet Van Egmond yra ne tik laimingi kūrybiniai sąjungininkai, bet ir harmoninga pora. Praeitą žiemą Kolne jie pirmą kartą pademonstravo savo darbus. Pagrindinis šių menininkų įkvėpimo šaltinis - gamta. Susipynusios medžių šakos, pavasariniai varvekliai ir paukščių lizdai - štai ką galima įsivaizduoti, žiūrint į jų sukurtus šviestuvus ir liustras.
Rodos, tai nėra nauja. Tačiau viskas, ką sukuria ši olandų pora, atrodo nepakartojamai.
Šviestuvas

Esmė tame, kad jų darbai spinduliuoja ypatinga nuotaika. Tegul būna perteiktas tik vienas pergyvenimas, bet jis ypatingas. Tai tarsi šviesos nuotaika. Ateinančių sutemų, besileidžiančios saulės pojūtis, kada paskutiniai spinduliai ilgesingai skrodžia per rudenines medžių kepures. Arba, priešingai, skambaus pavasarinio dangaus, besiveržiančio į kambarį per tirštą lapų vainiką.

Besiveržiančių šviesos spindulių idėją menininkų pora rutulioja toliau, tačiau jau kitu pavidalu. Sutikite, paprastą varveklį šviesa tarsi paverčia brangiausiu deimantu. Transformavosi ir susipynusių šakų motyvas: dizaineriai ėmė naudoti metalo juosteles. Tačiau, kaip ir anksčiau, visi jų kūriniai išlieka užburiantys.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Namai

Kodėl verta skaityti kūdikiams? Specialistų patarimai

Apie skaitymo naudą vaikams kalbama daug. O ką mes žinome apie skaitymą kūdikiams? Kuo skirsis raida vaikų, kurių gyvenime nuo pirmųjų dienų buvo knygos, ir vaikų, kurie tokios galimybės neturėjo? Savo įžvalgomis dalijasi skaitymo specialistas, psichologas ir dviejų vaikų mama.

Žaislų mados: iš kur atsiranda ir kiek išsilaiko (3)

Dar ne taip seniai visos pasaulio mergaitės verkė dėl lėlių Barbių ir atrodė, kad jų šlovė niekada neišblės, tačiau dabar mažosios tiesia rankas į lėlės–siaubūnes, vadinamas monstrėmis.

Pristatė ranka pieštą kelionių po Lietuvą žemėlapį vaikams

Internetinis kelionių projektas Lietuvon.lt kartu su grafike Neringa Žukauskaite sukūrė pirmąjį Lietuvoje ranka pieštą šalies žemėlapį vaikams.

Karališko grožio užsispyrėlis – Lasos apsas

Lasos apsas – karališkas iš prigimties, ištikimas tik patiems artimiausiems ir įtariai žvelgia į nepažįstamus asmenis.

Atostogų užsienyje dilema: ką daryti susirgus vaikui (1)

Vasarą dvigubai padaugėja atvejų, kuomet užsienyje su atžalomis atostogaujančios šeimos patiria rimtus iššūkius dėl vaikų sveikatos ar nelaimingų atsitikimų.