Racionalus sprendimas ankštam prieškambariui

Tikrai nepaprasta, gyvenant standartiniame bute su mažu prieškambariu, sutalpinti jame visus norimus daiktus ir neapkrauti erdvės. Sėkmė čia slypi racionaliuose sprendimuose, kur apgalvotas turi būti kiekvienas brangus centimetras. O kad netektų išradinėti dviračio, siūlome pasižiūrėti, kaip tai pavyko padaryti kitiems.
Sienos, grindys ir lubos padažytos sodriomis spalvomis. Viršuje sumontuota konstrukcija - antresolių ir pakabinamų lubų hibridas su halogeninėmis lempomis. Įvairiaspalvis skiaučių audinys, pakabintas ant vielinių trosų prieš antresolę, išplečia prieškambario erdvę ir daro ją įdomesne.
Prieškambario išplanavimas

Talpi tamsiai mėlyna komoda sąlygoja idealią tvarką, virš jos pakabintas veidrodis vaizdžiai praplečia patalpą, o kairėje, už elegantiškų žaliuzių, paslėpta kabykla nekasdieniams drabužiams. Grindys išklotos šviesiomis plytelėmis, ant kurių paklotas languotas takelis. Takelio galai pritvirtinti, kad jis neslidinėtų.

Užuolaidėlės

Medžiaginę užuolaidą, už kurios paslėptas vaikiškas vežimėlis, ateityje bus nesunku nuimti. Į palenktus viršutinius siaurus palų medžiaginius kraštus įmauta štanga. Ji pagaminta iš nerūdijančio plieno ir pritvirtinta prie sienos bei lubų. Virš laikomo sudedamo vežimėlio pakankamai vietos lieka sieninėms lentynoms.

Priedangos laikikliai

Apskritai sakant, problema atsirado dėl vežimėlio: jį reikėjo palikinėti lauke, nes buto prieškambaris gana ankštas. Na, ir spalvinė gama jauniems tėvams atrodė niūrokai. Ir štai interjero architektė ėmėsi nebrangių ir nesudėtingų sprendimų, kuriuos šeimininkai galėtų įgyvendinti savarankiškai.

Niša

Koridoriuje patalpinta komoda spintelė avalynei su atlenkiamomis lentynomis ir stumdomų durų sistema prieš drabužinės nišą. Vieta sudedamam vaikiškam vežimėliui laikyti uždengta ryškiomis audinio skiautėmis. Jų palenkti viršutiniai kraštai užmauti ant nerūdijančios štangos. Pati štanga tvirtinama prie sienos ir lubų.

Sūpuoklės

Ant sienų sumontuota keletas pakabų smulkiems daiktams. Prie antresolių pritvirtintos sūpuoklės - puiki dovana mažyliui. Kai jis paaugs ir pasunkės, jas galima bus be problemų išmontuoti.

Žaliuzės

Greta durų į svetainę yra 115 cm pločio ir apie 60 cm gylio niša, kuri puikiai tinka drabužinei. Stumdomos sieninės spintos durelės pagamintos iš matinio stiklo ir aliumininių rėmų. Viduje patogu laikyti ne tik viršutinius drabužius, bet ir gremėzdiškus namų apyvokos daiktus: lyginimo lentą, laidynę, dėžutes ir t.t.

Prieškambario palubėje įtemptu vieliniu trosu laisvai juda medinės štangos - priedangos laikikliai. Audeklų drapiruotės ilgis priklauso nuo prieškambario dydžio ir pageidaujamo audinio kabojimo ilgio.

Lentynėlė avalynei

Net vieta virš radiatoriaus naudojama laikyti įvairioms smulkmenoms: ant mėlynų sieninių pakabų galima kabinti galvos apdangalus, diržus, skareles, krepšius ir kitus kasdieninio naudojimo daiktus. Palubėje pritvirtintos mėlynos žaliuzės, uždengdamos ir pakabas ir, plokščią radiatorių, nuleidžiamos iki pat grindų.

Čia sutilpo visa avalynė: elegantiškų metalinių rėmų ir plastikinio frontalinio paviršiaus spinta (168 x 51 x 18 cm) yra su penkiomis atlenkiamomis lentynomis.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Namai

Kaip prižiūrėti skalbimo mašiną? (8)

Įsigydami skalbimo mašiną dažniausiai tikimės, kad ji tarnaus mums ne vienerius metus. Tačiau realybė dažnai būna šiek tiek kitokia.

Nėščiosios mankšta gryname ore

Jovita laukiasi antrojo vaikelio ir kas savaitę savo nėštumo potyrius pasakoja internetiniame dienoraštyje. 32 nėštumo savaitę ji tęsia nėščiųjų mankštas gamtoje.

Kaip miesto vaikui pažinti gamtą? 5 patarimai (3)

Šiuolaikiniai vaikai gyvendami nuolat besivystančių technologijų apsuptyje dažnai pamiršta apie tai, koks įdomus, įkvepiantis ir pamokantis gali būti buvimas gamtoje. Gamta – tikras žinių šaltinis, ir jos pažinimas gali būti turiningas laiko praleidimas, ypač miesto vaikams.

Lauko terasos įrengimas: etapai ir specialistų komentarai (16)

Šiame vaizdo reportaže sužinosite, kaip pasirinkti medieną lauko terasos įrengimui. Parodysime visus etapus su kuriais tenka susidurti įrengiant medinę terasą.

Iš prekybos dėl pavojaus vaikų sveikatai išimti populiarūs žaislai – sukučiai (69)

Visi vaikai pametę galvas dėl sukučių „fidger spinner“, bet dalis šių žaislų jau išimti iš prekybos, nes baiminamasi, kad jie nėra saugūs.