Problematiško prieškambario - kaip nebūta!

Sunku patikėti, kad šis šviesus erdvus prieškambaris neseniai buvo visos šeimos galvos skausmas. Būtent todėl, kad į jį veda net septynerios durys. Didelis veidrodis ir svetinga spalvinė gama - štai į ką, peržengęs prieškambario slenkstį, iškart atkreipi dėmesį. Juosianti sienas lentyna palubėje sąlygoja idealią tvarką patalpoje.
Prieškambaris

Prieš veidrodį teko įrengti batų dėžę su atlenkiamomis lentynomis. Jos priekinė pusė pagaminta iš matinio stiklo. Žinoma, trys sekcijos dalys negali sutalpinti visos avalynės, kurią dėvi šeimos nariai, bet prieškambaryje dar yra sandėliukas.

Batų dėžė

Gana erdviame bute gyvena tėtis, mama, dukra, papūgėlės ir katė. Viskas būtų gerai, jei ne prieškambaris, kurio kitaip, nei “problemine zona” nepavadinsi. Juk į jį veda net septynerios durys! Už vienų iš jų anksčiau buvo nedidelis sandėliukas, arba, pasak mamos, “šlamštinė”. Iš tiesų, atidarius duris, išvirsdavo kas nors, ką šeimos nariai paskubomis buvo sukišę: avalynė, valymo priemonės, laikraščiai, alaus buteliai, krepšiai ir kiti primiršti daiktai.

Sandėliukas

Interjero dizainerei teko rimtai imtis ne tik sandėliuko, bet ir viso prieškambario. Ankstesni pilki durų rėmai buvo padengti matiniu laku. Sienas nutarė nudažyti švelniai žalia spalva. Ir pagaliau, laisvą erdvę palubėje panaudojo įrengti lentynai per visą patalpos perimetrą.

Sudedama taburetė - kopėtėlės

Vietos daiktų laikymui atsirado daugiau ir dėka aukštos komodos su septyniais ištraukiamais stalčiais. Na, o sandėliuke pagaliau įsiviešpatavo tvarka. Dabar lentynos jame siekia lubas, ir net taburetei - kopėtėlėms bei katės tualetui atsirado vietos.

Specialus įėjimas katei, įrengtas duryse

Duris - “armoniką”, už kurių slepiasi sandėliukas, šeimininkai laiko genialiu sprendimu. Na, o katei iš tiesų prie širdies jos nuosava išimtinai puiki landa. Tik pakabinamas šviestuvas nelabai patinka tėčiui - pagal jo ūgį žemai pakabintas.

Prieškambario išplanavimas

Išskleidžiama storos beržinės faneros taburetė- lipynė padeda pasiekti lentyną prie viršutinio sienų perimetro. Lipynės aukštis 57 cm, plotis 40 cm.

Nedidelis sandėliukas, kuriame laikomas visoks kratinys ir įrengtas katės tualetas, uždaromas durimis- “armonika”.

Sandėliuko duryse yra patogi anga katei.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Namai

Pristatė ranka pieštą kelionių po Lietuvą žemėlapį vaikams

Internetinis kelionių projektas Lietuvon.lt kartu su grafike Neringa Žukauskaite sukūrė pirmąjį Lietuvoje ranka pieštą šalies žemėlapį vaikams.

Atostogų užsienyje dilema: ką daryti susirgus vaikui

Vasarą dvigubai padaugėja atvejų, kuomet užsienyje su atžalomis atostogaujančios šeimos patiria rimtus iššūkius dėl vaikų sveikatos ar nelaimingų atsitikimų.

Mankšta padės sumažinti nemalonius pojūčius nėštumo metu

Atėjus vasarai turiu gerą progą praleisti daugiau laiko lauke ir jį išnaudoti kažkiek aktyvesnei fizinei veiklai, kuri pastaruoju metu man labai padeda kovoti su bendru organizmo apsunkimu ir tiesiog suteikia gerą energijos užtaisą.

Levretės – ir Europos didikų rūmus puošusi šunų veislė

Levretės buvo populiarios dar senovės Egipte, o nuo XIV amžiaus buvo itin mėgstamas augintinis Europos valdovų dvaruose.

„Pypliukas“: populiarieji suktukai iš vaikų rankų išstūmė telefonus ir kompiuterius (9)

Šioje laidoje: Vaikas nevalgo daržovių? Leiskite jam užsiauginti pačiam. Populiarieji suktukai iš vaikų rankų išstūmė net mobiliuosius telefonus. Nėštumo prietarai - ar verta jais tikėti? Ir Auksinės pypliukų mintys.