Pirmasis namas jaunai šeimai

 (1)
Kai du žmonės nutaria gyventi kartu, svarbiausias tampa gyvenamojo būsto klausimas. Nuomuotis butą ar įsirengti savo būstą? Tai nėra paprasta nuspręsti, nes dažniausiai jauna šeima neturi pakankamai pajamų, kad galėtų įsigyti savo gyvenamąjį plotą.
Virtuvė

Pasirinkimas lieka nedidelis – kambario nuoma arba sodo namelio įsirengimas. Pasirinkus antrąjį variantą, reikia nuspręsti, kaip išradingai išnaudoti gyvenamąjį plotą ir jaukiai įsikurti. Siūlome pasižiūrėti, kaip šią problemą išsprendė viena jauna šeima.

Įėjimas

Namas iš išorės gal kiek primena sandėlį, tačiau interjeras išsiskiria jaukumu ir racionalumu. Dėmesį atkreipia ir netradiciškai įrengta veranda.

Valgomasis ir svetainė

Pirmas aukštas sukuria vieningos erdvės be durų įspūdį. Komoda, laiptai ir legvučiai turėklai, pritvirtinti prie lubų, atskiria valgomąjį nuo svetainės. Tiktai vonios kambarys turi sandariai uždaromas duris.

Vidinis kiemelis

Dviejose namelio pusėse išradingai sukurti vidiniai kiemeliai su permatomais stogeliais.

Veranda

Į vidų atsidarančios lauko durys netrukdo uždarinėti stumdomas langines, kuriomis galima puikiai reguliuoti pirmojo aukšto apšvietimą.

Pertvara, skirianti miegamąjį ir darbo vietą

Antrasis aukštas tik sąlygiškai padalintas į tris dideles funkcines zonas. Lovą ir darbo stalą skiria neaukšta plytinė sienelė, panaši į širmą.

Name nėra nei koridoriaus, nei prieškambario. Į vidų patenkama tiesiai per verandą, nuo gyvenamojo namo atskirtą stikline sienele.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Namai

Pristatė ranka pieštą kelionių po Lietuvą žemėlapį vaikams

Internetinis kelionių projektas Lietuvon.lt kartu su grafike Neringa Žukauskaite sukūrė pirmąjį Lietuvoje ranka pieštą šalies žemėlapį vaikams.

Atostogų užsienyje dilema: ką daryti susirgus vaikui

Vasarą dvigubai padaugėja atvejų, kuomet užsienyje su atžalomis atostogaujančios šeimos patiria rimtus iššūkius dėl vaikų sveikatos ar nelaimingų atsitikimų.

Mankšta padės sumažinti nemalonius pojūčius nėštumo metu

Atėjus vasarai turiu gerą progą praleisti daugiau laiko lauke ir jį išnaudoti kažkiek aktyvesnei fizinei veiklai, kuri pastaruoju metu man labai padeda kovoti su bendru organizmo apsunkimu ir tiesiog suteikia gerą energijos užtaisą.

Levretės – ir Europos didikų rūmus puošusi šunų veislė

Levretės buvo populiarios dar senovės Egipte, o nuo XIV amžiaus buvo itin mėgstamas augintinis Europos valdovų dvaruose.

„Pypliukas“: populiarieji suktukai iš vaikų rankų išstūmė telefonus ir kompiuterius (9)

Šioje laidoje: Vaikas nevalgo daržovių? Leiskite jam užsiauginti pačiam. Populiarieji suktukai iš vaikų rankų išstūmė net mobiliuosius telefonus. Nėštumo prietarai - ar verta jais tikėti? Ir Auksinės pypliukų mintys.