Mito įkūnijimas

Tai laikas, kai norisi mėgautis paskutine saulės šiluma, iš visų pusių supančia žalia spalva ir, žinoma, gėlėmis, kurių ryškūs žiedai miesto ir sodybų klombose sukelia graudulio ir džiaugsmo jausmus: tai paskutinės vasaros spalvos. Galimybes profesionaliai mėgautis šio puikaus metų laiko dovanomis turi ir floristai.
Kompozicija

Olandiškos gėlės, žinoma, yra geros, tačiau kompozicijos kūrimas iš to, kas išaugo tavo akyse ir tau betarpiškai dalyvaujant, meistrui suteikia ypatingos atsakomybės ir išugdo ypatingą sąryšį su augaline medžiaga.

Kompozicija

Kompozicijose jaučiama atėjusios šilumos dvasia, matomas saulės spindesys ir girdimas švelnus jūros ošimas.

Kompozicija

O subtili spalvinė gama, formų rafinuotumas ir paprastumas nepalieka abejonių dėl to, kad šios kompozicijos buvo kuriamos ne ant temperamentingo Viduržemio jūros, o ant vėsaus Baltijos jūros kranto. Tačiau tai nė kiek nesumenkina jų vasariškos nuotaikos o nuteikia mus taip, lyg viskas tik prasidėtų.

Kompozicija

Dar galima nesigūžiant nuo šalčio sėdėti prie rafinuotai dekoruotų staliukų atvirame ore ir mėgautis fantazija bei skoniu, kurie panaudoti juos apiforminant. Kambarines gėles dar galima laikyti lauke ir atvirkščiai – sodo augalus auginti namuose.

Kompozicija

Dekoratyvinių ir laukinių augalų santykis linksta pastarųjų naudai – juk ekologijos problemos ir mados kryptys diktuoja būtent tokias tendencijas.

Kompozicija

Česnakų laiškai, kuriuos “išsilavinę” sodininkai nuskina dar prieš prasiskleidžiant, kad nenukentėtų derlius, šiuolaikinėje interjero kompozicijoje nuostabiai dera su lelijų žiedais – tai tik dar kartą pademonstruoja įdomų netikėtų derinių efektą.

Kompozicija

Tendencija link fantazijos turingumo, priešpastatoma asortimento gausai, pastebima absoliučiai visose dizaino srityse ir pagimdo tokio lygmens darbus. Jie nešokiruoja, tačiau stebina, jie ne iššaukiančiai neįprasti, tačiau sugeba prikaustyti dėmesį.

Kompozicija

Jie ramūs, tačiau tuo pat metu ir labai įdomūs. O tai ir yra aukščiausios klasės dizainas. Ir jeigu šaltomis dienomis mes sugebėsime į namus įnešti tokią gamtos dalelę, tai mitas apie atšilimą tą kartą pavirs tikrove. Bent jau to namo rėmuose.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Namai

Kodėl verta skaityti kūdikiams? Specialistų patarimai

Apie skaitymo naudą vaikams kalbama daug. O ką mes žinome apie skaitymą kūdikiams? Kuo skirsis raida vaikų, kurių gyvenime nuo pirmųjų dienų buvo knygos, ir vaikų, kurie tokios galimybės neturėjo? Savo įžvalgomis dalijasi skaitymo specialistas, psichologas ir dviejų vaikų mama.

Žaislų mados: iš kur atsiranda ir kiek išsilaiko (3)

Dar ne taip seniai visos pasaulio mergaitės verkė dėl lėlių Barbių ir atrodė, kad jų šlovė niekada neišblės, tačiau dabar mažosios tiesia rankas į lėlės–siaubūnes, vadinamas monstrėmis.

Pristatė ranka pieštą kelionių po Lietuvą žemėlapį vaikams

Internetinis kelionių projektas Lietuvon.lt kartu su grafike Neringa Žukauskaite sukūrė pirmąjį Lietuvoje ranka pieštą šalies žemėlapį vaikams.

Atostogų užsienyje dilema: ką daryti susirgus vaikui (1)

Vasarą dvigubai padaugėja atvejų, kuomet užsienyje su atžalomis atostogaujančios šeimos patiria rimtus iššūkius dėl vaikų sveikatos ar nelaimingų atsitikimų.

Mankšta padės sumažinti nemalonius pojūčius nėštumo metu

Atėjus vasarai turiu gerą progą praleisti daugiau laiko lauke ir jį išnaudoti kažkiek aktyvesnei fizinei veiklai, kuri pastaruoju metu man labai padeda kovoti su bendru organizmo apsunkimu ir tiesiog suteikia gerą energijos užtaisą.