Malonumas vienam sezonui

Vasara "lepina" neįprastais karščiais, o jūs savo sode neturite pavėsinės? Tuomet paskubėkite ją įsirengti! Tam prireiks tik vienos dienos. Ir ne bėda, kad jūsų tvarinys pragyvens neilgai - kitą vasarą sugalvosite ką nors naujo.
Paprasčiausias tentas

Paprasčiau ir negali būti: įkaskite į žemę medines atramas (maždaug 10 cm skersmens nupjautų medžių kamienus) ir ištempkite tarp jų audinį (geriausiai tiks nepraleidžiantis drėgmės). Audinį ištempkite nuolaidžiai (su nuolydžiu į pietinę pusę) - tam panaudokite skirtingo aukščio atramas.

Pavėsinė iš vytelių

Pavėsinė iš vytelių

Jaukią nedidukę pavėsinę galima supinti iš paprasčiausių vytelių ir medžių šakelių, o apsisaugojimui nuo saulės iš vidinės pusės kaip užuolaidas pritaisyti šviesų audinį. Nors tvarinys ir laikinas, tvirtumo dėlei pagrindinius laikomuosius kuolus į žemę įkasti reikėtų ne mažiau kaip 20 cm. Jeigu panaudosite ievos šakas, gali būti, kad jos įsišaknys ir jūsų pavėsinė netrukus sužaliuos.

Klajoklio namelio ir turisto palapinės hibridas

Rytietiška pavėsinė

Rytietiškas koloritas šiame statinyje puikiai dera su klajokliška nuotaika. Stogas padarytas iš audinio (šiai daliai tiks palapinės viršus) ir pritvirtintas prie karčių viršūnių (aukštis gali būti įvairus) bei ištemptas tvirtų virvių pagalba. Virvės fiksuojasi kuoliukais, kurie tiesiog įsmeigiami į žemę. Sienelėms panaudoti dembliai.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Namai

Kodėl verta skaityti kūdikiams? Specialistų patarimai

Apie skaitymo naudą vaikams kalbama daug. O ką mes žinome apie skaitymą kūdikiams? Kuo skirsis raida vaikų, kurių gyvenime nuo pirmųjų dienų buvo knygos, ir vaikų, kurie tokios galimybės neturėjo? Savo įžvalgomis dalijasi skaitymo specialistas, psichologas ir dviejų vaikų mama.

Žaislų mados: iš kur atsiranda ir kiek išsilaiko (3)

Dar ne taip seniai visos pasaulio mergaitės verkė dėl lėlių Barbių ir atrodė, kad jų šlovė niekada neišblės, tačiau dabar mažosios tiesia rankas į lėlės–siaubūnes, vadinamas monstrėmis.

Pristatė ranka pieštą kelionių po Lietuvą žemėlapį vaikams

Internetinis kelionių projektas Lietuvon.lt kartu su grafike Neringa Žukauskaite sukūrė pirmąjį Lietuvoje ranka pieštą šalies žemėlapį vaikams.

Karališko grožio užsispyrėlis – Lasos apsas

Lasos apsas – karališkas iš prigimties, ištikimas tik patiems artimiausiems ir įtariai žvelgia į nepažįstamus asmenis.

Atostogų užsienyje dilema: ką daryti susirgus vaikui (1)

Vasarą dvigubai padaugėja atvejų, kuomet užsienyje su atžalomis atostogaujančios šeimos patiria rimtus iššūkius dėl vaikų sveikatos ar nelaimingų atsitikimų.