Laisvas stilius

 (1)
Platus apdailos medžiagų pasirinkimas šiais laikais suteikia galimybę įgyvendinti savo fantazijas ir susikurti jaukų būstą. Svarbiausia - atsikratyti stereotipų, nebijoti eksperimentuoti ir sukurti savo stilių.
Gyvos Spalvos
Gyvos spalvos

Gyvos spalvos atveria duris į naują spalvų pasaulį. Dėl aštrių spalvų ir išraiškingų motyvų ši serija išreiškia pasitikėjimą savimi ir žavesį tuo pat metu.

Gyvos spalvos

Spalvų niuansais ir atsitiktiniu gėlių, grafinių, jūrinių ir etninių motyvų derinimu Gyvos Spalvos primena apstatymo stilių, vadinamą Tricia Guilds.

Gyvos spalvos

Penkios blausiai spindinčios, vienspalvės grindų plytelės ir 24 15x15 cm dydžio motyvai suteikia beveik begalinę dizaino įvairovę.

Dėl didžiulės vaizdavimo galios ši serija yra už mados ribų ir sukuria harmoningą vaizdą tiek klasikinio stiliaus vonios interjerui, tiek moderniam funkcionalumui, o taip pat ir žavingam kaimo namo stiliui.

Laisvas Stilius

Laisvas stilius

Visiškai naujas požiūris į plytelių naudojimą: pagaliau turime Laisvą Stilių, plytelių programą, kurią visada galima pritaikyti prie kiekvieno individo specifinių poreikių.

Laisvas stilius

Šių plytelių pagrindas yra baltos, blizgančios ar matinės plytelės su iškilimais, o taip pat ir matinės plytelės su viena ar keturiomis "sagų kilpomis". Sagos iš chromo yra naudojamos pritvirtinti dekoracijas ir yra tiesiog įstatomos į Laisvo Stiliaus plytelių skyles.

Laisvas stilius

Tačiau svarbiausias akcentas yra išlaikantys formą silicio žiedai, kurie kryžiuojasi nuo vienos chromo sagos iki kitos, nuolatos sudarydami žavius naujus raštus.

Laisvas stilius

Naudojant skirtingus dekoravimo elementus (nuo serijinių iki asmeninių), akimirksniu galite keisti vonios ar virtuvės stilių, nors ir kasdieną, jei to norite!

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Namai

Žaislų mados: iš kur atsiranda ir kiek išsilaiko

Dar ne taip seniai visos pasaulio mergaitės verkė dėl lėlių Barbių ir atrodė, kad jų šlovė niekada neišblės, tačiau dabar mažosios tiesia rankas į lėlės–siaubūnes, vadinamas monstrėmis.

Pristatė ranka pieštą kelionių po Lietuvą žemėlapį vaikams

Internetinis kelionių projektas Lietuvon.lt kartu su grafike Neringa Žukauskaite sukūrė pirmąjį Lietuvoje ranka pieštą šalies žemėlapį vaikams.

Atostogų užsienyje dilema: ką daryti susirgus vaikui (1)

Vasarą dvigubai padaugėja atvejų, kuomet užsienyje su atžalomis atostogaujančios šeimos patiria rimtus iššūkius dėl vaikų sveikatos ar nelaimingų atsitikimų.

Mankšta padės sumažinti nemalonius pojūčius nėštumo metu

Atėjus vasarai turiu gerą progą praleisti daugiau laiko lauke ir jį išnaudoti kažkiek aktyvesnei fizinei veiklai, kuri pastaruoju metu man labai padeda kovoti su bendru organizmo apsunkimu ir tiesiog suteikia gerą energijos užtaisą.

Levretės – ir Europos didikų rūmus puošusi šunų veislė

Levretės buvo populiarios dar senovės Egipte, o nuo XIV amžiaus buvo itin mėgstamas augintinis Europos valdovų dvaruose.