Kambarys paaugliui

 (15)
Koks turėtų būti paauglio kambarys? Jaukus, šiuolaikiškas, neperkrautas, patogus. Jame turėtų būti miegamojo, darbo ir poilsio zonos, tačiau jas reiktų išdėstyti taip, kad netrukdytų viena kitai. Paauglio kambariui puikiausiai gali tikti gerai įrengta palėpė, žinoma, jeigu ją turite.
Kambarys, apie kurį kalbėsime, yra įrengtas palėpėje. Bendras plotas – 20 m2. Dizainerio patarimu, kad būtų jaukesnis, kambarys buvo padalintas į dvi atskiras zonas. Stacionari pertvara būtų atrodžiusi per sunkiai, todėl buvo pasirinktas lengvesnis variantas – audinys.

Taip kambaryje atsirado dvi zonos: miegamojo ir poilsio. Jas skiria dryžuota sienelė, sudaryta iš trijų audinio gabalų. Ji pritvirtinta specialiomis kabėmis prie lentelės palubėje.

Artimesnėje prie išėjimo kambario dalyje įrengtas miegamasis. Čia pat surastas kampelis ir rašomajam stalui. Kairėje durų pusėje, pačioje lubų nuožulnumoje, pastatyta lova.

Šalia, nišoje tarp sienos ir kamino, įmontuota spinta. Rašomasis stalas pastatytas priešais langą mansardoje. Kad stalas netrukdytų praeiti į mansardą, vienas jo kraštas nupjautas įstrižai.

Nedidelėje jaukioje svetainėje centrinę vietą užima mažas žurnalinis staliukas ant ratukų. Jam iš karės įsikūrė du krėslai, iš dešinės – nedidelė sofa. Iš šios kambario dalies atsiveria puikus vaizdas į didelį balkoną, esantį šalia, už stiklinės sienos. Medines lentynas su knygomis ir visokiais niekučiais galima statyti ir vertikaliai, ir horizontaliai.

Šviesi spalvų gama – smėlinė, balta, melsva – vizualiai praplečia svetainės erdvę. Vertikalios pertvaros juostos sukuria aukštos patalpos įspūdį. Kad nesuirtų ši sukurta pusiausvyra, buvo atsisakyta bet kokių ornamentų ant sienų.

Taigi, tereikia trupučio fantazijos ir jūsų paauglys turės puikų kambarį.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Namai

Lauko terasos įrengimas: etapai ir specialistų komentarai (6)

Šiame vaizdo reportaže sužinosite, kaip pasirinkti medieną lauko terasos įrengimui. Parodysime visus etapus su kuriais tenka susidurti įrengiant medinę terasą.

Iš prekybos dėl pavojaus vaikų sveikatai išimti populiarūs žaislai – suktukai (16)

Visi vaikai pametę galvas dėl suktukų „fidger spinner“, bet dalis šių žaislų jau išimti iš prekybos, nes baiminamasi, kad jie nėra saugūs.

Kodėl verta skaityti kūdikiams? Specialistų patarimai

Apie skaitymo naudą vaikams kalbama daug. O ką mes žinome apie skaitymą kūdikiams? Kuo skirsis raida vaikų, kurių gyvenime nuo pirmųjų dienų buvo knygos, ir vaikų, kurie tokios galimybės neturėjo? Savo įžvalgomis dalijasi skaitymo specialistas, psichologas ir dviejų vaikų mama.

Žaislų mados: iš kur atsiranda ir kiek išsilaiko (3)

Dar ne taip seniai visos pasaulio mergaitės verkė dėl lėlių Barbių ir atrodė, kad jų šlovė niekada neišblės, tačiau dabar mažosios tiesia rankas į lėlės–siaubūnes, vadinamas monstrėmis.

Pristatė ranka pieštą kelionių po Lietuvą žemėlapį vaikams

Internetinis kelionių projektas Lietuvon.lt kartu su grafike Neringa Žukauskaite sukūrė pirmąjį Lietuvoje ranka pieštą šalies žemėlapį vaikams.