Gyvenimas spalvų sūkuryje

Niekas nežadėjo jokios staigmenos: nei naujas pilkas namas, nei mūriniai laiptai, nei durys, panašios į kaimynų. Skambutis. Durys tyliai atsidarė ir… svečią užgriuvo galinga įvairiausių spalvų, faktūrų, formų ir linijų lavina, sūkuriu įtraukianti nuo slenksčio į kambario gilumą.
Koridorius

Nedidelis saulėtas prieangis, atskirtas keistoku portalu, suteikia svečiui galimybę šiek tiek atsitokėti ir pasiruošti naujam, iš pirmo žvilgsnio pritrenkiančių, spalvingų ir energingų erdvių suvokimui.

Svetainė

Architekto nuomone, kiekviename interjere privalo būti intriga. Čia ji atsiskleidžia buto gebėjime papildyti šeimininko energiją, kurią jis praranda darbe. Interjero esmė – turtingos autoriaus patirties apibendrinimas, išreiškiantis jo santykį su šiuolaikine realybe ir įkūnytas “gyvos” erdvės forma. Jo pulsuojanti substancija ir padėjo jam įdiegti teatrališkumą įforminant patalpas.

Holas

Bendras tipinio trijų kambarių buto išplanavimas iš esmės buvo išsaugotas. Tačiau jame įkūnytos dizaino idėjos buvo papildytos naujais išraiškingais sprendimais, pabrėžiančiais savininko individualumą.

Virtuvė

Neabejotinas kompozicinis svetainės centras – kaminas, pasitarnavęs kaip strypas, aplink kurį figūriškai išstatytas interjeras. Aiškus fono neutralumas, pirmenybę suteikiantis tarp šių sienų vykstantiems įvykiams, juodai balti baldai ir grindų langeliai, anaiptol neatrodantys asketiški-minimalistiniai, o veikiau asocijuojasi su domino langeliais, kurių linksmas būdas prasiveržia negausiais įvairiaspalvių detalių spindesiais.

Privati zona

Kiekvienoje šio namo patalpoje – individualus centras, į bendrą vaizdą įnešantis apčiuopiamą autoriaus sumąstytą idėją. Virtuvė, sujungta su svetaine ne tik langu, bet ir apšildoma lodžija, padabinta šviežiomis pavasarinėmis gėlėmis, kurios pražydo loveliuose.

Vonia

Raktas į projekto logikos ir paslėptų simbolių supratimą yra…koridorius. Būtent čia išdėliotas plastinių atradimų ir spalvinių sprendimų epicentras, čia išdirbta ženklų, atkartojamų ir išvystomų kitose patalpose, sistema.

Vargu, ar mums pasiseks ilgai galvoti apie šias mįsles, nes aukšta įspūdžio banga jau suteikia galimybę praslysti į privačią ramybę, kol neatsirito kita.

Vonia

Švyturys, nuo slenksčio tolyn viliojantis iš vidaus apšviestais stiklo blokeliais, iš tikrųjų pasirodo esantis vonios kambariu, kur pakaitomis vienas kitą pamainantys rakursai duoda žinią apie malonias švaros galimybes: pradedant rankų plovimu arba dušu ir baigiant malonumo apogėjumi – monumentine vonia su puriomis putomis tarp spalvingų sienų.

Miegamasis

Miegamojo atmosferoje dominuoja žiemiški balti ir pilkai žydri tonai, išryškinantys savo atspalvių ir faktūrų turtingumą. Veidrodinių “skeveldrų” išbarstymas ant sudėtingos plastikos netoli nuo lubų realybę paverčia iliuziniu pasauliu, skiriančiu sapnus nuo pabudimo, o spalvinės dėmės, atsirandančios ant tamsiai juodo baldų paviršiaus tuo pat metu tampa spalvotų sapnų ir bundančios gamtos siautulio simboliu.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Namai

Kaip prižiūrėti skalbimo mašiną? (7)

Įsigydami skalbimo mašiną dažniausiai tikimės, kad ji tarnaus mums ne vienerius metus. Tačiau realybė dažnai būna šiek tiek kitokia.

Nėščiosios mankšta gryname ore

Jovita laukiasi antrojo vaikelio ir kas savaitę savo nėštumo potyrius pasakoja internetiniame dienoraštyje. 32 nėštumo savaitę ji tęsia nėščiųjų mankštas gamtoje.

Kaip miesto vaikui pažinti gamtą? 5 patarimai (2)

Šiuolaikiniai vaikai gyvendami nuolat besivystančių technologijų apsuptyje dažnai pamiršta apie tai, koks įdomus, įkvepiantis ir pamokantis gali būti buvimas gamtoje. Gamta – tikras žinių šaltinis, ir jos pažinimas gali būti turiningas laiko praleidimas, ypač miesto vaikams.

Lauko terasos įrengimas: etapai ir specialistų komentarai (16)

Šiame vaizdo reportaže sužinosite, kaip pasirinkti medieną lauko terasos įrengimui. Parodysime visus etapus su kuriais tenka susidurti įrengiant medinę terasą.

Iš prekybos dėl pavojaus vaikų sveikatai išimti populiarūs žaislai – sukučiai (69)

Visi vaikai pametę galvas dėl sukučių „fidger spinner“, bet dalis šių žaislų jau išimti iš prekybos, nes baiminamasi, kad jie nėra saugūs.