Gėlių mugė - paroda "Lietuvos žiedai"

 (1)
Vilniaus lauko gėlininkystės bandymų stotyje gegužės 25-27 d. vyko dešimtoji mugė-paroda "Lietuvos žiedai". Lauko gėlininkystės bandymų stoties surengtoje tradicinėje mugėje-parodoje lankytojai ir sodininkai mėgėjai galėjo įsigyti įvairiausių dekoratyvinių augalų sodmenų, daigų, sodininkystės reikmenų, gėlininkams pravarčios specialios literatūros.
Rododendras

Savo išaugintas gėles ir kitus augalus lankytojams demonstravo ir pardavinėjo iš įvairių Lietuvos rajonų atvykę sodininkai mėgėjai.

Drambliukai  / Šamoto keramika

Botanikos instituto mokslininkai, Vilniaus universiteto botanikos sodo specialistai besidominčius konsultavo sodininkystės, augalų apsaugos klausimais. Lauko gėlininkystės bandymų stoties darbuotojai patarinėjo, kaip auginti dekoratyvinius sumedėjusius augalus, retų rūšių gėles.

Parodoje galima buvo pamatyti ir puikius dekoratyvinės bei taikomosios keramikos dirbinius sodui ir namams, kuriuos pristatė "Šamoto keramika".

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata
"Lietuvos žiedai"
Besiilsinčios varnos ir vėžliukas  / Šamoto keramika
Varnos  / Šamoto keramika
Sraigė  / Šamoto keramika
Rododendras
Augalai
Augalai
Augalai
Augalai

Namai

Atsargiai, nuodai! "Mokslo pelės" padės jūsų vaikui išvengti apsinuodijimo (2)

Kaip teigia psichologai, vaikai kur kas klusniau paisys įvairių tėvų draudimų ir nurodymų, jei jie bus pagrįsti moksliškai. Tačiau jei nesijaučiat pakankamai pasikaustęs, kad išaiškintumėt viską kompetentingai, bet kartu ir vaikui supantama kalba, jums į pagalbą skuba „Mokslo pelės“. Trečiojoje ciklo laidoje mažieji žiūrovai sužinos, kas yra kenksmingos medžiagos, kaip jos veikia gyvus organizmus, ir kad jos gali slėptis net mūsų namuose.

Mergaičių ir berniukų vaidmenys namuose: kaip reikėtų ugdyti mažuosius? (1)

Jau būdami trejų metų amžiaus vaikučiai pradeda save suvokti ir skirti kaip berniukus ar mergaites. Berniukai nori būti tokie vyrai kaip jų tėčiai, o mergaitės – kaip mamos.

Pagrindiniai dalykai, kuriuos reikia žinoti renkantis kūdikio vežimėlį

Naujagimio laukiantiems tėveliams iškyla daugybė klausimų, kokį vežimėlį būsimam kūdikiui pasirinkti, kai pasiūla tokia didelė. Tačiau ne tik kūdikių tėveliams, bet ir vaikų specialistams rūpi, kuo permainingu, keturis metų laikus turinčiame mūsų klimate vežiojami mažyliai.

Norite užauginti daug žinantį žmogų? Ugdykite vaiko smalsumą (1)

Smalsumas – tai noras sužinoti ir patirti kažką naujo, gebėjimas tyrinėti, atrasti ir suvokti. Vaikų smalsumas pasireiškia per klausimą „Kas tai?“, vėliau jie pradeda „kodėlčiuoti“, o nuo to, kaip suaugusieji reaguoja į vaikų klausimus, priklauso jų socialinė ir emocinė raida.

Jovitos nėštumo dienoraštis: metas atnaujinti spintą

Jovita laukiasi antrojo vaikelio ir kas savaitę savo nėštumo potyrius pasakoja internetiniame dienoraštyje. Kas naujo nutiko 23 nėštumo savaitę?