Erotika mene ir gyvenime (nuotraukų albumas)

 (6)
Kiek kartų per dieną pagalvojate apie seksą? Statistika sako, kad vyrai galvoja kur kas dažniau. Gal dažniau galvotų ir moterys, jeigu savo namuose turėtų, pavyzdžiui, dailią falo skulptūrėlę. Šokiruojanti mintis?! Atsisakykite šių suvaržymų ir tabu – sako menininkai, surengę erotikos parodą, kurioje gausu visokių neįprastų eksponatų. Juk žmogaus kūnas yra gražus.
“Taikomosios erotikos” paroda atsidarė Vilniaus Taikomosios dailės galerijoje, savo darbus joje eksponuoja net 46 menininkai. Tai skulptūros, juvelyriniai dirbiniai, kilimėliai, paveikslai ir daiktai, kuriuos net sunku įvardinti…
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Namai

Lauko terasos įrengimas: etapai ir specialistų komentarai (12)

Šiame vaizdo reportaže sužinosite, kaip pasirinkti medieną lauko terasos įrengimui. Parodysime visus etapus su kuriais tenka susidurti įrengiant medinę terasą.

Iš prekybos dėl pavojaus vaikų sveikatai išimti populiarūs žaislai – suktukai (42)

Visi vaikai pametę galvas dėl suktukų „fidger spinner“, bet dalis šių žaislų jau išimti iš prekybos, nes baiminamasi, kad jie nėra saugūs.

Kodėl verta skaityti kūdikiams? Specialistų patarimai

Apie skaitymo naudą vaikams kalbama daug. O ką mes žinome apie skaitymą kūdikiams? Kuo skirsis raida vaikų, kurių gyvenime nuo pirmųjų dienų buvo knygos, ir vaikų, kurie tokios galimybės neturėjo? Savo įžvalgomis dalijasi skaitymo specialistas, psichologas ir dviejų vaikų mama.

Žaislų mados: iš kur atsiranda ir kiek išsilaiko (3)

Dar ne taip seniai visos pasaulio mergaitės verkė dėl lėlių Barbių ir atrodė, kad jų šlovė niekada neišblės, tačiau dabar mažosios tiesia rankas į lėlės–siaubūnes, vadinamas monstrėmis.

Pristatė ranka pieštą kelionių po Lietuvą žemėlapį vaikams

Internetinis kelionių projektas Lietuvon.lt kartu su grafike Neringa Žukauskaite sukūrė pirmąjį Lietuvoje ranka pieštą šalies žemėlapį vaikams.