Vyriškas požiūris į neištikimybę

 (83)
Seniai yra žinoma, kad vyrai ir moterys mąsto skirtingai. Skirtingai ir priima įvairius dalykus, pavyzdžiui, santuoką ir meilę. Moteris dažniausiai tikisi sutikti "tą vienintelį", kuriam prisieks amžiną ištikimybę. O vyrai...Jų skirtingas požiūris dažnai išryškėja kartu su neištikimybės faktu.
Šiandien norime paskelbti vieną vyrišką požiūrį į santuoką ir neištikimybę. Nežinia, kiek realiai yra taip galvojančių vyrų. Ir kiek priklauso būtent tokio požiūrio turėjimas nuo mąstymo bei išprusimo lygmens. Aišku tik, kad per savo gyvenimą tokių vyrų sutiksime ne vieną. Taigi, gal vertėtų tuos rožinius akinius nusimesti šiek tiek anksčiau, nei sužinosite apie naująją savo vyro draugę...Ir pradėti mąstyti šiek tiek kitaip: "Tai atsitikti gali su kiekvienu iš mūsų". Ir nesigraužti, kai pajusite, kad neapsakomai norite suartėti su labai patraukliu vyriškiu, kuris, deja, visai nėra jūsų vyras. Ir svarbiausia - kai leisite, kad tai įvyktų...

Taigi, vieno vyro pamąstymai apie "nelemtą" vyrišką prigimtį...

"Prisipažinsiu sąžiningai - jeigu ir buvau ištikimas, tai tik vienam žmogui pasaulyje - sau pačiam. Liūdna, tačiau faktas. Tarp kitko, pasaulyje labai daug žmonių, kurie negali šituo pasigirti. Taigi, aš nuodėmingas. Gailiuosi. O ką daryti? Tokie yra vyrai. Netgi psichologai, o taip pat ir sociologai, biologai, etnologai ciniškai tvirtina: "Išdavystė - tai visiškai ne normų pažeidimas ar nusidėjimas, o išgyvenimo būdas". Ir šis būdas įrašytas mūsų genuose.

Monogamija (vienpatystė) yra daugiau išimtis, nei taisyklė žmonių civilizacijos istorijoje. Tarp kitko, buvo populiari ne tik daugpatystė, daugvyrystė - taip pat ne išimtis. Tačiau nutolo žmogus nuo gamtos ir atskyrė MEILĘ nuo paprastos ir primityvios būtinybės pratęsti giminę. Ir koks bebūtų stiprus instinktas, drįstu jus nuvilti, kad protas bus stipresnis. Žinoma, ne visiems vienodai.

Žiūrėkime į neištikimybę civilizuotai, be to, kaip į socialiai-psichologinį reiškinį.

Pavojus ištikimybei iškyla iškart po vedybų. Atrodo, ir kodėl gi turėtų? Pirmiausia, įsimylėjęs jaunas vaikinas tampa šeimos galva. Naujas vaidmuo jau savaime gali atšaldyti ugnį. Seksas tampa nebeuždraustas, ir būtent dėl šios priežasties - nebe toks patrauklus daugeliui vyrų. Bet tai dar ne viskas. Moteris liaujasi būti mylimąja, o automatiškai gauna kitą vaidmenį - šeimos moters, motinos. Daugeliui vyrų tai jau savaime reiškia intymumo draudimą. Lyg ir norėtųsi, bet - tabu. Žinoma, niekas šia tema per daug ir nemąsto.

Neaišku iš kur staiga atsiradusi impotencija vyrą gali pastūmėti į bet kurios kitos moters glėbį, ir jis bent apsiramins, kad su juo "viskas tvarkoje".

Tarkime, šio rifo jūs išvengėte, tačiau laukia dar daug siurprizų. Štai šeimoje atsiranda kūdikis. Šis faktas kalba pats už save. Intymių suartėjimų sumažėjimas gali trukti net keletą metų. Tačiau tai jau problema, kurią turi spręsti moteris - įrodykite vyrui, kad jūs vis dar mylite jį, o ne visiškai atsidavusi tai naujai būtybei, kuri tapo nauju dievinimo objektu. Tarp kitko, pogimdyvinė depresija, nuo kurios kenčia beveik visos moterys, nepalieka vyrui jokių šansų. Jis, pasijutęs vienišas ir nereikalingas, patrauks kur nors į alaus barą su draugais ir naujosiomis draugužėmis. O ten....žinote patys, kuo tai baigiasi...

Vidutinio amžiaus krizė, kaip ją vadina psichologai, taipogi gali sukelti pavojų. Pojūtis, kad gyvenimas jau praėjo, o jūs nieko nespėjote arba per mažai pasilinksminote, gali įstumti jus į tikrą aistrų sūkurį.

Ir ko gi tiems vyrams reikia? O viskas labai paprasta. Vyrai nori būti vyriški. Stiprūs. Brutalūs, teatleidžia mums Viešpats! Jie nori demonstruoti "vyrišką jėgą" visais įmanomais būdais, iš kurių seksas - pats prieinamiausias. tai galioja visiems, neatsižvelgiant į protinio išsivystymo laipsnį. Taigi. Liūdna gyvenimiška tiesa. Vyrai dar nori būti SUPRASTI ir ĮVERTINTI. Taip taip, mes norime, kad moterys įvertintų mūsų gerąsias savybes.

Patarimai moteriai, jeigu jos vyras patenkino savo poreikius su kita:

Nežaiskite detektyvo. Nes tai dar niekada ir niekam nepadėjo pataisyti santykių. Klausinėdama draugų ir pažįstamų visokių pikantiškų dalykų apie savo vyrą, galite prieiti prie to, kad daugiau niekada gyvenime nenorėsite jo matyti. O jeigu tai buvo tik vienintelis kartas? Visiškai įmanoma...

Neverta išlieti savo pykčio. Pavadindama vyrą "bjauriu gyvuliu" nieko nelaimėsite, o tik užsuksite karuselę, nes galite būti tikra, kad tuoj pat išgirsite ką nors panašaus į "kalė"...

Nekaltinkite jo ištisai ir neįtarinėkite. Kuo dažniau vyrui skelbsite savo įtarinėjimus, tuo dažniau jis ims galvoti: "O kodėl gi ne? Juk ji vis tiek taip galvoja".

Būkite nepriklausoma. Tačiau, apsaugok Dieve,nesugalvokite jam atsilyginti tuo pačiu. Ir nežeminkite savęs, galvodama, kad esate negraži, nepatraukli ir t.t. Kaip sako senas posakis: "Ir karalienes išduodavo"...

Neverta manyti, kad didžiausia kaltininkė - meilužė. Juk vyras dar tebėra aktyvioji pusė sekse, o ne kažkokia intrigų auka.

Atleiskite: jeigu galite.

Užjauskite jo silpnybes, jeigu jis to vertas, ir jeigu jis nuoširdžiai (kaip jums atrodo) gailisi. Net jeigu ir nenuoširdžiai. Juk jis kaip mažas vaikas. Neprotingas ir nemąstantis.

Ir dar vienas dalykas, kurį moteris turi žinoti:

Vyrai, kaip ir dailiosios lyties atstovės, puikiausiai moka slėpti savo išdavystes, jeigu tik to nori. Na, o jeigu jau tai iškilo aikštėn, pagalvokite: "O GAL JIS TO LABAI NORĖJO?"

Taigi, mielos moterys ir merginos, kaip jaučiasi "paklydęs Dievo avinėlis". Jam reikia jūsų supratimo ir atleidimo. Iki sekančio karto. O jis gali gailėtis arba ne.

Klausimas pamąstymams: Įdomu, kiek procentų vyrų "supranta" ir atleidžia savo moteriai, kai ji padaro tai, ko tikriausiai "labai norėjo"....

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Myli nemyli

33 vyrų išpažintys apie santykius: moterims tai gali būti tikras atradimas (29)

Šios mintys nėra naujos vyrams, bet gali būti tikras atradimas moterims.

Pagrindiniai atostogų romanų tabu (59)

Esama dalykų, galinčių pakišti koją net pačiam nekalčiausiam flirtui. Ir tai gali sugadinti visas atostogas: prisiminti gal ir bus ką, tačiau vargu ar norėsis.

Mano vyras susirado kitą – štai koks dabar mūsų gyvenimas (224)

„Nesijaučiu taip, lyg dalinčiausi vyru – iš tiesų, jaučiuosi taip, lyg turėčiau dukart daugiau meilės ir draugystės“, – womenshealthmag.com sako Erika.

5 dalykai, kuriuos pravartu žinoti apie demiseksualumą (72)

Pasak ekspertų, labai daug moterų gali būti priskiriamos demiseksualėms.

Tobulas amžiaus skirtumas ilgalaikiams santykiams (89)

Sakoma, jog meilė akla, tačiau amžiaus skirtumas gali nulemti Jūsų santykių ilgaamžiškumą, rašo „The Independent“.