Daugelis mūsų neranda žodžių ir neišlemena nieko suprantamo, kai tenka prisistatyti ar kalbėti su dominančia moterimi. Jei jums atrodo, kad susimaunate dažnai, tai tikriausiai turėtumėte pagalvoti apie keletą pokyčių – pavyzdžiui, kūno kalbos ar pokalbio temų pakeitimą. Jums gali atrodyti, kad esate kietas ir pasitikintis savimi, bet šie dalykai gali rėkte rėkti: „Esi beviltiškas!”
Vaikinas su ragais
© Corbis
Norint neatrodyti beviltiškai ir neprarasti potencialios kandidatės atsitiktiniams, ilgalaikiams ar rimtiems santykiams, štai keletas patarimų, kurie, išsirengus traukti meilės nuotykių, padės jums įvaldyti „atrodymo užtikrintai“ meną – priešingą atrodymui beviltiškai, rašo askmen.com.

Sudarykite savimi pasitikinčio vyro įspūdį

Kartais pasitikėjimas (bet ne arogancija) gali būti parodytas prisistatymo metu – kaip einate, kaip kalbate, kaip kontaktuojate akimis – ir yra patikimas būdas parodyti moteriai, kad jus domintų artimesnė pažintis.

Atrodymas per daug susidomėjusiu gali skleisti pernelyg didelio entuziazmo signalus, o tai rodo, kad bendraudami su priešinga lytime neturite daug patirties.

Jei prieisite prie gražiai atrodančios moters manydamas „Ji man per gera, bet vis vien pabandysiu“, patikėkite, jūsų nuomonė greitai išaiškės... Žinojimas, ko norite, ir pasitikėjimo savimi tvirtinimas iš anksto, gali apsaugoti jus nuo gėdingų situacijų ir atrodymo beviltiškai.

Prieš prieinant prie dominančios moters, užsimerkite ir giliai įkvėpkite. Kai iškvėpsite, prisiminkite visus savo pasiekimus. Svarbiausia – prisiminkite didžiausią savo žygdarbį, kurio rezultatas buvo geriausias jūsų gyvenime. Prisiminkite emocijas, jus plūdusias triumfo akimirką bei pasitikėjimą savimi, kurį jautėte po to, kai gavote atlygį.

Po to atsimerkite ir pradėkite judėti link svajonių merginos, pasikrovęs tomis pačiomis emocijomis ir pergalės jausmais, kurie taps jūsų varikliu sudarant savimi pasitikinčio vyro įspūdį.

Nesireklamuokite

Galite atrodyti beviltiškai ir dėl to, kaip pateikiate informaciją apie save. Jei pateikiate begalę faktų, statistikos ir pasakojimų apie pasiekimus, moteriai gali pasirodyti, jog bandote prašyti dėmesio iš bet ko, kas sutinka jus išklausyti. Moters apibėrimas savo „nerealiomis“ savybėmis pačioje pažinties pradžioje gali suveikti priešingai nei tikėtumėtės, nes pasirodytumėte kaip žmogus, pernelyg besistengiantis padaryti įspūdį.

Jei pasitikite savimi, jūsų gerosios savybės kalbės pačios už save ir nereikės skirti tiek daug laiko savireklamai. Taip pat jai tai suteiks galimybę išreikšti savo gyvenimo interesus, parodyti savybes – o tai jums suteiks papildomos vertės damos akyse, nes pasirodysite esąs ir geras klausytojas.

Vietoj viso pasiekimų sąrašo išvardinimo ar pasakojimų, kiek kartų esate žaidęs golfą su kompanijos, kurioje dirbate, vadovais, įsiklausykite į tai, ką pasakoja ji. Moteris, kuri domisi jumis, kaip nors parodys ženklą, ką jai turite pasakyti, kad ji tikrai būtų sužavėta.

O kai pokalbis įsivažiuos, žodį „aš“ pakeiskite žodžiu „tu“ – ir sakinio gale turi būti klaustukas. Moteriai kur kas daugiau įspūdžio padaro vyras, kuris domisi ir jos pomėgiais, nei vyras, kuris pasakoja apie tai, kiek trofėjų ir diplomų prikabinta ant jo namų sienos.

Patikėkite, automobilių, kuriuos vairuojate kiekis, jūsų turimų namų kiekis ar gauti paaukštinimai netrukus ir taip paaiškės. Kad neatrodytumėte beviltiškai, viskas, ką turite padaryti – turėti šiek tiek kantrybės ir palaukti progos, kol galėsite pasigirti.

Nekalbėkite apie savo praeitį

Kai norite užmegzti kokybiškus santykius, istorijos bagažo iškrovimas ties potencialia mylimąja yra pats paprasčiausias būdas pasirodyti pernelyg beviltišku, todėl santykiai tikriausiai netruks ilgai ir panelė praras susidomėjimą. Net jei ir neseniai nutraukėte kitus santykius bei dabar tik pradedate pratintis vėl susitikinėti su kitomis panelėmis, kiek įmanoma pasistenkite susilaikyti nuo pasakojimų apie išsiskyrimo detales.

Moterims malonu žinoti, kad susitaikėte su santykių pabaiga ir atsikratėte skausmo, kad galite pradėti naujus santykius. Galbūt netgi būtų protinga kurį laiką po skyrybų vengti pasimatymų su kitomis moterimis.

Suteikite sau galimybę atsikratyti prisiminimų naštos, kuri kenkia jūsų tobulėjimui ir vaisingam bendravimui su jums patinkančiais žmonėmis. Smulkmeniškas pasakojimas apie tai, dėl ko jūsų paskutinieji santykiai iširo, reiškia, kad nesate pasirengęs naujoms galimybėms.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
Naujienų prenumerata

Top naujienos

Ispanijoje įvykdyta dar viena ataka: nušauti penki teroristai, vilkėję mirtininkų liemenes sužeisti septyni žmonės (387)

Ispanijos pajūrio kurorte Kambrilse penktadienį paryčiais automobiliui „Audi“ įsirėžus į...

Atrakcijos Palangoje, kurios paįvairins poilsį prie jūros

Mėgstame sakyti – prie jūros per mažai pramogų arba tam reikia daug pinigų. Netiesa! Atrakcijų...

E. Jakilaitis: paskutinė mano laida, kurią rekomendavau pažiūrėti šeimai, buvo su R. Karbauskiu (71)

Trečius metus iš eilės DELFI vykdomame projekte „Lietuvos įtakingiausieji 2017“...

N. Vasiliauskaitė. Daugiau nei nužudymas, mažiau nei pergalė (9)

Įvykiai Virdžinijoje daugelyje reportažų pristatomi kaip smurtingosios ultradešinės susidūrimo...

Lėktuvnešio apsauga kelia abejonių: ant jo nutūpęs dronas liko nepagautas (68)

„HMS Queen Elizabeth“ lėktuvnešis – naujas, modernus ir didelis Jungtinės Karalystės...

Apklausa: konservatoriai jau lenkia valstiečius (348)

Opoziciniai konservatoriai pagal populiarumą aplenkė valdančiąją Lietuvos valstiečių ir...

Mirė Lietuvos futbolo federacijos komunikacijos vadovė V. Zizaitė (10)

Rugpjūčio 18-ą dieną po ilgos ir sunkios ligos mirė Lietuvos futbolo federacijos (LFF) ilgametė...

Papasakojo, kaip išsirinkti skaniausius vaisius ir daržoves (2)

8 iš 10 Lietuvos gyventojų vaisių ir daržovių kokybę vertina remdamiesi vien jų išvaizda....

Keisis atliekų tvarkymas: pokyčius pajus kiekvienas gyventojas (51)

Visame pasaulyje, taip pat ir Lietuvoje, greitai augant vartojimui planuojama, kaip spręsti sparčiai...