Vyrai, namų ruošos darbai ir geresnis seksualinis gyvenimas

 (64)
Vyrų, kurie dirba daugiau namų ruošos darbų ir daugiau dėmesio skiria vaikų priežiūrai, seksualinis gyvenimas yra geresnis ir jų santuokos yra sėkmingesnės nei kitų, pažymėjo daktaras John Gottman, tiriantis santuokas.
Psichologai Claire Rabin ir Pepper Schwartz atrado, kad, kai vyras ir moteris sėkmingai mėgina pasidalinti namų ruošos darbus, abu gauna naudos.Nelygybė tvarkant namus ir prižiūrint vaikus turi gilias moterų nepasitenkinimo santuoka pasekmes, kurios taip pat įtakoja ir vyro santuokinio gyvenimo kokybę.

Moterys jaučiasi vyrų labiau gerbiamos ir mylimos, kai jie dalinasi namų tvarkymo ir vaikų auklėjimo darbais. Dauguma vyrų nenutuokia apie ryšį tarp to, kiek jis mažai padeda žmonai namuose ir ką ji vyrui jaučia. Jei moteris santykiuose jaučiasi kaip tarnaitė, tai palies ir intymesnes bei silpnesnes santuokos sritis. Buvimas vieninteliu asmeniu santuokoje, kuris plauna tualetą ir šveičia grindis, tikrai nekaitina meilės žiburio. Kai moteris santykiuose jaučiasi labiau gerbiama, ji partneriui atsilygina tuo pačiu ir santykiai klesti. Rezultate turime sėkmingesnę, laimingesnę santuoką.

Vienas tyrimas parodė, kad vyrai, kurie teigia palaikantys feministines idėjas, vidutiniškai per dieną atlieka tik keturiomis minutėmis daugiau namų ruošos darbų nei tradiciniai vyrai, turintys atvirus įsitikinimus. Vyras, tiek mažai padėdamas žmonai namuose, akivaizdžiai demonstruoja savo pagarbos jai trūkumą.

Daugiau namų ruošos darbų gali teigiamai pasitarnauti ir vyro sveikatai. Čia yra tiesioginis ryšys tarp to, kad kuo daugiau jis atlieka namų ruošos darbų ir galimybės, kad po ketverių metų jis bus fiziškai sveikesnis! Galbūt tai galima paaiškinti tuo, kad, išsprendus šią vedybinę namų priežiūros problemą, namuose kyla mažiau konfliktų, taigi, bėgant metams vyras patiria mažiau streso.

Tualetas

Vyrai, atėjo laikas paklausti savo žmonų, ar nėra problemos dėl jūsų kaip padėjėjo ir draugo vaidmens. Jei problema egzistuoja, paklauskite, ką galite padaryti, kad jūsų santykiuose įsivyrautų sąžininga partnerystė ir darykite tai. Jūs “uždegsite abi ugnis” ir santykiuose atnaujinsite romantiką ir meilę. Džiaukitės tuo!

Kaip priimti įtaką ir sušvelninti požiūrį

Šiandien skyrybos siekia 50%. Daugumos jų pageidauja moterys. Atrodo, kad jos santuokai atiduoda tiek daug, o paskui kaip iš giedro dangaus pasigirsta skyrybų reikalavimas. Vyras susirūpinęs, o moteris siekia skyrybų. Ji paprasčiausiai ilgiau taip negali.

Po daugelio metų darbo, tiriant laimingas santuokas, mokslininkai atrado du bendrus elementus, kurie egzistuoja visose laimingai santuokoje gyvenančiose šeimose. Pirmas dalykas yra tai, kad vyrai laimingose santuokose pripažįsta ir priima žmonos įtaką.

Antrasis elementas yra tai, kad moteris sušvelnina savo požiūrį, pradėdama kalbą su vyru apie jų santykių problemas. Jos balso tonas tampa švelnesnis. Ji pradeda tam tikrais teiginiais ir juos susieja su savo jausmais. Norėdama sušvelninti požiūrį, ji gali naudoti humorą. Moterys iškelia svarstymui 97% santykių klausimų. Moterys rūpinasi santuokiniais santykiais. Tiesiog taip yra. Tai, kaip ji pradeda pokalbį, nulemia pokalbio pabaigą. Jei ji pradeda švelniai ir pozityviai, pokalbis pasibaigs pozityvesne gaida. Jei ji pradeda negatyviai, kaltindama ir badydama vyrą pirštais, pokalbis neprogresuos ir nebus teigiamo pozityvaus rezultato. Kai moteris savo priekaištus ir lūkesčius išsako švelniai, vyrui daug lengviau tampa klausytis to, ką jam norima pasakyti.

Aiškiai ir tiksliai išsakykite, ko norite iš savo partnerio. Neįsivelkite į minčių skaitymą. Kažkas pralaimės, jei žaisite minčių skaitymo žaidimus. Nesitikėkite, kad jūsų draugas žinos, kaip jūs jaučiatės ir ką galvojate. Nesitikėkite, kad jūsų draugas žinos, ką daryti, kad užgydytų jūsų žaizdas. Turite jam pasakyti, ko norite ir ko jums reikia. Sakykite tai, ką norite pasakykite.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Myli nemyli

Mano vyras susirado kitą – štai koks dabar mūsų gyvenimas (141)

„Nesijaučiu taip, lyg dalinčiausi vyru – iš tiesų, jaučiuosi taip, lyg turėčiau dukart daugiau meilės ir draugystės“, – womenshealthmag.com sako Erika.

5 dalykai, kuriuos pravartu žinoti apie demiseksualumą (72)

Pasak ekspertų, labai daug moterų gali būti priskiriamos demiseksualėms.

Tobulas amžiaus skirtumas ilgalaikiams santykiams (89)

Sakoma, jog meilė akla, tačiau amžiaus skirtumas gali nulemti Jūsų santykių ilgaamžiškumą, rašo „The Independent“.

5 žingsniai norinčioms pasiekti kitokį orgazmą (166)

Taip, tai įmanoma, ir mes jums padėsime jį pasiekti.

Bučinys ar žinutė – dar ne išdavystė? (45)

Vyrai ir moterys, pasirodo, nevienodai reaguoja į partnerio neištikimybę socialiniuose tinkluose.