Tobulėjimui ribų nėra...

 (465)
“Guminis gaminys Nr.2”, kaip tarybiniais laikais buvo vadinami prezervatyvai, turi seną istoriją. Jeigu tikėsime archeologais, pirmiausia jie atsirado Senovės Egipte 18 a. p.m.e.ir atrodė visai panašūs į papuošalą - odinis maišelis su raišteliais. Vėliau analogiškus užvalkalėlius ėmė gaminti iš šilko. Jie buvo labai vertinami egiptiečių faraonų.
Vadindami “anglišku lietpalčiu”, jų autorystę prancūzai priskirdavo anglams, o anglai - prancūzams, vadindami “prancūzišku voku”. Iš tikrųjų tėvas - atradėjas buvo italų anatomas Gabriolis Fallopijus, 1564 metais pasiūlęs vyrams lytinio akto metu panaudoti medžiaginį maišelį, išmirkytą specialiame tirpale.

Taip mokslininkas tikėjosi žmoniją išgelbėti nuo sifilio, o moteris dar ir nuo nepageidautino nėštumo. Po daugelio kruopščių tyrimų jo atradimas buvo palaimintas “viduramžių sveikatos apsaugos”. Tačiau Falopijus pamiršo parašyti instrukciją, o patiklūs piliečiai negalėjo ir pagalvoti, kad prezervatyvas skirtas vienkartiniam naudojimui. Rezultate sifilio epidemija įgavo naujų jėgų ir nelaimingojo kontraceptyvo autorius nesurizikavo jo pavadinti savo vardu…

Jau kitame amžiuje atsirado prezervatyvai iš avių žarnų. Šlovės laurai atiteko jų išradėjui Kondomui - anglų rūmų karaliaus Karlo II gydytojui. O 19 a. pr. Japonijoje buvo sugalvoti prezervatyvai iš vėžlio kiauto ir odos. Prezervatyvus iš latekso pradėta gaminti tik 1930 metais.

Prezervatyvams kenkia:

Saulės spinduliai;
Aukšta temperatūra;
Vazelinas;
Aliejiniai kremai;
Ilgi ir aštrūs nagai.

Prezervatyvas

Pagal skonį ir spalvą šiuolaikiniai prezervatyvai tokie skirtingi, kad akyse raibsta.

Paprastieji. Dabar pasaulyje nėra nei vienos prezervatyvus gaminančios firmos, kuri negamintų šio modelio. Ir daugumai moterų labiau patinka būtent tokie prezervatyvai - be jokių atradimų.

Tekstūruoti. Prezervatyvai su visokiais erotiniais papuošimais: žiedeliais, rateliais, gumbeliais ir net briaunomis.

Kontūriniai. Tokie prezervatyvai yra anatominės formos. Pakeliui jų prarasti beveik neįmanoma: jie ypač gerai priglunda.

Aromatizuoti. Yra įvairaus skonio: obuolių, braškių, šokolado, vanilės… Šiame sezone madingiausi yra alkoholinių gėrimų aromatai: šampano, konjako ir likerio.

Su spermicidiniu tepalu. Jo pagrindą sudaro unikalus medicininis preparatas Mopoch. Jeigu prezervatyvas plyšta, jis su spermatozoidais kovoja iki paskutinio.

“Ilgai grojantys”. Išradingi kūrėjai šių “meilės gausių” gaminių tepalą papildė anestezuojančiu komponentu, kuris atitolina meilės žaidimų finalą. Erekcijai įtakos jis neturi.

Ypač tvirti. Jie “storaodžiai”, todėl išlaiko pačius drąsiausius eksperimentus.

Ypač jautrūs. Labai ploni, bet stebėtinai tvirti.

Šviečiantys tamsoje. Į panašių prezervatyvų tepalą arba lateksą dėta fosforinės medžiagos.

Su dekoratyviniais papuošimais. Ežiukai, ančiasnapiai ir kiti gyvūnai ant gaminio galiuko kartais atrodo grėsmingai. Šie prezervatyvai dovanojami kaip suvenyrai.

Silikoniniai su anatominio padidinimo antgaliais. Ant penio galiuko uždedama kibersilikono tarpinė- medžiaga, kuri yra švelnesnė už odą. Iš viršaus fiksuojamas antgalis, kad geriau stimuliuotųsi taškas O jau paskui uždedamas prezervatyvas. Kadangi šie prezervatyvai laikomi daugkartiniais, gydytojai atkakliai rekomenduoja juos tepti miromistinu.

Prezervatyvas

Londone išrasti kalbantys prezervatyvai. Išradingiems britams į prezervatyvus pavyko įmontuoti mikrodinamiką ir kartridžą su 20-čia replikų visiems gyvenimo atvejams. Šis stebuklingas prezervatyvas, iš išorės niekuo nesiskiriantis nuo paprasto, labai įdomiai įgarsina partnerio mintis. Kai pakyla kūno temperatūra, jis įtikinamai praneša: “Mažyte, su tavimi karšta, kaip pragare”.

O į padidėjusį drėgnumą reaguoja maždaug taip: “Dabar mūsų indai taps atviri vienas kitam”. Be to, jis perspėja apie nenumatytas aplinkybes. Frazės “Žmogus už borto” arba “Mes jį prarandame!” reiškia, kad prezervatyvas suplyšo.

Peru atsirado muzikiniai prezervatyvai. Meilės kupini melomanai į guminio gaminio apvalkalėlį įsigudrino įtaisyti miniatiūrinius prietaisus, kurie reaguoja į kūno judėjimo greitį. Prezervatyvai pradeda švilpauti arba Mocarto “Turkišką rondo”, arba Monti “Čardašą”, arba bet kurią pasirinktą muziką tuo momentu, kai meilės žaidimas artėja prie kulminacijos. Esmė ta, kad jos sustabdyti arba, priešingai, pratęsti negalima; melodija skamba lygiai 30 sekundžių. Būkite malonūs suspėti viską atlikti skirtu laiku…

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Myli nemyli

Šeimos sodybą lankė paslaptingas svečias, jį išdavė paliktas raštelis (24)

Prieš dvejus metus nusipirkome seną vienkiemį Aukštaitijoje, netoli mano gimtojo miestelio, prie nuostabaus nedidelio ežeriuko. Ištrūkusi iš didmiesčio jaučiausi jame lyg pačiame tikriausiame rojuje.

7 moterys atvirai papasakojo, kokiomis sekso pozomis pagaliau patyrė orgazmą (107)

Daugelis merginų ir moterų pasakytų, kad reikia daug praktikuotis, kol supranti, kokie judesiai ir pozos padeda pasiekti orgazmą. Džiugi žinia – kartą tai patyrus, kelio atgal nėra, rašo womenshealthmag.com.

Pradėjau kalbėti apie rimtus santykius, bet iš jo nieko nesulaukiu (72)

Klausimas: Turiu draugą, jei jį taip dar galima vadinti. Jis yra jaunas našlys. Jo žmona žuvo prieš 3 metus. Jis augina 2 mažametės mergaites. Iš pradžių mes buvome draugai, tikrai ilgą laiką.

Iššūkis poroms: ar jau metas apsigyventi kartu? (59)

Mintis apie apsigyvenimą kartu yra jaudinanti ir gąsdinanti tuo pat metu, nes šis žingsnis atveria duris į visiškai naują intymumo lygį. Turint omenyje visus tuos šeimos ir draugų patarimus, apsispręsti, ar jau atėjo metas dalintis su savo antrąja puse tuo pačiu adresu, gali būti išties nelengva, rašo womenshealthmag.com.

Kaip vyrai gali prisidėti prie moterų orgazmo? (125)

Faktas, kad moterys orgazmą pasiekia kur kas rečiau nei vyrai, pastaruoju metu sukėlė nemažai diskusijų. Tačiau lygybės miegamajame siekia ne tik moterys – dauguma rūpestingų ir mylinčių vyrų taip pat pritaria idėjai, kad seksas moterims turėtų suteikti tiek pat malonumo, kiek ir vyrams. Ir kad orgazmas turėtų tapti kasdienio gyvenimo dalimi, o ne išskirtine proga.