Ar jūs pažįstate žmogų, turintį nesantuokinį romaną? Ar jūs kada nors buvote užmezgusi ar norėjote tokį užmegzti? Kodėl tiek daug žmonių apgaudinėja savo partnerius? Kas priverčia žmones apgaudinėti savo partnerius?
Nesantuokiniai romanai ne visuomet būna sąmoningi; kartais tiesiog taip atsitinka. Romanas gali užsimegzti praktiškai bet kur. Jie užsimezga su žmonėmis, kuriuos sutinkame darbe, sporto salėje ar vietiniame bare. Jie gali užsimegzti ir su žmonėmis, kuriuos pažįstate labai seniai arba su ką tik sutiktu žmogumi. Tačiau man ramybės neduoda vienas klausimas: „Kodėl iš viso užsimezga nesantuokiniai romanai?“

Tikriausiai ne kartą dalyvavote kokiame nors susibūrime, pavyzdžiui, Kalėdiniame darbo vakarėlyje, kuriame vynas liejasi laisvai, žmonės vienas su kitu flirtuoja ir visi smagiai linksminasi. Dėl viso šio alkoholio, po trečios ar ketvirtos taurės staiga flirtas tampa nebekontroliuojamas. Vienas dalykas veda prie kito ir dar jums nė nespėjus apsidairyti du bendradarbiai atsiduria lovoje. Tai gali būti tiesiog vienos nakties nuotykis arba romano pradžia.

Kitas scenarijus: jūsų partneris yra išvykęs iš miesto ir nuolat darbo reikalais išvyksta net po porą mėnesių. Vieną vakarą į svečius užsuka vienas iš jūsų bendrų draugų ir jūs pasiūlote jam išgerti. Jūs jaučiatės vieniša ir mėgaujatės šio priešingos lyties atstovo draugija. Prasideda nekaltas flirtas ir nė nespėjus apsidairyti jūs jau mylitės.

Romanas_8

Daugelis mūsų žinome apie pažįstamų žmonių romanus, o kai kurie iš mūsų netgi esame turėję tokių patys. Tokie dalykai atsitinka realiame pasaulyje ir tai vyksta nuolat. Kas kartą, kai tai atsitinka, už viso to slypi priežastis.

Kokia ta priežastis? Žmonės užmezga romanus dėl daugelio priežasčių. Kartais žmonės užmezga romanus dėl to, kad jiems nuobodu dabartiniuose santykiuose arba dėl to, kad jie turi poreikių, kurie esamuose santykiuose yra nepatenkinami. Kai kuriais atvejais romanus užmezga nuotykių ieškotojai, kuriuos jaudina mintis apie neištikimybę. Šios visos trys priežastys turi vieną bendrą vardiklį: žmonės, kurie užmezga romanus, ieško kažko jaudinančio, naujo ir nepatirto.

Romanas užsimezga tarp dviejų žmonių, kurie vienas kitam pasirodo įdomūs ir patrauklūs. Nesvarbu dėl kokių priežasčių, santykiai pakyla iki romantiško lygmens ir, galiausia, seksualinio intymumo. Žmonės, kurie ieško romano ir seksualinio intymumo už savo teisėtų santykių ribų, jaučia, kad jų santykiams kažko trūksta, taigi jie eina ir ieško viso to kitur.

Nesantuokinis romanas reikalauja daug energijos. Melavimas, išėjimai nepastebėtam ir įkalčių naikinimas reikalauja milžiniškų energijos išteklių. Kaltės jausmas dėl neištikimybės galiausiai iščiulpia paskutinius energijos likučius, kurių neišeikvojo romanas.

Kodėl gi romanus užmezgantys žmonės visos šios energijos paprasčiausiai nenukreipia į savo dabartinių santykių tobulinimą? Atrodo, kad tai turėtų būti pakankamai lengva, tačiau atsižvelgiant į faktą, kad tiek daug žmonių yra neištikimi savo partneriams, reiktų manyti kitaip. Racionalus mąstymas sako, kad būtų geriau šią energiją nukreipti į save ir savo partnerį, o ne į trečią žmogų. Gal geriau būti sąžiningiems su savimi ir savo partneriu: jeigu jūs išmėginote viską – visas galimybes, atstumą – ir jūsų santykiai vis viena negerėja, reikėtų juos nutraukti, kad abu toliau galėtumėte kurti savo laimę.

Pasistenkite visko dar labiau nekomplikuoti romanais. Juk galiausiai jūs tik įskaudinsite daugybę žmonių. Būtent tai atsitinka kas kartą, kai yra užmezgami nesantuokiniai ryšiai.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
Naujienų prenumerata

Top naujienos

A. Užkalnis. Blogybių šaknis yra dviratininkai (135)

Nežinau, ar jūs pastebėjote, bet mūsų vasarėjančioje Lietuvoje (iki kitų metų tikrai...

V. Putinas spaudžia Baltarusiją dėl Baltijos šalių (10)

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas didina spaudimą Baltarusijai nukreipti naftos krovinių...

Ėmė griežčiau tikrinti remontuojamus kelius: už broką skyrė baudų (16)

Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos griežtina kokybės...

Mobiliojo ryšio tiekėjams artėja atpildo valanda (66)

Mobilusis ryšys tiek Lietuvoje, tiek kitose Europos Sąjungos šalyse turi kainuoti tiek pat –...

Lengvai ir gaiviai vakarienei: cukinijų ir vištienos kepsneliai (2)

Šiuo metu daugelio virtuvėse galima rasti vieną kitą cukiniją , tad šie kepsneliai – visų...

Mažu uždarbiu Palangoje skundžiasi ne visi: vos per 3 valandas – 200 eurų (24)

Iš Basanavičiaus gatvės kavinių sklinda muzika, tiesa, įvairovės nedaug, dažniausiai nevykusiai...

Girtas vairavęs „Oro navigacijos“ skrydžių valdymo viršininkas tikisi įspūdingos išeitinės (151)

Visiškai girtas prie vairo pagautas valstybės valdomos įmonės „ Oro navigacija “ Vilniaus...

Ruso oligarcho vestuvių puotoje – neregėta prabanga: milijonus kainuojantis žiedas, 8 aukštų tortas ir dvi nuotakos suknelės (10)

Rusas oligarchas Aleksejus Šapalovas vedė modelį Kseniją Cariciną (27 m.). Prabangi vestuvių...

Lietuvoje išaugo sergamumas infekcine mononukleoze: kaip apsisaugoti (4)

Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro (ULAC) duomenimis, per pirmą šių metų pusmetį Lietuvoje...

Rungtynės tarp Lietuvos ir Rumunijos vyks be žiūrovų (15)

Penktadienį, rugpjūčio 18 d. Rygoje vyksiančios kontrolinės krepšinio rungtynės tarp Lietuvos...