"Seksualiniai lavonai"

 (76)
Ar žinote, kaip vyrai vadina moteris, kurios besimylėdamos yra visiškai pasyvios? Skamba nelabai viliojančiai. Tai "seksualiniai lavonai"...Matomai, mes taip ir atrodome, kada neištariame nei garso ir bijome sujudėti...Kodėl mes taip elgiamės? Ir kodėl tai taip nepatinka vyrams?
Seksas
"Žinote, ko aš labiausiai nemėgstu? Moterų, kurios sekso metu paprasčiausiai guli...Nei garselio, jokios reakcijos, nieko...Man iškart atrodo, kad viskas, ką aš darau, nesukelia jai jokių pojūčių, lyg ji svajotų sau apie kažką arba miegotų, o gal iš viso lauktų, kada gi "viskas" baigsis...Mane baisiai nervina seksualiai pasyvios moterys."

"Labai norėčiau, kad mano žmona nebūtų tokia susikausčiusi lovoje. Aš žinau, kad ji myli mane, tačiau lovoje ji labai pasikeičia...Aš klausiu jos: "Brangioji, tau nepatinka?" Ji atsako: "Taip". Tačiau man atrodo, kad ji tuo metu panaši į lavoną, nes kol aš ją stimuliuoju, ji netgi nesujuda. Kartais man atrodo, kad aš ją prievartauju ir kiekvieną kartą vis labiau prarandu seksualinį susidomėjimą ja..."

"Seksualiniai lavonai" - tai labiausiai vyrų nemėgstamas moterų tipas. Vyrai negali pakęsti, kai moteris absoliučiai nereaguoja į jų veiksmus sekso metu, nekalbant jau apie tas, kurios iš viso neparodo, kad tuo metu egzistuoja!

Kodėl tai taip erzina vyrus?

Viena iš vyriškų savybių, kurią mums teko dabar pažinti, yra tai, kad jie trokšta pasisekimo visokio pobūdžio veikloje, kurioje dalyvauja. Tas liečia ir seksą.

Kai jūs nei judesiais, nei žodžiais nereaguojate į savo partnerio veiksmus lovoje, jis jaučiasi paprasčiausias nevykėlis. (O kam patinka jaustis nevykėliu?)

Klasikiniai psichologijos tyrimai rodo, kad žmonės daug labiau neigiamai veikiami tada, kai į juos nekreipiama dėmesio, nei tuomet, kai apie juos atsiliepiama negatyviai. Kai sekso metu jūs gulite visiškai nejudėdama, neištardama iš malonumo nei garso, jūs galite visiškai įsiutinti net labiausiai jus mylintį vyrą.

Kodėl moterys taip elgiasi?

1. Dažniausiai tai vyksta vėlgi veikiant kompleksui - "neatrodyti kaip prostitutei".

Kai kurios moterys nesąmoningai, sutikdamos mylėtis, iškelia sau sąlygą - jokiu būdu neparodyti, kad joms tai malonu. Dejonės, gilus kvėpavimas, šūksniai iš malonumo - visa tai atskleidžia jų paslaptį - joms malonu, pasiutiškai gera, joms tai patinka!

2. Kai kurioms moterims "seksualinių lavonų" žaidimas - savotiška užgniaužto pykčio ir nepasitenkinimo savo partneriu apraiška.

Jos tokiu savo elgesiu tarsi sako: "Na štai, matai...Aš nieko nejaučiu. Tu, asile, netgi nesugebi manęs sujaudinti. Tu negali manęs užvaldyti." Psichologijos kalba tai vadinasi "pasyviai - agresyvia reakcija", kada moteris atrodo pasyvi, tačiau iš tiesų reakcijos nebuvimas - tai agresyvaus elgesio forma.

Sprendimas:

Leiskite sau parodyti savo jausmus, kai mylitės.

Kalbėkite savo partneriui:

1. Kaip jums malonu tai, ką jis daro;

2. Kas jums patinka labiausiai;

3. Ką jūs norėtumėte jam padaryti;

4. Kaip jis jums patinka ir kodėl.

Parodydama savo partneriui, kokį malonumą jaučiate, su juo besimylėdama, jūs sukuriate intymią tarpusavio atmosferą. Tačiau, aptarinėdama šiuos klausimus, neperlenkite lazdos - nepavirskite į "seksualią plepę"...

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus
 
Naujienų prenumerata

Myli nemyli

Laiškas buvusiam mylimajam: atsisveikinau su tavimi, kai sutikau kitą (17)

Šis laiškas atsiųstas konkursui „Laiškas žmogui, kurio niekada nepamiršiu“. Dėkojame autorei. Kviečiame dalyvauti ir jus.

Man meilės yra per daug, bet jaučiuosi blogai, atstumdama jo švelnumą (47)

Neseniai buvau supažindinta su geru šeimos draugu. Mes kalbėjome telefonu apie mėnesį ir praeitą savaitę jis atvažiavo susitikti pirmam kartui. Kadangi gyvena pakankamai toli, dėl finansinių priežasčių nusprendė pasilikti savaitę laiko.

12 keisčiausių įstatymų, susijusių su seksu (11)

Skirtingose šalyse galioja labai skirtingi įstatymai, susiję su seksualiniu elgesiu. Pateikiame tik kelis iš jų, apie kuriuos ko gero nesate girdėję.

Seksualinė etika: svarbiausia nemeluoti sau (9)

Ne vienam suaugusiajam teko išgirsti priekaištų: „Tu nemoki mylėti!“, „Jeigu mane mylėtum, viskas būtų kitaip“. Ką tai reiškia? Tikrai ne tai, jog mylime „blogai“, o tai, kaip sunku mums būna jausmus išsakyti partneriui.

Moterys norėtų, kad vyrai žinotų šias 14 tiesų (52)

Vyrai dažnai nesupranta moterų ir jas suvokia kaip mitines būtybes, kurių elgesys yra nenuspėjamas.