"Seksualinės reguliuotojos"

 (36)
Pasirodo, vyrus erzina ne tik pasyvios lovoje moterys, bet ir tos, kurios mėgsta jiems nurodinėti. Išties, kaip gi surasti tą aukso viduriuką, kad ir "avis liktų sveika, ir vilkas sotus"? Pabandykime išsiaiškinti nukrypimo į kitą - reguliavimo pusę - priežastis...
"Aš susipažinau su Andžela konferencijoje, kur buvau išsiųstas savo firmos vadovybės. Mes iškart patikome vienas kitam ir dar tą pačią naktį atsidūrėme lovoje... Bet aš jau iš pat pradžių įtariau kažką negera, kai ji man ėmė duoti instrukcijas, kaip ją nurengti. "Ne, kol kas nenuimk šito, lėčiau, lėčiau...O dabar nuimk mano papuošalus, atsargiau, padėk juos ant spintelės..." Ir taip toliau. Ši moteris nė sekundės nesiliovė mane kontroliavusi, be to, ji nurodinėjo ne tik ką, bet ir kaip daryti..."Greičiau...dabar lėčiau...gerai...dabar pasislink truputį į kairę - ne tai, štai taip." Jaučiausi taip, tarsi gulėčiau lovoje su instruktore. Tai buvo siaubinga!"

"Mano draugė anksčiau buvo ištekėjusi ir seksualinis jos gyvenimas buvo susiklostęs tikrai ne kaip. Galima buvo spėti, kad jos vyras buvo bejausmis ir egoistiškas ir Lora niekada su juo nesijautė gerai. Tačiau problema buvo tame, kad visą savo neigiamą patirtį ji persinešė į mūsų santykius. Ji pastoviai nurodinėdavo, kaip ir ką daryti. Jaučiausi pastoviai tikrinamas, ar viską darau teisingai, o jeigu darydavau ne taip, ji pykdavo ant manęs. Tai baisiausiai nervindavo. Jaučiausi taip, tarsi nesugebėčiau būti geru meilužiu be jos pagalbos."

Kodėl tai erzina vyrus?

Prisiminkime, kaip svarbu vyrui jausti, kad juo yra pasitikima? Kai lovoje jūs duodate instrukcijas savo partneriui, tai sudaro įspūdį, kad nepasitikite juo, o tai labai erzina.

Kai jūs duodate paliepimus savo vyrui, jam atrodo, kad jį kontroliuojate ar manipuliuojate juo. Ima atrodyti taip, tarsi jūs prisiimtumėte visą atsakomybę už tai, kas vyksta lovoje. O jūsų partneris tuo tarpu, užuot mėgavęsis meile, ima kovoti už valdžią...

Kodėl moterys taip elgiasi?

1. Jos nepasitiki vyrais.

Gali būti, kad tai nulėmė nevykusi ankstesnė seksualinė moters patirtis, kada jos partneris nemokėjo jos patenkinti. Tai galėjo ją paversti "seksualine reguliuotoja". Ji pasąmonėje jautė, kad jau geriau iškart partneriui viską pasakyti, ką jis turi daryti, negu vėl rizikuoti likti nepatenkinta.

2. Jos jaučia savo bejėgiškumą kitose bendravimo srityse, todėl stengiasi išnaudoti seksą, kad nors šiek tiek "atsigriebtų" prieš partnerį.

3. Jos neša didžiulę atsakomybę darbe, todėl ir į seksą žiūri kaip į projektą, kurį turi sėkmingai įgyvendinti.

Kaip parodė interviu su daugeliu moterų - verslininkių, įpratusių duoti nurodymus darbe - dauguma iš jų šį bendravimo būdą taiko ir miegamajame, kur sėkmingai bando nurodinėti, pačios to nepastebėdamos.

Sprendimas:

Aptarkite su partneriu savo seksualinius poreikius bei įpročius, tačiau jokiu būdu NE LOVOJE!

Kai jūs nusiteikiate mylėtis, pasitikėkite juo ir suteikite jam galimybę panaudoti gautą iš jūsų informaciją savo nuožiūra. Leiskite vyrui pažinti jūsų kūną ir suteikti jums malonumą. Jeigu ir vėliau jis liks bejausmis, galbūt jums vertėtų susimąstyti apie jūsų seksualinį suderinamumą arba apie tai, kaip pagaliau prisiderinti vienam prie kito.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Myli nemyli

33 vyrų išpažintys apie santykius: moterims tai gali būti tikras atradimas (28)

Šios mintys nėra naujos vyrams, bet gali būti tikras atradimas moterims.

Pagrindiniai atostogų romanų tabu (59)

Esama dalykų, galinčių pakišti koją net pačiam nekalčiausiam flirtui. Ir tai gali sugadinti visas atostogas: prisiminti gal ir bus ką, tačiau vargu ar norėsis.

Mano vyras susirado kitą – štai koks dabar mūsų gyvenimas (224)

„Nesijaučiu taip, lyg dalinčiausi vyru – iš tiesų, jaučiuosi taip, lyg turėčiau dukart daugiau meilės ir draugystės“, – womenshealthmag.com sako Erika.

5 dalykai, kuriuos pravartu žinoti apie demiseksualumą (72)

Pasak ekspertų, labai daug moterų gali būti priskiriamos demiseksualėms.

Tobulas amžiaus skirtumas ilgalaikiams santykiams (89)

Sakoma, jog meilė akla, tačiau amžiaus skirtumas gali nulemti Jūsų santykių ilgaamžiškumą, rašo „The Independent“.