Kino filmuose vyrai visada moteris atveda iki orgazmo, o pastarosios po pašėlusiai audringos nakties atsibunda su puikiausiai išsilaikiusia šukuosena, tarsi būtų tik ką išėjusios iš kirpyklos. Lygindami savo seksualinį gyvenimą su rodomu kine, jaučiame nepilnavertiškumo kompleksą. Laikas baigti gyventi pagal stereotipus ir asmeniškai patikrinti, ar tai įmanoma ir kiek visa tai malonu, rašo glamour.ru.
Pora, seksas
© Corbis/Scanpix
„9½ savaitės“

Meilės scena su Kim Basinger ir Mickey Rourke ne vieną kartą buvo tapusi arba fantazija, arba parodijos tema. Mickey paprašo Kim užrišti jam akis ir maitinti jį rankomis. Tiesa, produktų pasirinkimas kiek nelauktas: alyvuogė, vyšnių uogienė, pomidoras, dvi braškės, šampanas, makaronai, aviečių želė, čili pipiriukai, pienas, gazuotas vanduo ir medus. Pradėjus ragauti medų, vakarienė pereina į seksą.

Baimindamasi dėl galimų skrandžio sutrikimų, aš iš anksto išgėriau virškinti padedančių vaistų. Palaukusi, kol vaistai pradės veikti, aš su savo išrinktuoju pradėjau puotą prie šaldytuvo. Jame tokiam įvykiui buvo išsaugota vištos šlaunelė, jogurtas, lydytas sūrelis, raugintų kopūstų, vynuogių ir rūgpienis. Kaip ir priklauso pagal scenarijų, visa tai buvo suvartota ir „patepta“ medumi.

Eksperimento metu paaiškėjo, kad vaistai su tokiu produktų asortimentu nesusitvarkys, todėl aš patraukiau ne į lovą, o į tualetą. Pakelta galva, bet viena. Partneris tuo metu buvo įnikęs į svarbų darbą – prie virtuvės grindų prilipusio sūrio gramdymą. Po eksperimento mūsų nuomonės sutapo: mes šio meilės žaidimo, patrauklaus televizoriaus ekrane, tačiau namie visiškai netinkamo, nebekartosim.

„Ponas ir ponia Smitai“

Filme ji vožia jam per galvą vaza, jis jos galvą trenkia į sieną, paskui partrenkia ją ant žemės ir energingai spardo. Jos atsakas – smūgis į saulės rezginį. Po žiaurios preliudijos porelė pasineria į bučinius ir jis ją paima ant virtuvės stalo – grubiai, bet erotiškai.

Realybėje mes apsiribojome indų daužymu ir planavome viską baigti seksu ant stalo. Tiesa, po to, kai aš netyčia sudaužiau jo mėgstamą puoduką, kurį jam dovanojo mama, jis nuo indų perėjo prie man brangesnių dalykų – ant žemės tėškė mano kvepalų buteliuką. Man pasidarė graudu: aš juk nenorėdama sudaužiau jo puoduką, o jis mano mėgstamus kvepalus metė specialiai. Mano atsakas – į sieną mestas jo žaidimų kompiuteris (tik tarp mūsų – seniai norėjau tą padaryti).

Po tokio mano poelgio jis pro orlaidę išmėtė mano mobilųjį telefoną, tačiau seksualinis susijaudinimas mūsų vis dar neaplankė. Užtat atsirado begalinis noras trenkti jam per galvą sunkiu daiktu ir pasiūlyti meilės žaidimais užsiimti su kaimynu. Susilaikiau nuo antro ketinimo, tačiau su dideliu malonumu realizavau pirmąjį – trenkiau jam per galvą jau apgadintu žaidimų kompiuteriu. Mylėjomės su juo tik po kokių poros savaičių, bet net ir tada mylimasis skundėsi, jog guzas neišnykęs, o kompiuterio veikimas sutrikęs.

„Pašėlusios naktys“

Filmo herojė Heather Graham riedučių nenusiima nei dieną, nei naktį. Ji netgi mylėdamasi lieka ištikima savo avalynei-transporto priemonei. Iš šalies tai atrodo smagu ir erotiška. Iš esmės meilės žaidimus galima žaisti ir mūvint plaukmenimis, kojas įsispyrus į slides ar sėdint ant rogučių, tačiau toks sekso inventorius kasdieniame gyvenime naudojamas itin retai. Mes nusprendėme išsiaiškinti, kodėl taip yra.

Pasirodo, lytinis aktas, kai kojas puošia riedučiai, ne tik paįvairina kasdienybę, bet ir vysto mūsų humoro jausmą, koordinaciją ir lankstumą. Svarbiausia – būti viena komanda. Seksas su riedučiais ant kojų panašus į sportą: procesas primena irklavimą, kai visi irkluotojai juda sinchroniškai.

Pirmasis mūsų bandymas buvo ne visai vykęs. Aš smagiai pasivažinėjau, tačiau mes supratome savo taktinę klaidą – partneris savo partnerę turi stipriai laikyti iš užpakalio abiem rankomis ir nepaleisti net orgazmo metu. Ir mums pavyko – mes padarėme tai.

„Kūnas kaip įrodymas“

Filme pagrindinė herojė, kurią vaidina Madonna, sekso metu ant savo partnerio lašina karštą vašką. Vyrui skauda, bet jis kenčia. Žvakė romantiškai dega, vaškas laša vyriškiui ant odos ir atvėsęs formuoja baltus lapelius. Abu procese dalyvaujantys asmenys tuo mėgaujasi ir entuziastingai užsiima sadomazochizmu.

Aš šį seksualinį eksperimentą nutariau atlikti taip, tarsi tai būtų mano pilietinė pareiga: pasiskaičiau, kaip reikia elgtis su karštu vašku, kaip ilgai gyja nudegimai ir kaip suteikti pirmąją pagalbą nukentėjusiam nuo nudegimų. Susipažinusi su „darbo“ sauga, ėmiausi praktinės dalies. Man reikėjo tepalo nuo nudegimų bei gryno parafino žvakės be jokių kvapniųjų priedų ar dažų.

Tačiau svarbiausia buvo įtikinti savo mylimąjį, kad karšto vaško poveikis jo draugužiui bus geresnis nei viagros. Jis apsimetė, jog patikėjo, ir aš nusprendžiau pasinaudoti netikėtumo faktoriumi: uždegiau žvakę ir karštą vašką užlašinau jam ant krūtinės kaip tik tada, kai jis mažiausiai to laukė. Pavadinęs mane pakvaišusia ir iškrypusia, jis nulėkė į vonią.

Į meilės guolį jis grįžo tik po to, kai aš prisiekiau daugiau taip nedaryti. Prisiekiau nė trupučio neabejodama – praktika parodė, kad partnerio pamaloninimas karštu vašku suteikia jam – geriausiu atveju – galių tik platoniškai meilei.

„Nužudyk mane švelniai“

Pagrindinis filmo herojus, kurį vaidina Josephas Fiennesas – lakią fantaziją turintis alpinistas su padidėjusiu libido. Pagrindinėje sekso scenoje jis iš specialios alpinizmo įrangos ir virvės sukuria neįprastą įrenginį: į sieną įkala laikiklį, apvynioja partnerės kaklą virve, kurią užvynioja ant laikiklio. Virvės galai atsiduria jo rankose ir jis gali savo partnerę valdyti improvizuotomis pavadomis.

Bandydama įkalbėti savo mylimąjį namuose surengti ekspediciją į Everestą, priminiau jam jaunatvišką romantiką ir kaip jam pagaliau bus malonu mane šiek tiek pridusinti. Po kelių stiklinių brangaus konjako ir pokalbių apie kalnų grožį, jis pasiryžo į sieną įkalti laikiklį.

Po trečio smūgio nuo sienos nukrito pakankamai didelis tinko gabalas, todėl nutarėme scenarijų šiek tiek pakeisti – virves permetėme per ant lubų kabančią lempą ir, žinoma, pradėjome meilės žaidimus. Pasirodo, kad mūsų pastangos neatpirko naujų pojūčių: virvė skaudžiai smaugia, o apie orgazmą negali būti jokios kalbos. Bet man atrodo, jog mano vaikinas vis dėlto liko patenkintas.

„Šou merginos“

Naktis, baseinas, apsinuoginusi Elizabeth Berkley ir ištreniruoto kūno savininkas, kurį suvaidino Kyle‘as MacLachlanas. Nuo bučinių herojai pereina prie subtilesnių glamonių: oralinis seksas po vandeniu bei lytinis aktas pasinėrus. Moters gebėjimo išlikti po vandeniu tokį ilgą laiko tarpą ir dar atlikti įvairias pozas galėtų pavydėti net sinchroninio plaukiojimo čempionės.

Tiesa, praktika parodė, jog tai tėra erotinis mitas. Baseine mylėtis nepatogu, nes per didelis kiekis vandens sudaro sunkumų vyriškio erekcijai. Be to, povandeniniam oraliniam seksui reikalingas atitinkamas pasiruošimas. Iš esmės seksas buvo, tačiau didelio malonumo – ne. Meilės žaidimus taip pat lydėjo įvairūs sunkumai, o vandenį sėmėm per burną, nosį ir ausis.

„Fatališkas potraukis“

Michaelas Douglas‘as ir Glenn Close mylisi tiesiog ant virtuvės kriauklės krašto. Šis aktas verčia pavydėti ir manyti, jog tai tikroviška ir patogu. G. Close išsilenkia, pagriebia čiaupo suktukus ir sugeba išsilaikyti ant kriauklės krašto. Be to, ji smagiai leidžia laiką.

Aistra mus užklupo pačiu netikėčiausiu metu – kriauklėje gulėjo sukrauti neplauti indai. Deja, bet jų plauti nesinorėjo. Bijodama kūną pagražinti vakarykštės vakarienės likučiais, iš visų jėgų stengiausi nenuslysti. Būtent todėl savo mylimąjį apsivijau kojomis, viena ranka įsikibau jam į petį, o kita – už čiaupo.

Tačiau tik prasidėjus aktui supratau, kokia rizikinga šį poza: sakoma, jog pjautinės žaizdos ant sėdynės gyja labai ilgai, o mano grožybės buvo labai arti nuo šampanui skirtos taurės. Galiu pasakyti, kad baimė meilės žaidimą pavertė vienu įsimintiniausių, tačiau pakartoti šios situacijos nenorėčiau.

„Atpirkimas“

Jamesas McAvoy‘us su Keira Knightley mylisi ant bibliotekoje stovinčių medinių kopėtėlių. Kadangi biblioteka yra vieta, kurioje tvyro kilnumas, o porelę aistra užklupo netikėtai, jie mylisi su rūbais: ji dėvi vakarinę suknelę, jis – smokingą. Nors poza ir labai nepatogi, Keira visu kūnu ir emocijomis leidžia suprasti, jog tai geriausias seksas jos gyvenime. Akyse matosi euforija, o aimanos ir kūnas rodo artėjantį orgazmą.

Sudedamos kopėtėlės, kaip sekso įrankis, mums ramybės nedavė jau seniai. Tiesa, tikrų bibliotekose aptinkamų kopėtėlių neradome, todėl nusipirkome statybines. Prieš seksą mano mylimasis, jau ne kartą kankintas mano eksperimentų metu, apsivilko kostiumą, o aš – neseniai nusipirktą suknią.

Po kelių bučinių aš užsiropščiau ant aukščiausio laiptelio, o jis liko stovėti ant grindų. Pasirodo, kad surasti įsiskverbimui tinkamą pozą nėra taip jau lengva: kojos išskėstos, rankos įsikabina į laiptelį. Vienos iš frikcijų metu lūžta kopėtėlių laiptelis. Šį kartą mylimajam pasisekė ir jo trauma tebuvo išgąstis, o aš atsipirkau pėdos patempimu.

Iš esmės apibendrinimas būtų toks: tegul erotiniai žygiai ekranuose jus įkvėpia naujiems žygiams lovoje, tačiau meilės žaidimų scenarijaus autoriais turėtumėte būti patys.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
Naujienų prenumerata

Top naujienos

Prastos naujienos planuojantiems uždirbti iš būsto nuomos (4)

Dar neseniai bankai ir įvairūs ekspertai buto įsigijimą nuomai įvardino kaip patrauklią...

Mokestis už mokyklos įnorius mamai atėmė žadą: išeitis – tik užsienis (218)

Naujiems mokslo metams besiruošiantys tėvai atakuoja ne tik parduotuves, bet ir siuvyklas. Tiesa,...

Meilės V. Putinui kaina: už pinigus gali parduoti ne tik tėvynę, bet ir visą Europą? (366)

„Putino samdinys“, „apmokamas Putino tarnas“, „Kremliaus lobistas“ – taip buvusį...

Krito naujų butų pardavimai (56)

Naujų butų pardavimo apimtys Lietuvos didmiesčiuose antrąjį šių metų ketvirtį buvo...

Lietuvė iki šiol sapnuoja Etiopijos moterų klyksmus: tai, ką pamatai čia, smegenys atsisako suprasti (51)

„Tai unikali šalis, daugiau tokių nėra likę, - apie paslaptingąją Etiopiją sako kelionių...

V. Matijošaitis: per ateinančius porą metų neatpažįstamai pasikeis visos centrinės Kauno gatvės (265)

Dalies medžių, kurie yra sergantys ir pažeisti, pakeitimas bus neišvengiamas, sako Kauno meras...

Rizikingų bitkoinų vertė vilioja: ar gali pabrangti iki 25 tūkst. JAV dol.? (19)

Bitkoino vertė šią vasarą pasiekia vis naujas rekordines aukštumas, o analitikai žada ir...

Pavojų kelia ir nedidelė žaizda (1)

Iškylas į gamtą ir tolimesnes keliones neretai apkartina dėl neatsargaus elgesio atsiradę...

Suskaičiavo algų didėjimą: kam pasisekė labiausiai? (217)

Antrąjį šių metų ketvirtį, palyginti su tuo pačiu praėjusių metų laikotarpiu, šalies...

A. Juškevičiui – bilietas į Europos čempionatą, L. Lekavičiui – du mėnesiai be krepšinio (16)

Negailestingą diagnozę išgirdęs Lukas Lekavičius ketvirtadienio rytą galėjo šiek tiek...