Daug kartų girdėtas gyvenimiškos istorijos – paprastos, netgi banalios – vyras paliko žmoną ir vaikus, nes susirado jaunesnę moterį. Vienos paliktosios ryžtingai kabinasi į gyvenimą ir šiaip taip jį susitvarko, kitos – tiesiog palūžta. Sunku išsikapstyti iš tokios psichologinės duobės, į kurią patenka daugelis moterų.
Moteris, namai, vonia
© Corbis/Scanpix
Pagrindinė šiuolaikinių moterų liga – nepasitikėjimas savimi. Šio nepasitikėjimo priežastys gali būti įvairios (netikėtas finansinės padėties pablogėjimas, nepageidautini fiziologiniai pasikeitimai, mylimo žmogaus išėjimas), bet požymiai vienodi – sielą draskanti depresija ir nenoras gyventi.

Jei retai žiūrite į veidrodį; jei jūsų kalboje atsiranda pesimistinės frazės: “Mano metai jau praėjo... ir jau daugiau nieko nebelaukiu”; jei per keturis mėnesius nenusipirkote nė vieno naujo drabužio ar kosmetikos; jei užmiršote, kaip atrodo ne tik vyriškas kūnas, bet ir savas, – visa tai ryškūs sunkaus negalavimo požymiai. Teisinga “diagnozė” padės jums surasti geresnį “gydymo” būdą, nusiraminti ir pasijusti laiminga – vėl tapti patrauklia moterimi.

Nuo ko pradėti?

Paimkite švarų lapą ir rašiklį. Lapą padalinkite į dvi puses. Dešinėje pusėje surašykite visus savo pliusus, o kairėje – minusus. Neabejotini pliusai: komunikabilumas, nuoširdumas, geri kulinariniai sugebėjimai, mokėjimas auklėti vaikus, mašinos vairavimas, gražios kojos (galimi variantai: graži krūtinė, plona talija, apvalūs klubai, švelni oda, nuostabūs plaukai ir t.t.), o minusai – viskas, ko mes savyje nemėgstame. Pasistenkite būti maksimaliai maloni sau, aprašykite save su meile, rūpestingai. Šio nedidelio testo rezultatai nustebins jus – kiek daug pliusų, kiek mažai minusų!

Garsaus prancūzų bankininko žmona nuostabioji Nadin Rotšild (Prancūzijos madų, skonių ir manierų nustatytoja) savo knygoje rašo: “Svarbiausia mylėti save, ir tuomet jus pamils aplinkiniai”.

Kaip susigrąžinti būties pilnatvę, gyvenimo džiaugsmą, spindinčias akis?.. Kaip išmokti nepriklausyti nuo buitinių problemų? Į šiuos klausimus atsakymo ieško didžioji žmonijos dalis, praradusi pasitikėjimą savo jėgomis. Yra šeimos, nesiseka kilti karjeros laiptais, moralinės ir fizinės kančios pakeičia žmogaus išorę (ypač moterų) – užsidaroma savame kiaute, iš kurio tarsi ir nėra išėjimo.

Tapkite kita moterimi

Sutelkite visas savo dvasines, fizines jėgas ir pradėkite gyventi iš naujo. Pabandykite bute perstatyti baldus, nusipirkite naujų drabužių, palepinkite save skaniais patiekalais, nuvažiuokite pas draugę. Atsiminkite: gyvenimas – didžiausias jūsų turtas! Jei esate ištekėjusi, kartais laisvalaikį leiskite kartu su vyru. Galite suorganizuoti nedidelę romantinę išvyką (nors ir į artimiausią parką) arba nedidelį piknikėlį prie ežero dviem, praleiskite kartu žavingą naktį, kurios jau taip seniai nebuvo.

Tapkite kita moterimi: aktyvia, jautria, nuostabia. Nekreipkite dėmesio į tai, kas jūsų šeimyniniame gyvenime lyg ir ne taip... – vyras myli būtent jus ir, būdama nepatenkinta savimi, sumenkinate savo vyro skonį, jo pasirinkimą. Skirkite laiko ir savo vaikams – juk jūs sukūrėte naują gyvenimą – padarėte didžiulį stebuklą.

Jei dar nesutikote savo svajonių vyro, nereikėtų visa, kas geriausia, atidėti tam laikui, kai jūs galiausiai ištekėsite. Mėgaukitės savąja laisve ir nepriklausomybe: namo pareinu kada noriu, laikausi bet kokios dietos, sportuoju, linksminuosi įvairiuose klubuose, einu į kosmetikos salonus ir t.t. Nelaukite nuostabaus princo – jis pasirodys, tik būkite pasitikinti savimi, patraukli ir pan. Jūsų svajonių vyras tikrai nepraeis pro šalį!

Pakeiskite eiseną: išsitieskite, pakelkite galvą, palengva linguokite klubais. Taisyklinga kūno laikysena suteiks jūsų figūrai grakštumo ir reikšmingumo. Jei jūsų figūra nestandartinė, pasikonsultuokite su dizaineriais, kas tiktų jūsų tipo moteriai. Jei esate žemo ūgio, nešiokite aukštakulnius batelius ir t.t. Negailėkite laiko sau. Kurkite save, tegul pasaulis sukasi tik aplink jus. Yra posakis: “Pinigai traukia pinigus”, perfrazuojant būtų: “Sėkmė traukia sėkmę”.

Išmokite nusišypsoti sau. Kai niekas negirdi, pasikalbėkite su savimi apie save. Juk intriguojanti Mona Liza-Džokonda – “moteris, kuri šypsosi sau”. Mylėkite save – tai pati nuostabiausia meilė pasaulyje. Šis romanas gali tęstis visą gyvenimą... Pažink save.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
Naujienų prenumerata

Top naujienos

Į populiarumo viršūnes braunasi primiršta šventė: išleidžia tūkstančius eurų (22)

Jei anksčiau prabangiausia šeimos švente buvo įvardijamos vestuvės , tai pastaruoju metu į...

Hobis tapo antrąja profesija (5)

Garsiausiame Pietų Dzūkijos turguje, veikiančiame Lazdijų rajono Veisiejų miesto pakraštyje,...

Orai: įspūdingą karštį nuplaus liūtys (1)

Panašu, kad šį savaitgalį vėl sulauksime panašios karščio kulminacijos kaip ir praėjusį:...

Laisvalaikio veikla lietuviui atnešė milijonus: atskleidė sėkmės formulę (22)

Vienas iš „ Vinted “ įkūrėjų Justas Janauskas , atsimindamas studijų laikus Vilniaus...

Sutemus į „Karklę“ sugūžėjo minios: konfiskuoja ir alkoholį, ir narkotikus papildyta 23:40 (71)

Penktadienio vidurdienį duris atvėrusio festivalio „ Karklė “ apsaugos darbuotojai nesnaudžia...

Ekspertai kai kuriuos Laisvės aikštės pertvarkos projektus pavadino isteriškais (23)

Dailės galerijoje aptarus 10 pateiktųjų projektų, kaip atnaujinti Laisvės aikštę ir jos...

Kai katės pervertina savo galimybės: bando įsirangyti į kelis kartus mažesnes vietas (8)

Yra vienas dalykas, kurį katės mėgsta daryti labiau nei valgyti ir tinginiauti - bandyti sutilpti...

Socialiniame tinkle paatviravo apie sekso metu patirtus sužalojimus (17)

Seksas turėtų būti malonus dalykas, bet kartais jis pasisuka priešinga linkme ir tampa…...

Šiltesni nei įprasta orai išsilaikys ne tik rugpjūtį, bet ir rugsėjį (11)

Pagal dabar turimą informaciją, ne tik rugpjūčio pabaiga, bet ir rugsėjo pradžia turėtų būti...

Joniškio rajone iš voljero pabėgo meška (75)

Penktadienį Joniškio rajone esančiame Kirnaičių kaime iš kavinėje „Plūgo broliai“ esančio...