Kodėl vieniems vyrams užtenka akį pamerkti ir moteris iš karto atsiduoda, o kitiems nepavyksta net puodeliui kavos pakviesti? Gražiems vyrams tai pavyksta gan lengvai, bet yra pasaulyje ir tokių, kurie negali pasigirti nei stora pinigine, nei idealia figūra ar grožiu. Po kelių pasimatymų, kai lieki atstumtas be jokio paaiškinimo, prarandi pasitikėjimą savimi, būni nusivylęs gyvenimu...
Vyras
© Corbis
Ir kodėl aplinkiniai stengiasi apvesdinti nesvarbu su kuo, kad ir su ožka iš tvarto, kad tik gėdos nedarytum visuomenei? O jei esi paaugęs, bet nevedęs, kodėl visi galvoja: gal gėjus, arba tikriausiai nevykėlis liurbis?

Atsako psichoterapeutas Olegas Lapinas

Tikriausiai ne vienas vyras pasirašytų po jūsų žodžiais. Kodėl, paklaustų jis, moterys mane vis atstumia ir atstumia? Idėja, jog jūs toks negražus iš prigimties, kad atstumiate visas moteris, turbūt netinka. Jūs greičiausiai „normalus“. Galbūt paklauskite savęs: ar aš nesistengiu joms patikti? Na, grubus esu ar netvarkingas, gal nešvaros kvapas nuo manęs sklinda, gal nesuprantu, kaip moterį „pakabinti“, kaip prikalbinti, kaip asistuoti, kaip glamonėti?

Tuomet atsakymas labai paprastas: susitvarkykite išvaizdą ir... mokykitės. Kaip ir visko pasaulyje, taip galima išmokti ir patikti, ir suvilioti. Tačiau bėda štai kokia: kiekvienas jūsų nesėkmingas bandymas susirasti moterį, žinoma, sumenkina šį norą mokytis. Todėl mokytis geriau, kai prisimenate pasisekusį bandymą suartėti su moterimis. Tik nesakykite, kad tokių bandymų iš viso nebuvo. Nebuvo tik „laimingos pabaigos“, kuri tikrovėje yra mitas.

Santykiai nuolat vystosi, ir tie, kurie „laimingai susituokė“, gali išsiskirti po metų. Tačiau vis vien pastebėkite, kokiu būdu jūs užmezgėte santykius. Iš pradžių viskas ėjosi gerai, kartai jūs beveik susirasdavote artimą draugę, nedaug trūko, tiesa? O paskui? Taip, galbūt jūsų pažintys pasibaigdavo panašiai. Todėl, kad nuo tam tikro momento į santykius jūs neįnešdavote nieko naujo. Kaip sena „užstrigusi“ plokštelė, jūs kartodavote tą patį.

Tarkime, visuomet, kai moterį lydėdavote namo ar sėdėdavote dviese, pasakydavote tą pačią frazę ar atlikdavote tą patį veiksmą. Ir štai lyg mygtuką kokį būtumėte paspaudęs - moteris sakydavo „ne dabar“, arba „nenoriu“, arba „nereikia“. Jūs užsigaudavote ir eidavote namo pažemintas ir nusivylęs. Bėda nedidelė: daug kas gali jautrų žmogų užgauti. Tačiau labai panašiai viskas išeidavo, tarsi pagal tą patį scenarijų elgtumėtės...
 
Tokiu atveju jums būtina pertraukti šią grandinę ir tam tikru momentu padaryti netikėtą veiksmą, kurio nedarydavote. Kokį? Pats sugalvokite, tik išlaikykite savigarbą -  nedarykite nieko, kas jus ar ją žemintų. O visa kita - pasiūlymas netikėtas, dovanėlė kokia, žodis tinkamas, eilėraštis ar dar kas nors - jūsų kūrybos reikalas. NESIKARTOKITE!

Tačiau jūs galite pasakyti: nieko panašaus, aš  taip ir stengiuosi joms patikti.

Esu tvarkingas, ir kūrybingas, ir nenusakomas. O kodėl kitam vyrui ir stengtis nereikia? Kodėl jis vaikšto toks apsuptas merginų, tarsi būtų cukrus, o jos - bitės?

Tuomet atsakymas būtų sudėtingesnis.

Kai vyrų mažai, moterys nėra išrankios. Taip tuokdavosi žmonės kaimuose. O miestuose yra kitaip.

Matote, kai vyrų perteklius, moterys instinktyviai renkasi geriausią. Tačiau ne pagal varpos dydį ir ne pagal raumenis. Jūsų gerai matomas vyras - moterų numylėtinis – greičiausiai turi žavesio, kurį moterys jaučia. Šis žavesys ne kūniškas, ne hormoninis, ir ne su jo stebuklinga pinigine susijęs. O su tuo, kas padaro iš vyro visumą: elgesio, asmens savybių ir tik po to išvaizdos bei sugebėjimo užsidirbti derinį.

Šios savybės tik iš mažos dalies yra įgimtos, visai su pinigais nesusijusios (įsivaizduokite atstumiantį niekšelį, iš tėvo palikimą gavusį), o dažniausiai susijusios su tuo, kaip vyras jaučiasi gyvenime, ką jis veikia ir kiek yra laisvas, tiesus, aktyvus. Pirmiausia gyvenime, o tik po to su moterimis.

Kad geriau suprastumėte apie ką eina kalba, pažiūrėkite amerikiečių komediją „Švilpiko diena“. Vyras vis stengiasi ir stengiasi patikti, o moteris vis į jį nežiūri, kol jis į šiaas pastangas numoja ranka ir tiesiog tampa žmogumi, kurį galima gerbti. Ir kuris gerbia save patį. Jis iš tikrųjų tampa asmenybė. Štai tuomet ir moteris pritraukia - lengvai ir be jokių pastangų.

Kartais moteriai patinka vyras ne dėl asmeninio žavesio, o dėl stiprios traukos tam vyrui. Tai labai individualu ir tikrai ne visoms moterims toks vyras patrauklus. Kartais moteris gali jausti stiprų geismą, o to vyriškio net negerbti. Tuomet nei jūs, nei ji šio proceso nevaldo, ir jūs tiesiog turite žinoti, kad ir jūs kam nors kada nors tampate geismo objektu.

Ta receptas jums štai toks:

• savimi rūpinkitės tiek, kad nebūtumėte atstumiantis, kad pats sau patiktumėte;

• patikimu moterims išvis nesirūpinti;

• darykite dalykus, už kuriuos save gerbtumėte;
 
• tiems žmonėms, kurie prasivardžiuoja, kuriems vieniši vyrai nepatinka, galite ramiai atsakyti, kad geras vynas ilgainiui pasidaro dar geresnis.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
Naujienų prenumerata

Top naujienos

Į populiarumo viršūnes braunasi primiršta šventė: išleidžia tūkstančius eurų (144)

Jei anksčiau prabangiausia šeimos švente buvo įvardijamos vestuvės , tai pastaruoju metu į...

Naktis Vilniuje: netikėtai atpažintas kelių erelis ir vienas už kitą įdomesni pažeidėjai (60)

Naktį iš penktadienio į šeštadienį Vilniaus policijos pareigūnai surengė reidą. Pylimo...

Tokio ažiotažo nebuvo jau seniai, bet K. Porzingio žvaigždė lietuvių negąsdina specialiai Krepšinis.lt iš Rygos (8)

Lengvas pasivaikščiojimas draugiškose rungtynėse Rygoje Lietuvos rinktinei išėjo į naudą –...

Joniškio rajone iš voljero pabėgusi meška jau surasta atnaujinta 08.16 (96)

Penktadienį Joniškio rajone esančiame Kirnaičių kaime iš kavinėje „Plūgo broliai“ esančio...

Laisvalaikio veikla lietuviui atnešė milijonus: atskleidė sėkmės formulę (27)

Vienas iš „ Vinted “ įkūrėjų Justas Janauskas , atsimindamas studijų laikus Vilniaus...

Hobis tapo antrąja profesija (20)

Garsiausiame Pietų Dzūkijos turguje, veikiančiame Lazdijų rajono Veisiejų miesto pakraštyje,...

Orai: įspūdingą karštį nuplaus liūtys (16)

Panašu, kad šį savaitgalį vėl sulauksime panašios karščio kulminacijos kaip ir praėjusį:...

Sutemus į „Karklę“ sugūžėjo minios: konfiskuoja ir alkoholį, ir narkotikus papildyta 23:40 (103)

Penktadienio vidurdienį duris atvėrusio festivalio „ Karklė “ apsaugos darbuotojai nesnaudžia...

Ekspertai kai kuriuos Laisvės aikštės pertvarkos projektus pavadino isteriškais (32)

Dailės galerijoje aptarus 10 pateiktųjų projektų, kaip atnaujinti Laisvės aikštę ir jos...

Kai katės pervertina savo galimybės: bando įsirangyti į kelis kartus mažesnes vietas (12)

Yra vienas dalykas, kurį katės mėgsta daryti labiau nei valgyti ir tinginiauti - bandyti sutilpti...