Plepumui lovoje - ne vieta

 (40)
Nieko nenustebins posakis, kad moterys yra plepės. Taip pat žinome, kad šis mūsų bruožas dažnai tampa kandžių vyrų pašaipėlių objektu. Tačiau ar žinome, kaip tai erzina vyrus, kada mes imame plepėti visai ne vietoje ir ne laiku? Taigi, šis mūsų pasakojimas - apie "seksualines plepes".
"Kartą aš susipažinau su moterimi, kuri lovoje neužsičiaupė nei sekundei. Nuo pat pirmos minutės, kai tik pradėdavome mylėtis, ji pradėdavo kalbėti, suteikdama man kuo smulkiausią informaciją apie tai, kaip ji jaučiasi ir ką galvoja kiekvienu klausimu: "O, Dieve, kaip man patinka jausti tavo degantį liežuvį savo burnoje... tai nuostabu....Mano speneliai sustandėja, ach...pabučiuok juos, štai taip... O, brangusis, kaip man patinka jausti tavo artumą...Kokie tavo stiprūs klubai..." Ir taip toliau. Jaučiausi taip, tarsi stebėčiau pats save lovoje. Aš suprantu, kad ji šitaip norėjo mane sujaudinti, bet kuo daugiau ji kalbėjo, tuo mažiau aš jaudinausi. Po kelių minučių man jau pradėjo skaudėti galvą ir aš nebegalėjau sulaukti, kada galėsiu užmigti ir pasinerti į tylą."

"Kartais lovoje su žmona aš jaučiuosi nejaukiai. Ji ištisai kalba, kaip stipriai mane myli, kaip aš jai reikalingas, kaip ji negalinti be manęs gyventi. Jos monologas skamba kaip nesibaigianti, ilgai grojanti plokštelė. Aš taip pat ją myliu, bet negaliu įterpti nei žodelio. Ir kai pagaliau pavyksta įterpti žodį, tai atrodo taip nereikšminga, palyginus su tuo, ką kalbėjo ji...Aš žinau, ji mano, kad aš nepakankamai emocionalus lovoje, tačiau ji net neduoda man galimybės tai parodyti!"

Taigi, kitas kraštutinumas, palyginus su "seksualiniais lavonais", yra "seksualinės plepės" - moterys, kurios per daug kalba besimylėdamos, o tai labai nepatinka vyrams.

Kodėl tai taip erzina vyrus?

1. Pirmiausia, tai trukdo jiems mėgautis malonumu. Pamenate, mes kalbėjome, kad vyrams sunku kalbėti ir mylėtis vienu metu, nes tuo metu turi dirbti abu jų smegenų pusrutuliai. Tas pats atsitinka, kai vyras lovoje turi klausytis kalbančios partnerės. Klausydamasis, jūsų partneris stengiasi suvokti, apie ką jūs kalbate. Kuo daugiau kalbate, tuo labiau įsitempia jo sąmonė, galiausiai ji pasidaro nepajėgi ką nors jausti. Ir netgi jei jūs kalbate kažką labai jaudinančio, pats koncentracijos į jūsų kalbą procesas sekso metu neišvengiamai atitraukia jį nuo jausmų ir pojūčių, tuo pačiu iššaukdamas ir nepasitenkinimą.

2. Jeigu jūs daug kalbate sekso metu, jūsų partneris bus savotiškai įpareigotas daryti tą patį.

Kai jūs išreiškiate vyrui savo jausmus, jis mano, kad privalo atsakyti jums.

Tai sukelia jam vidinę įtampą, išaugančią į susierzinimą. Laukiate jūs iš jos atsako ar ne - jis vis tiek manys, kad jį norite išprovokuoti.

Kodėl moterys taip elgiasi?

1. Besinervindamos ar jausdamos nepasitikėjimą savimi, mes nuimame įtampą kalbėdamos.

Galbūt jūs jaudinatės dėl to, ar patinkate savo partneriui lovoje, arba jis atrodo jums nepakankamai patrauklus, arba norite nuslėpti kažkokius jausmus - dėl šių priežasčių staiga galite tapti "seksualine plepe". Beplepėdamos jūs norite nukreipti dėmesį nuo kažkokių nemalonių problemų, slypinčių jumyse.

2. Dauguma moterų yra labiau linkę kalbėti, nei vyrai, ir, būdamos labiau emocionalios, kartais nesugeba jausti fizinio malonumo.

Dėl šių priežasčių sekso metu, nežinodamos, kaip atsipalaiduoti, jos pasirenka labiausiai joms įprastą iškrovos būdą - pokalbį.

Sprendimas:

Jeigu įtariate, kad turite šį nemalonų bruožą, padarykite eksperimentą: stebėkite ir klausykite atidžiai, ką kalbate, kai kitą kartą mylėsitės.

Atkreipkite dėmesį į tai, kiek jūs kalbate, apie ką kalbate ir ką tuo metu jaučiate. Jeigu pajusite, kad kalbate per daug, pabandykite sukoncentruoti visas savo emocijas į kūną ir dejuokite iš malonumo. Įsijauskite į savo pojūčius, o ne į tai, ką norėtumėte pasakyti.

Pabandykite pergyventi savo emocijas, nesistengdamos jų apsakyti. O būtų dar geriau, jeigu pabandytumėte kada nors besimylėdamos iš viso nekalbėti. Pačios nustebsite, kaip tai sudėtinga. Tačiau, jeigu priklausote "seksualinių lavonų" grupei, pamirškite šį patarimą ir kalbėkite tiek, kiek tiktai norite!

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Myli nemyli

Kodėl nereikia bijoti vienatvės? (1)

Išsiskyrimas su mylimuoju visada palieka pėdsakus. Gali atrodyti, kad visas drauge kurtas gyvenimas išslydo iš po kojų ir nebeliko nieko kito, kaip... nebegyventi, nes nebėra prasmės?

Neištikimosios: kokios moterys apgaudinėja dažniausiai? (63)

Mokslininkai sako žinantys tikslų atsakymą į šį klausimą. Ir tvirtina, jog moters neištikimybės riziką galima įvertinti pagal jos elgesį sekso metu.

2 svarbūs meilės principai: juos perpratus, santykiai pagerėja (19)

Kasdien išyra ne viena santuoka ar ilgalaikiai santykiai. Kartais taip nutinka dėl objektyvių priežasčių – jis buvo neištikimas, ji melavo, jis neatsakingas, jai per sunku įtikti. Tačiau kartais santykiai išyra ir mes nesuprantame, kodėl.

Kaip lietuvių poravimosi įpročius keičia šylantys orai? (6)

Šylantys orai žadina lietuvių lūkesčius susirasti širdies draugą. Pažinčių svetainės flirtas.lt tyrime paaiškėjo, kad beveik kas antras vienišas lietuvis pavasarį laiko geriausiu metų laiku ieškoti antros pusės. Ir tai yra geriausias metas ne tik ieškoti, bet ir surasti meilę. Pasirodo, tam yra tvirtas mokslinis pagrindas.

Mano vyras – impotentas: ką daryti? (225)

Viename internetiniame forume moters rašė: „Turiu labai gėdingą paslaptį su kuria niekaip negaliu susigyventi. Ta problema kamuoja ne mane, bet mano vyrą. Jis impotentas ir apie tai su niekuo nekalba, o aš taip pat nedrįstu. Tad ir noriu paklausti Jūsų, gal Jūs žinote atsakymą į klausimą, kaip toliau gyventi su impotentu? Ar verta gyventi santuokoje su vyru, kuris tavęs negali patenkinti seksualiai?“.